Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#156

 

2007. december 10. 10:47:35

tina

Engem is érdekelne ez a végelszámolás dolog...A német-román meccsen kinek kell szurkolni,hogy mi legyünk a csoportelsők,vagy a csoportelsőség kizárva?

#155

 

2007. december 10. 10:36:55

Csabai Ferenc

Sziasztok! Nagyszerűek voltunk tegnap. Egy kérdésem lenne. UGYE A VÉGELSZÁMOLÁSBAN AZ EGYMÁS ELLENI EREDMÉNY SZÁMÍT??? Tehát a románokat verjük, ha megverjük koreát??? Csak mert a hivatalos ponttáblázatban Románia előrébb szerepel.

#154

 

2007. december 10. 10:13:05

maszatosi

Mostanában hiányoltam a csapatból Radulovicsot, ezen a VB-n már nem hiányolom. Nagyszerűen játszottak a lányok, remélem, hogy dobogón végzik. A magyar csapat a legjobb és ez megnyugtató, bármilyen eredményt is érnek el.

#153

 

2007. december 10. 9:28:13

tina

FANTASZTIKUS győzelem volt!!Eddig is szent meggyőződésem volt,hogy a MAGYAR válogatott a legjobb csapat és most végre a fanyalgók és kritizálók is arcba kapták!!!Igazi jó kis csapatmunka volt és csak így tovább,együtt, csapatként bármeddig eljuthatnak a csajok!!!Senkisem állíthat meg MINKET!HAJRÁ LÁNYOK!A LEGJOBBAK A MAGYAROK!!!

#152

 

2007. december 10. 8:44:31

Alesha

A tegnapi meccset sajnos nem tudtam nézni, de lényeg az, hogy végre JÁTSZIK A CSAPAT!!!! HAJRÁ LÁNYOK!

#151

 

2007. december 10. 8:20:35

rezike

shaneagi
Ha te még csak közeledsz afelé, hogy Görbét megkedveld, akkor felesleges nézned ezt a nagyszerü sportágat.Örülnöd kéne ugyanis, hogy ez a csodalény Magyarnak született és nekünk okoz mérhetetlen örömet és játékával gyönyörüséget napról-napra.

#150

 

2007. december 10. 7:28:25

Rory

Én nem igazán néztem eddig kézilabdát, de most megnéztem a magyar - román meccset, és nagyon meglepődtem, hogy ilyen jók a magyar lányok!!!! GRATULÁLOK!!! MINDENT BELE, LÁNYOK!!!!

#149

 

2007. december 10. 6:43:12

pepe8383

EZ IGEN!FANTASZTIKUS JÁTÉK!PÁLINGER,TÓTH,GÖRBE,VÉRTEN a románok elleni meccs hősei.DE A CSAPAT REMEK TELJESÍTMÉNNYEL elkápráztatott minket a tv.előtt.CSsak így tovább,remélem lesz miért örülnünk hétvégén,és boldog karácsonyom lesz!

#148

 

2007. december 10. 1:23:33

Belényi Nikolett

Gratulálok!Hihetetlenül jók vagytok!Csak így tovább!!!
A fórumokon kapott negatív hozzászólásokkal nem kell foglalkozni.
Minden játékosnak a legjobbat kívánom!

#147

 

2007. december 9. 20:58:06

bucimaci

Nincs ezen mit ragozni:Ez csodálatos volt !És Gyorgye mester képe minden pénzt megért. Köszi lányok!