Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#76

 

2007. december 6. 15:46:28

Hami19

Bozso mi nem irjuk le BB-ét,és egyetértek,hogy Ibi rosszab formába van mint BB,de BB sem százas...elég sok labdát kapott az első mecsen is és sajnos keveset értekesített.Remélem ma nagyon jó Születés napot szereznek Pálingernek a mieink és jól elverjük a Lengyeleket!
Hajrá Magyarok!

#75

 

2007. december 6. 14:50:40

Norway

Boldog SZületésnapot Kívánok a Világ legjobb Kézilabda kapusának PÁLINGER KATALINNAK !!! HAJRÁ MAGYAROK HAJRÁ NORVÉGIA !!!!!!! andras123 amúgy a többi csapatnak is 3 meccs volt zsinorban a norvégok magabiztosan húzták be mind a 3-at !!

#74

 

2007. december 6. 11:36:26

andras123

Nem kell most szerintem túlaggódni a dolgot. A spanyolok ellen egyértelmű volt, h nagyon nehéz lesz győzni. Nem azért mert olyan jók voltunk, hanem mert egymás után 3napon keresztül nem lehet folyamatosan jól játszani. Márpedig mivel a cserék az első 2meccsen nem nagyon működtek, így a kulcsjátékosok ott elfáradtak. Ezután nem volt számomra nagy meglepetés, hogy Tóthnak csökkent a lövéspontossága, vagy hogy a Görbicz Anitának kevésbe sikerültek az 1-1-es párharcok mint előtte, vagy. Egyszerűen aránytalanul sokat kellett vállalnia néhány embernek az eredményességért és a végére már nagyon elfáradtak. Meggyőződésem, hogy ma egy sokkal összeszedettebb válogattotat látunk a pályán, volt idejük pihenni.
Ha más pozitívum nem is történt, akkor legalább annyi, hogy Mehlmannak az utolsó két lövése végre eljutott a halóig, és így talán lesz még egy plusz emberünk a pályán. Tóth,Görbicz és Pálinger mellé ha ő még feljavul, akkor az már azt fogja jelenteni, hogy könnyebb lesz összerántani a védelmeket, és így megnyílik az út a szélsők előtt is.
Sokan vannak akik elégedetlenek a védelemmel, én is, de azért nem szabad elfelejteni, hogy az első két meccsen szar bírókat kaptunk (hogy mást ne mondjak, az afrikaiak volt úgy hogy 1percen keresztül passzolgattak a kapunk előtt és semmi passzivitást nem láttak ebben a bírók). De a spanyolok elleni két orosz bíró sem volt sokkal jobb, mert ők meg gyakran a saját döntésükben voltak bizonytalanok.
Még találtam egy érdekes adatot, bár hogy ez mennyire pozitív, azt nem tudom. Hornyák és Tomori vezeti a kiállításos listát. Mondjuk én mindig ugyy gondolom, h a védelem inkább kemény legyen, mint gyámoltalan, de most viszont sok 2percet szedtünk össze rossz ütemű kilépésekből, vagy buta szabálytalanságokból, ezeket el kell kerülni. (egyébként a büntetés listán 10helyen ott van Spiridon is, hiába a Győr védelme elég kemény....)

#73

 

2007. december 6. 10:36:43

Tücsi

Javulni fogunk, mert javulnunk kell!!!!!!!!!! HAJRÁ MAGYARORSZÁG, NAGYON SZORÍTOK ESTE!!!!!!!!!!!!!

#72

 

2007. december 6. 10:20:23

Bozso

Nem tudom miért írjátok le a BB-t! Labda nélkül nehéz gólt dobni, amiket meg kap.......... Inkább a Mehlmann játékát kritizálnátok! Nagyon maga alatt játszik, csak erőlködik, de nem tudom minek.Inkább paszolná meg a szélsőinket. Szegények alig kapnak labdát! Miért van az nálunk, hogy van 2 kíválló szélsőnk és alig kapnak labdát????
Azé meg lehet nézni a többi nagy csapatokat, hogy a szélsőket hogy tömik labdával. Főleg ember előnybe. Borzalmasak vagyunk! Ha nem megy, akkor miért nem lehet leadni jobb helyzetben lévő csapattársnak? Ha ezen nem javítunk nem sok esélyünk lesz erősebb csapatok ellen. Bízom benne, hogy e téren tudunk javulni, és akkor nem lesz gond a továbbiakban.
Hajrá Lányok! Hajrá válogatott!!!!!!

#71

 

2007. december 5. 22:26:24

FTC#01

A spanyolok elleni meccs rémálom volt.Egy erősebb csapat ellen ez,nagyon kevés lesz.Az a baj hogy itthon a VB elött,mindenki(edzők,játékosok,média,szurkolók) kiosztotta az aranyat,de
legalább valamilyen érmet.Pedig az eddig látottak nagyon messze vannak,az elvárt eredménytől Remélem a középdöntőktől,már egy régi-uj éremre esélyes,elgondolásokkal teli és harcos a végletekig küzdő MAGYAR VÁLOGATOTTAT látunk,aki átgázol mindenkin!!!

#70

 

2007. december 5. 22:11:07

ManUtd8

Ilyen gyengén sose szoktunk kezdeni, általában az elején szétverünk mindenkit, aztán a döntőben 45-50 perc után K.O. Remélem most fordítva lesz, a gyenge kezdés után feljavulunk és nem kapunk ki úgy mint Mocsaival szoktunk. (Bár ő még mindig jobb volt mint Németh)
Előzmény: #69 villi 2007. december 5. 21:55:35

#69

 

2007. december 5. 21:55:35

villi

azer sir norway ,mert a magyar csapattal mindig ez van ,hogy jön egy kicsit jobb ellenfél-nem sikenrül aztán még jobbak ellen már pláne nem megy,- így hiába 3.,4. hely a nor,rus ellen csoda kéne

#68

 

2007. december 5. 21:20:41

ManUtd8

Tényleg igazatok van:)
Akkor viszont nem értem miért sírtok. Legrosszabb esetben 3. helyen továbbjutunk, azaz valószínűleg elkerüljük a norvégokat. A többiek simán verhetők, a döntőben meg talán a norvégok is.
Előzmény: #67 Norway 2007. december 5. 21:02:57

#67

 

2007. december 5. 21:02:57

Norway

ManUtd8 Ha hülyeségre megy te vagy az :):) Ez VB nem EB ! Amúgy iagazad van de 2005 óta 24 csapatos a vb azóta ez a rendszer :) Szal van negyeddöntő ! :)