Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#106

 

2007. december 8. 11:26:13

Hami19

Így van eg ynagyon jó csapatunk van,ma meg kell vernünk a németeket!Hajrá Magyarok!

#105

 

2007. december 8. 11:12:37

Norway

Ne hagyja ki senki a Norvég - Orosz meccset senki se akinek megvan az előfizetése egy kis beszámolót szívesen elfogadnék arrol a mecsről aki látta köszi szépen előre is ! Le kell törni a németek arcát !

#104

 

2007. december 8. 11:10:27

Norway

Minden meccs más és más ! Ki gondolta volna hogy a hazai franciák az angolaiaktol kapnak ki 7 gólos előnyt leadva, vagy a brazilok döntetlenje az oroszok ellen ? A lengyelek ellen sem ment a játék csak a 35-50. percig de már bíztatóak a jelek ! Pálinger hihetetlen Görbicz nagyott nőtt az eddig sem kicsi szememben ésa nagyképű németeklet meg kell verni hajrá Magyarok ! Mindent bele Norvégia! Az sem lesz kis meccs Norvégia-Oroszország !

#103

 

2007. december 7. 22:55:07

Hami19

Bozso egyetértek,de szerintem BB nem az igazi most...de amit tegnap csinált az eszméletlen volt,remélem a VB-én még sok ilyet látunk tőle és a többiektől!Remélem holnap megverjük a Németeket!Mindent bele csajok!Hajrá Magyarok!!

#102

 

2007. december 7. 22:06:09

Balogh Dávid

HÁT ELÉG SOKAT BIZONYÍTANAK A LÁNYOK REMÉLEM MEG IS NYERIK A VB-T MERT MEGÉRDEMLIK ÉN CSAK AZT MONDOM ,HOGY HAJRÁ LÁNYOK SZURKOLOK NEKTEK TELJES ERÖMBŐL

#101

 

2007. december 7. 18:58:08

Sára

Szerintem nem kell mántani a lányokat,mert győztünk és ez a lényeg.
Pálinger a szokésos teljesítményét nyujtootta,szoval baromi jó volt,Mehlmann is jó volt,Görbicznek állati király passzai voltak,és tök rendes volt,hogy a végén Kati kezébe akarta nyomni azt a micsodát.
A védekezésen lehetne javítani,de én inkább nem beszélek.Szoval hajrá csajok,le tudjátok győzni a németeket!Gooooo

#100

 

2007. december 7. 18:33:26

Gizi

Akarásból jeles! Végre láthattuk pár percre játszani a lányokat! Remélem, lassan fejben is a pályán lesznek és megmuntatják, hogy nagyon tehetségesek,nagyon jó csapatot alkotnak!Mi szurkolók pedig biztassuk őket, szeressük őket, mert megérdemlik! Nem nyújthatnak mindíg maximális teljesítményt, s legjobbaknak is lehet rossz szériája. Németh András és Zsiga Gyula is jó edző és biztos segíteni fognak a lányoknak, hogy újra magukra találjanak. Addig is hajrá, hajrá lányok! Higgyetek magatokban ti is és menni fog!

#99

 

2007. december 7. 15:37:20

peter rusz

Gratulálok lányok a nyögvevelős győzelemhez.
Nem tudom, hogy Németh András miért erőltette Mehlmann játékát
amikor látszott rajta, hogy nincs formába, ez csak a sokk közül,
nem kívánom ecsetelni mert nem találok olyan szavakat ami ide illik.
Ami pedig a többi mérkőzéseket illeti nagyon nagyon fel kell nőnni a
feladathoz mert hamar ellehet bucsúzni.
Remélem a Németh Zsiga páros is levonja a következtetéseket és jobban oda figyel mit miért csinálják a lányok amit csínálnak.
Remélem nem fogok a továbbiakban csalódni lányok hajrá hajrá összeszedni magatokat és előre a győzelemért.

#98

 

2007. december 7. 15:07:27

manó85

Gratulálok a lányoknak a tegnapi szerepléshez!!!
Jó lenne ha a 15 perc jó játékot lassan a duplájára aztán még annál is tovább tudnánk növelni. Öröm volt nézni, hogyan is tudunk kézilabdázni!!! Mehlmann Ibi keze is, a tegnapihoz hasonlóan, többször sülhetne el jól!:)
Pálinger hihetetlen jó volt, Görbicz Anita pedig megmutatta, hogy a pályán kívül is nagyszerű sportember!
Csak így tovább, hajrá lányok, hajrá Magyarország!!!:)

#97

 

2007. december 7. 13:33:51

Bozso

Hami19, az első meccsen, hogy milyen labdákat kapott BB , inkább nem minősítem! A Lengyelek ellen meg talán 2-3 helyzetett hagyot ki. Megnézhetnénk a statisztikát a többieknél is!!! Sztem mások még többet hibáztak! Ha BB 1-et hibázik, már egyből mindenki lehúzza, hogy nem bírja, de ez nem igaz! De ne a hibákkal foglalkozunk. Végre, talán magunkra találtunk és felfelé haladunk a lejtőn. Sok siker a Németek ellen. Nyerni fogunk, mert JÓK VAGYUNK! Hajrá MAGYAROK