Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#146

 

2007. december 9. 19:56:43

Pataki Zoltán

Gratulálok gratulálok!Végre fejben is odaértetek lányok ahova a tudásotok és a tehetségetek alapján valók vagytok!!!!Aki Magyarnak érzi magát az mind büszke rátok!Szerintem az arany is elérhető!!!Csak végig ell kell hinnetek hogy ti vagytok a leggjobbak!!!Mi szurkolók tudjuk hogy így van kivülről látszik!!!Addig amíg ilyen kéziseink vannak mint a Tóth Timi Görbicz Pálinger Kati/mellesleg részrehalylás nélkül Kati a VILÁG LEGJOBB KAPUSA/Kovacsicz Mónika......stb.Akit nem neveztem meg azokra ugyanezek a jelzők vonatkoznak!!!!Szóval irány Párizs !!!!!Hajrá magyarok hajrá lányok!!!!!!!!!UI:A szakkomentátor legközelebb ne kiáltozzon a második félidő derekán hogy már biztos gyözünk!/NÉMET MECCS/

#145

 

2007. december 9. 19:19:58

Szabolcsi Dóra

Emelem kalapom az egész csapat előtt, mert ez hihetetlen volt! Tényleg Ti vagytok a legjobbak!!!
HAJRÁ MAGYAROK!!!!

#144

 

2007. december 9. 19:15:57

Nagy Attila

EZ IGEN!

KEZDITEK ELHINNI HOGY TI VAGYTOK A LEGJOBBAK! MERT TI VAGYTOK A LEGJOBBAK!

Nem emelnék ki senkit, mert ez egy csapat! A legjobb csapat!

HAJRÁ MAGYAROK!

#143

 

2007. december 9. 18:55:55

Sára

Na most szóljanak azok akik leírták a lányokat.Gyönyörűen játszottak,erre nem lehet mást mndani.Helyre állt a világ rendje.Goo csajok,csak így tovább

#142

 

2007. december 9. 18:48:41

asd12345

nincs valakinek elado jegye a dontore?
itt vagyok a kozelbe es erdekelne 2db

#141

 

2007. december 9. 18:35:05

shaneagi

Ja,én is úgy gondolom,h ennyit azokról,akik már a 2. meccsen leírták a csapatot,és a játékosokat is... :S Süllyedjenek el,mert amúgy is ennyit ér a szurkolásuk...
SZÉP VOLT CSAJOK!!!! Gyönyörű játék volt,nagyon szurkoltam!!! Még anyu is itt szorította a kezét mellettem:D Csak így tovább!!!! Gin,még mindig Istennő vagy,Sopi,örültem,h az igazi Sopit láthattam,Görbe,megint eggyel jobban közeledek ahhoz,h kedveljelek,és Többiek: THANK YOU FOR ALL! Köszönöm Nektek,ez volt az egyetlen jó dolog a mai napomban!!!

#140

 

2007. december 9. 18:29:59

Bini

frenetikus meccs volt

Kösz Tücsi az ötletet!

GO-GO GIRLS! :D

#139

 

2007. december 9. 18:28:26

Rédei János

Ugye, hogy kár volt sokaknak korán temetni a magyar csapatot? Messze még a vége, de ha így folytatják a lányok, akkor mindenki nagy álma akár valóra is válhat! Most már fél szemmel lehet figyelni a másik középdöntő-csoportot, hogy kivel is játszhatunk majd a legjobb négy közé jutásért. Persze azért még mindent bele kell Korea ellen, hogy minnél előkelőb pozícióbol indulhassunk a folytatásban (bár a másik csoportból sem Norvégia, sem Oroszország, sem a házigazda franciák, sem pedig Angola nem lesz egyszerű!)!
HAJRÁ MAGYAROK!

#138

 

2007. december 9. 18:25:33

kapor

rossz volt a tippem :( nem egy gólal hanem 3al vertük a románokat :( de a csoportgyőzelmet sztem eltaláltam..

#137

 

2007. december 9. 18:15:13

Tóth Andrea

Yupeeee!!!Ilyen meccsett!!!Már az utolsó 10percben alig vártam a végét!!!:)Szép volt csajok!