Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#36

 

2007. december 4. 9:44:17

andean

Tényleg nem kötözködni akarok, de minden más helyen (és én így írtam fel), az első meccsen Tóth 5 gólt lőtt, Balogh pedig kettőt.
Előzmény: #35 andean 2007. december 4. 9:39:29

#35

 

2007. december 4. 9:39:29

andean

Köszi :)

#34

 

2007. december 4. 9:18:38

handball.hu (paha)

Szia! köszönjük az észrevétlt, a hibát javítottuk.
Előzmény: #33 andean 2007. december 4. 8:37:50

#33

 

2007. december 4. 8:37:50

andean

Én csak annyit szeretnék kérdezni, hogy ha a brazilok kikaptak, akkor hogy van 4 pontjuk???
Egyébként ha nem kerüljük el a hullámvölgyeket, a csoportmeccsek után bajban leszünk....de természetesen elkerüljük!!! HAJRÁ MAGYAROK!! (és hajrá norvégia)

#32

 

2007. december 4. 1:33:16

Táncos

"Szerinted én a magyaroknak szurkolok?"

Ezután a kérdés illetve önmagában végülis állítás után sok mindent érdemelnél, de ingyen kódot biztosan nem..
Előzmény: #28 Norway 2007. december 3. 20:32:15

#31

 

2007. december 4. 0:45:27

kovács gergő

szép volt lányok a mai meccs,néhány pectől eltekintve.de ez még lessz sokkal jobb,kell is hogy legyen.mindent bele...jó lenne azért ha fent lenne a képgalérián az összes meccs.. a régin fent volt minden...légyszíves

#30

 

2007. december 3. 22:38:41

Rédei János

Szerintem ne "szedjük szét a válogatottat", mert a hullámvölgy, mely a második játékrész elejétől a közepéig tartott az eddigi két mérkőzésen, nem egy, nem két, vagy nem akárhány játékos gyengébb teljesítményén múlik, hanem a csapatén! Egyébként Németh András is "csapdában van", hiszen hogy egy (reményeink szerint!) 10 mérkőzésből álló sorozat valamennyi állomásán szinte végig ugyanazokat a játékosokat szerepeltesse, egyszerűen fizikai lehetetlenség, ha azt vesszük, hogy két hét alatt lejátszani 10 meccset 8-10 "állandó" játékossal úgy, hogy annak legalább a fele (de inkáb a kétharmada!)igencsak húzós. Ugyanakkor a kispadról úgy beállítani játékosokat, hogy szinte az egész csapatot lecseréli egyszerre, nem biztos, hogy célravezető, még a gynegébb csapatok ellen sem - mert összességéen nézve azért az eddigi két találkozóját könnyen nyerte a válogatott. (Kicsit olyan a helyzet, mint a "22-es csapdája"!) Holnap a spanyolok ellen kiderül: egy keményeb mérkőzésen sikerül-e majd játékosianknak kiküszöbölni a második félidei hullámvölgyet a játékukból, és egy európai "középcsapat" ellen mit tudnak majd nyújtani (és három mérkőzésől azért már lehet talán némileg messzebb menő következtetéseket levonni a jövőre nézve). Az biztos, hogy Norway-nek egy dologban igaza van: a középdöntőben ennél már lényegesen egyenletesebb, kiegyensúlyozottabb és jobb teljesítmény kell majd a negyeddöntőbe jutáshoz, mert ha le is győzzük holnap a spanyolokat, a másik négy továbbjutó ellen legalább még 4 pontot kell szerezni a biztos negyeddöntőhöz. És ez azért - a papírforma alapján főleg Románia, Németország és Dél-Korea ellen, mert Lengyelország talán némileg könnyebb...lehet! - egyáltalán nem lesz egyszerű feladat (ha valaki látta este a Korea-Ukrajna meccset, melyen a koreai győzelem kiejtette az ukránokat, akkor tudja, miről beszélek)!
A lényeg: hajrá Magyarország, hajrá lányok, veletek vagyunk!

#29

 

2007. december 3. 20:38:08

Tücsi

Nem volt felhőtlen a meccs, de a végére azért belejöttünk..... Mellesleg azt mondom, játszunk rosszul minden meccsen, de nyerjük meg mindegyiket :)

#28

 

2007. december 3. 20:32:15

Norway

Tücsi Szerinted én a magyaroknak szurkolok ? ( Na jó nekik is nagyon), de Ha a nevemre nézel akkor elég hamar rá lehet jönni melyik csapat áll hozzám közel de az ő meccsüket nem adja magyar adó és a neten fellelhető norvég adók egyike sem legalábbis tutommal neten nem közvetítik és valóban nincs 5000 ft-nak megfelelő euróm sem ha hiszed ha nem ! De a mai magyar meccs is elég elszomorító volt én többet vártam volna a csapattol egyedül Pálinger hozza azt amit ilyenkor kell ! Még Görbicz sem az igazi Talán Tóth és Szamoránszky jó még Mehhlman sztem azt se tudja melyik csapattal van nemhogy azt h merre van a kapu :( !Ez már a középdöntőkben is kevés lesz a Németek Ukránok-Koreaiak ellen!

#27

 

2007. december 3. 20:06:19

Tücsi

Nyertünk!!!!!! Hajrá, hajrá, hajrá!
Mellesleg Norway nem fogom kiteregetni a kódom a netre, meg amúgy azon a véleményen vagyok, ha valaki Magyarországon lakik, akkor nem hiszem el, hogy nincs olyan hely, ahol meg tudja nézni a meccset (minden második lakásban van sport2, minden kocsmában), ha meg külföldön, akkor meg azt nem gondolom, hogy nincs 5000 ft-ja erre! Erről ennyit! Ha személyesen ismerném az illetőt, akkor természetesen megmondanám a kódom, de így nem, ne haragudj!