Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#116

 

2007. december 8. 17:15:08

Kapás Ágnes

GRATULÁLOK CSAJOK!!! Ma láthattuk játszani a Magyar Csapatot,úgy,ahogyan tudunk játszani! Megvoltak az első örömkönnyeim is,és remélem még sok-sok könnyet hullatok a végéig!:) És ennyit azokról az emberekről,szurkolókról(???),akik leírták,lehordták,lesemmizték a csapatot,ezzel segítve "munkájukat"! Majd néha gondolkodjunk picit,mielőtt írunk vmit emberek(?)! Nem véletlen beszélt Gin a nyomásról,ami a vállukon van ilyenkor... Gin:istennő vagy:),Piros:sztem szavakkal nem lehet leírni:),Anita:már majdnem szeretlek:)--->viszed a csapatot Ginnel,és Többiek,azok is,akik ma csak padosak vtak,KÖSZÖNÖM,és azt hiszem,KÖSZÖNJÜK,h ma szebbé tettétek azt a napot!!! Kívánok további ilyen sikeres VB-szereplést,egy szép érmet a nyakatokba,vagy csak további szép játékot! BY: aki nagyon szurkol Nektek!

#115

 

2007. december 8. 16:42:54

pepe8383

Csajok REMEK JÁTÉK volt!Le a kalappal akik játszottak,mert mindenki tett hozzá!CSAPAT VOLT!Azért kiemelném Pálingert aki meccsről meccsre hozza a formáját,Piros egyenletes teljesítménye,Szűcs Gabi Móni,Orsi,Ibi,nagyon nagy javulás,Detti hietettlen,Görbe keze,passzai aranyat érnek.CSAK POZITÍVAN TUDOM ÉRTÉKELNI A MAI JÁTÉKOT.( zárójelben jegyzem meg,hogy nem kell KIRSNER!)Még egyszer mondom nagy játékos volt,de elszállt az ídő felette.Gyerünk csajok,mindent bele!Ezerrel szurkolunk itthonról!!!

#114

 

2007. december 8. 16:42:19

Tücsi

Én is mennék, nagyon-nagyon...... Ha esetleg valaki tudja, hogy hogyan lehet jegyet venni, kérem írja fel a fórumra! Köszönöm a segítséget előre is!

#113

 

2007. december 8. 16:29:37

F.T.

Azt szeretném kérdezni,hogy hol lehet jegyet venni az elődöntő,és a döntő mérkőzésekre?
Mert bizony,ha a csajok bejutnak a négybe,már indulunk is Párizsba Szombathelyről.
Öten vagyunk egy kocsival mennénk,de szívesen várjuk az országból a többi szurkolót is.
Ha valaki tud segíteni a jegyek ügyében,azt nagyon megköszönnénk.
Tel.:20 4898204

#112

 

2007. december 8. 16:28:03

Tücsi

Végig azt hittem, hogy nyerünk, de ez a döntetlen sem rossz eredmény! Nagyon örülök, hogy sokkal jobban játszottunk, mint az előző mérkőzéseken. Hajrá Lányok!!!!!! SZURKOLOK HOLNAP IS!

#111

 

2007. december 8. 16:27:18

Norway

Minden elismerésem a csajoknak nem gondoltam volna azt se hogy partiban lesznek a németek ellen nemhogy vezetnek 4-el is Görbicz szerintem most volt az igazi sokkal jobb volt mint eddig ! Van egy új fokozat arra a kifejezésre hogy hihetetlen teljesítmény ez a szó= Pálinger ! Szélsők jók voltak csak az 50-58.percig volt kis áramszünet de ilyen minden cspatnál van minden meccsen és mennyivel jobb így mintha 15 perc jó játékunk lett volna 52-helyett! SZép volt magyarok Hajrá Norvégok Mindent bele Magyarok ! Ja és a bírók is normálisabbak voltak mert az igaz h a magyaroknál sok a 2 kezes lökés de a többi csapat sem kesztyűs kézzel bán ám a támadókkal ! Kb olyan bíráskodás kell mint vizilabdában h kb ugyanannyi kiállítás van mindkét oldalon ami ezen a meccsen meg is volt ! Eélvégre nem a bíróknak kell eldönteni 1 meccset!! Minden Elismerésem a csajoké ezt tényleg nem gondoltam volna!! Le a kalappal!

#110

 

2007. december 8. 16:03:40

CsőZsó

Gratula csajok, sokat ért ez a döntetlen végül (sajnos)....
Mennek a szélsők, Görbicz-Pálinger parádézik, a beállósok is hozzáteszik, ha a lövőkkel (vagy inkább lövő poszton)történne valami csoda megnyernénk a vb-t....

#109

 

2007. december 8. 16:01:15

CsőZsó

Mikor veszi már észre N.A.,hogy Tóth és Mehlmann csak hátrányára van a csapatnak....

#108

 

2007. december 8. 15:56:42

Bakó Bálint

Ez nagyon neczes volt!!! De sokat ért ez a döntetlen!! :D

#107

 

2007. december 8. 14:04:29

Tücsi

Mi tudjuk, hogy nagyon jók vagytok, csajok! MINDENT BELE!!!!!!!!SZURKOLUNK NEKTEK!!!!!!
HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!