Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#66

 

2007. december 5. 20:53:21

ManUtd8

Kedves Rédei János!
Most valamelyikünk nagyon hülye, de szerintem nem én. Amióta kézilabdát nézek, mindig úgy volt, hogy a csoportok első 2 helyezettjei játszották keresztbe az elődöntőt, a 3-4.-ek pedig az 5-8. helyért játszottak. Szerintem ez most is így van, de ha mégsem akkor elnézést kérek.

#65

 

2007. december 5. 20:36:07

Norway

Kedves Rédei János ! Nem temetem a magyar csapatot ő temeti saját magát ! Abban azért eggyetérthetünk , hogy sokkal többet lehetett várni tőllük mint amit mutatnak ! A védekezésben hihetetlen hibákat követünk el ( amúgy magyar vagyok és természetesen a magyaroknak szurkolok leginkább csak 2. sorban a norvégoknak mert nagyon szimpatikusak számomra ha kikapnak ami ritka akor is szinte mosolyogva teszik azt ) elkeseredve látom , hogy a csapat nem nyújtja azt amit vártam tőllük hiszen én is az első helyre vártam őket mostmeg annak is örülnék ha partyba lennénk a negyeddöntő meccsén mert addig csak el jutunk valahogy !)a támadásokban is pontatlanok a passzok és a lövések is szélsőink pedig hihetetlen milyen kevés golt szereznek csakúgy mint az átlövőink :( ! Görbicz is csak 1-1 szép golt szerez nagyon figyelnek rá inkább csak 7-esből eredményes de ő minden szempontbol a legjobb játékos a világon ! :):):) Hajrá Magyarok és hajrá Norvégia ! :)

#64

 

2007. december 5. 19:59:53

Rédei János

Kedves ManUtd8!
Ki kell, hogy javítsalak, mert mindkét középdöntő-csoportból négy-négy csapat jut tovább, és a negyeddöntőben az I-es csoport 1.-je játszik a II-es csoport 4.-jével, a 2. a 3,-kal, a 3. a 2.-kal, és a 4. az 1.-vel.
Kedves Norway!
Miért temeted a magyar válogatottat? Attól, hogy te nem igazán szurkolsz nekik - mert a szavaidból ezt szűröm le! - még nem kell okvetlenül "fikázni" őket! Ha meg azt mondod, hogy "nem kis csapatok" vannak a másikban, akkor meg igazából nem mindegy, hogy melyikkel játszunk? És hogy a lengyelek majdnem megverték a románokat? Öt gól az mégiscsak öt gól. (Vagy lehet, hogy nekem vannak téves fogalmaim? Egyébként valóban sokat köszönhetünk Pálingernek, de azért nem csak belőle áll a csapat, és másik is tettek dolgokat a pályán (pl. Kirsner, Tóth, Borbás). (Külöben is: egy csapatsportágban a csapat nyer, vagy a csapat veszít - esetleg döntetlenezik.)És egy csapat nagysága pontosan akkor ismerszik meg igazán, ha nehéz helyzeten talpra tud állni, és meg tudja mutatni a világnak, hogy igenis számolni kell vele! Ha a lányok szereznek legalább 5 pontot a négy középdöntős mccsükön, akkor nem lesz itt semmi gond, hisezn még a riválisok is játszanak egymással, és vesznek el egymástól pontokat!
Hajrá magyarok!

#63

 

2007. december 5. 19:09:17

ManUtd8

Valóban minimum 2.-nak kell lenni mivel csak 2 csapat jut tovább. Persze 5-8. helyért is játszanak de az már senkit nem érdekel.
Előzmény: #61 Norway 2007. december 5. 16:48:07

#62

 

2007. december 5. 18:34:06

andean

Bocs, de az F csoport pontszámait kicsit át kellene nézni :)

#61

 

2007. december 5. 16:48:07

Norway

Mi az , hogy nincs probléma ? Lényegében a tegnapi meccs már középdöntős mérkőzés volt ami azt jelenti hogy 1db pontja van magyarországnak az első forduló után és az 5 ellenfélből pont , hogy a spanyolok voltak a leggyengébbek ! A Lengyelek majdnem megverték a Románokat , a Németek játéka nem fegszik a magyaroknak mint ahogy a koreaiaké sem plussz a mutatott játék sem meggyőző! Ha nincs Pálingernek a bravúrjai 7-es védésekkel kikaptunk volna mint a pinty! Ja és a másik 6-osba nem kis csapatok vannak ezért a csoportban minimum2. -nak kell lenni ha verhető csapattal akarunk játszani ! Ya a NORVÉGOK simán nyerték az összes meccsüket papírformának megfelelően és magabiztos teljesítménnyel a meccseken végig játszva és vigyorogva nem mint a többiek görcsölve mint a magyarok franciák oroszok !

#60

 

2007. december 5. 15:35:20

Hami19

teljesen egyetértek veled lecce,szerintem Bodi is és Lovász is jobb formába van mint BB.. persze nem vitatom BB tudását és tapasztalatát,nagyon jó játékos,de most nincs igazi formába

#59

 

2007. december 5. 14:51:23

lecce18

Nem rosszabb Lovász kondíciója, sőt. A Dunaferrben, csak azért nem játszik végig minden meccset, hogy Berta ne csak üljön a padon (egyébként úgy tudom csak sérülés esetén játszana a nagy meccseken, vagy ha Lovásznak nem megy). És még így is hasonló gólátlaga van, mint BB-nek, és Móninak, pedig ők minden meccset végigjtszanak. Egyébként az a nagyobb baj, hogy BB már a Coriban sem játszott jól ősszel. Ha ezt látja NA, és nem Ausztriában edzősködik, akkor valószínűleg nem hívja be. Nekem nem tetszik, hogy olyan edző van a válogatott élén, aki nem Mo.-n edzősködik. Ez itt jelenleg a legnagyobb probléma.

#58

 

2007. december 5. 12:51:01

Hami19

rezike a hzzászólásodra válaszolva Berninek nem másfél gólos az átlaga,mindegyik eddigi meccsén minimum lött 3-at és még annál többet.Egy rövid idelye sérült volt,de most már nem.Szerintem sincs nagy probléma megfoglyuk oldani remélem!Zizit én szerintem rossz döntés volt kihagyni a tegnapi meccsből,mert nagyon jó fprmába van!Hajrá Csajok!

#57

 

2007. december 5. 12:34:07

Németh Zoltán

Probléma szerintem sincs!
Az igazán fontos meccsek most következnek, de ezekre nagyon össze kell szednünk magunkat!
A csapat hozzáállásával és akaratával minden rendben van. Remélem a középdöntőtől már azt kapjuk a lányoktól, ami játéktudásuk alapján elvárható! Jó kis csapatunk van és ezt a lányok be is fogják bizonyítani! Azt viszont nem tudom, hogy a kapitány mit lát Mehlmann Ibolyában??? Balkezes átlövő? Ez renben van, de játéka szerintem elég sok kívánnivalót hagy maga után. Szerintem ő az, aki kilóg a válogatottból! Mindezekkel együtt emberileg semmi bajom vele, csak közel sem hozza azt, ami tőle elvárható lenne! Ti hogy látjátok ezt?

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!! MINDENT BELE CSAJOK!!!