Bosszantó második félidő

2017. január 21. 17:46

Az EHF-kupa C-csoportjában az ÉRD vereséget szenvedett a norvég bajnokság negyedik helyén tanyázó Byåsen csapatának vendégeként.

Ez az ÉRD napja volt

2017. január 15. 15:47

A német bajnokságban hibátlanul az élen álló, a tíz légióssal felálló Bietigheim nyolcgólos vereséget szenvedett Érden. Az EHF-kupa második fordulójában a Rosztov-Don is kikapott a Byåsen otthonában.

Nagy különbségű fehérvári győzelem Lipcsében

2017. január 14. 19:50

Lipcsében folytatta EHF-kupaszereplését az Alba Fehérvár KC.

Az FKC és az ÉRD is kikapott

2017. január 7. 13:47

Az EHF-kupa csoportkörének premierjén mindkét magyar csapatunk Oroszországban lépett pályára. Az FKC Krasznodarban öt góllal kapott ki, az ÉRD pedig Rosztov-na-Donuban hárommal.

Világsztárok hosszabbítottak Győrben

2017. január 6. 18:17

Újabb kulcsjátékosok hosszabbítottak a ETO-val. Azt már korábban, a 2016. decemberi Európa-bajnokság előtt bejelentette a klub, hogy Kari Aalvik Grimsbø meghosszabbította nyáron lejáró kontraktusát, most négy újabb játékos döntötte el, hogy továbbra is Győrben folytatja pályafutását.

Hatezer néző Stuttgartban

2016. december 31. 10:26

Hagyományosan az év végi fordulókban van a legtöbb néző a Bundesliga mérkőzésein. 2016 utolsó napjaiban sem volt ez másként, új nézőcsúcs is született.

Ismét Norvégia az Európa-bajnok

2016. december 18. 15:30

Hetedik európa-bajnoki címét szerezte meg a norvég nőikézilabda - válogatott, melynek ellenfele Hollandia volt a fináléban, amely majdnem csodát tett a címvédő ellen.

Bemutatták a 2018-as Eb-t is

2016. december 17. 16:05

A svédországi Eb záró sajtótájékoztatóján került sor a 2018-as Európa-bajnokság bemutatására is.

Vb-selejtező: Szlovákia ellen

2016. december 17. 15:30

Az Európa - bajnokság utolsó napja előtt kisorsolták a 2017-es németországi világbajnokság európai selejtezőinek párosítását. A magyar válogatott itthon kezd a szlovákok ellen.

A hollandok és a norvégok döntősök

2016. december 16. 15:45

Az Európa - bajnokság utolsó előtti, pénteki játéknapján először Németország és Románia csatázott az ötödik hely megszerzéséért, utóbbi sikerével, majd az elődöntőkben holland és norvég győzelem született.

BL Final4-jegyek december 19-től

2016. december 16. 13:29

December 19-én megkezdődik a jegyárusítás a 2017-es Women’s EHF FINAL4-ra, azaz a női Kézilabda Bajnokok Ligája budapesti négyes döntőjére.

A franciák is az elődöntőben

2016. december 14. 16:12

Ma mindkét csoportban véget ért az Európa-bajnokság középdöntője. Az első négyesben a hollandok és a franciák kerültek az elődöntőbe, a másodikban a norvégok után a dánok.