Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#56

 

2007. december 5. 10:46:45

anno profi...

Kedves Mindenki!
Szerintem nincs akkora probléma, mint amit itt sok mindenki felvázolt.
Igen, kevés volt a másfél hét felkészülési idő...
Igen, rossz a védekezés...
Igen, támadásban nem vagyunk elég kreatívak...
DE!!Nagyon jó játékosok alkotják ezt a válogatottat.
És nem szívesen, de azt is kikell mondanom(írnom), hogy a szakmai stáb is a lehető legjobb.Aki ismeri az Andrást az tudja, hogy mindig is ilyen volt...Szerintem ezzel nem kell foglalkozni.
Bíztatni kell a Lányokat és bízni kell Bennük!!!
Mindenkiben!Szerintem belefér, hogy kihagyunk egy-egy ziccert;nem megy valamelyik lövőnek;netalán a kapus nem fog meg mindn labdát...
Ez már teljesen más kézilabda, mint amit a Kökéék játszottak. Itt akár 4-5 gólos hátrányt belehet hozni 3perc alatt.
Akkor amikor kell, ez a Csapat nagyon jól fog játszani!

Számomra legmegrázóbb dolog ezen a VB-n az Ágai kommentálása. Sajnos úgy gondolja, hogy ért a kézilabdához, pedig nem így van.Maximum egy fanatikus szurkoló, de szakmailag NULLA!Azért mert sok meccset látott valaki, az nem jelenti azt, hogy megtanulja a szakmai dolgokat. Szegény B.A. csak nagyokat hallgat mellette, ha már nagyon nem bírja akkor odaszúr neki valamit, hogy észrevegye magát...Egy kicsit szánalmas...

HAJRÁ MAGYAROK!HAJRÁ LÁNYOK!!

#55

 

2007. december 5. 8:56:18

időutazó

Ha szeretjük ezt a Csapatot, már pedig, aki ide jön az igen!
Akkor írja, hogy legyen nyoma...

Hajrá Magyarország! Hajrá Csajok!

#54

 

2007. december 5. 6:18:18

pepe8383

Keresem a szavakat,de nem igen találok ennél kifejezőbbet.SIRALMAS!Ezzel a teljesítménnyel nagyon nehéz lesz a továbbjutás.Érmes reményeinkhez CSODA kell!El kéne gondolkoznia az egész stábnak(vezetőség,játékosok stb.)Az,hogy minden rendben van a csapat háza táján,igencsak megkérdőjelezem.NA.taktikája eddig CSŐD!Egyedűl Pálinger,Szamoránszki egyenletes teljesítménye a 3meccs alapján mond valamit.A többi nagy ásznak kikiáltott játékos szereplése egyenesen tragédia!Én még azért bízom a lányok feltámadásában,de vannak fenntartásaim.

#53

 

2007. december 4. 23:57:08

cordura

Norway, a románok a mi águnkon vannak :(

#52

 

2007. december 4. 22:42:11

Tücsi

Nem játszottunk jól ismételten, de van egy Pálingerünk.... :)
Hajrá Lányok, menni fog ez, csináljátok! Sokkal jobbak vagytok annál, amit mutattok!
Kitartás Csajok, nem elkeseredni!
Hajrá Magyarok!

#51

 

2007. december 4. 22:09:10

maraton

Már javitották a cikket....

#50

 

2007. december 4. 22:08:07

maraton

Ezt a 3 meccset felejtsük el, gyenge volt, de most fel kell kötni a nadrágot.
A Handball.hu cikkében 2 pontot viszünk, az hogy lehet????

#49

 

2007. december 4. 20:29:29

Szabó Tamás

Sajnos nem láttam az első két meccset, és most is csak online tudom nyomon követni, de nagyon szurkolok a lányoknak.Láttam ezt ki lesz a világbajnok dolgot.... szeretem ha optimista valaki, de ahhoz nagyon sokat kell tenni, hogy világbajnokok legyünk, személy szerint hiszek benne, csak bírjuk IDEGILEG!!!!!!
Véleményem szerint sem fér be most Tápai, de azért beraknám játszani, hogy szokjon hozzá...
Amúgy szerintem a románok meg a franciák lesznek neccesek,a norvégok hát franc se tudja...
Ha az összes meccset nem is,de a döntőt, amiben ott leszünk mert ott a helyünk, tuti megnézem, addigis meg olvaslak Titeket, mert érdemes!!!

Üdv.
:D

#48

 

2007. december 4. 20:06:45

Bibibii

Norway, ha ugysem a magyar csapatnak szurkolsz, akkor orulj szepen, hogy a fantasztikus Tapait nem vittek... Amugy semmi bajom Szabinaval csak egyszeruen az o posztjan sokkal jobb jatekosok vannak. Sokat nem dobna a szelso jatekon, ha lenne meg egy iranyito...
Mindig az aktualis meccset kell megnyerni. Van 4-5 alapbol jol jatszo ember, ha a tobbiek kozul min. 1-2 ember hozza a sajat formajat, akkor nem lesz gond szerintem. Mindig az aktualis meccset kell megnyerni. Ma pedig hajra lanyok!

#47

 

2007. december 4. 19:56:48

Norway

Nemtudom hogy vagytok vele de szerintem Görbicz jó segítségére lehetett volna egy úgynevezett Tápai Szabina szerény véleményem szerint ő nem 1 válogatott kezdőjében lenne a magyaroknak meg nem kell :) helyette visznek nem tul acélos játékosokat ... A Németek a tegnapi és tegnap előtti meccsek alapján előttünk vannak Koreát vernünk kell! Bár nemhisze h ők is jáccanak mégegyszer ilyen rosszul mint ma ! Amúgy ez a könnyebb ág a másik ágon ölik egymást majd a (Norvégok, Oroszok, Franciák , Románok, Angolaiak) a magyaroknak már a 4 be nagyon nehéz lesz bekerülni! Mint mindenkinek :)!