Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#96

 

2007. december 7. 13:25:01

Hami19

Nagyon kalssz meccs volt!Örülök,hogy BB és Ibi is jól játszott,de akkor is elég sok ziccert hagytak ki mind BB és mind Ibi is,de nagyon jó látni a javulást!Hát Pálingerre nem is találok szavakat,eszméletlen,hogy milyen jó kapus!Reméljük a Németeknek is nagyon megnehezítjük a dolgukat!Hajrá Magyarok!!

#95

 

2007. december 7. 13:17:35

Rédei János

Le a kalappal a lányok előtt, ezúttal jelesre vizsgáztak küzdeni tudásból! Ezzel pedig sikerült kijavítani az elkövetett hibákat, és megérdemelt győzelmet aratni! Pálinger Kati tényleg fantasztikus volt (az igazán nagy soprtolók fő ismertető jele, hogy akkor teljesítenejk a legjobban, amikor igazán kell, és a cspatsportágakban ezzel a többieken is tudnak segíteni!), és le a kalappal Görbicz Anita sportszerűsége előtt, mellyel elismerte, hogy ki volt a meccs embere! És úgy tűnik, hogy végre az eddig sorra betliző Mehlmann Ibolya is kezd magához térni, valamint Balogh Bea is kezdi igazolni klasszisát. És az, hogy az eddigi találkozókon jobban teljesítő, húzóembernek számító kulcsjátékosok (Görbicz, Tóth) közül nem mindenki nyújt egyenletesen jó, vagy kiemelkedő teljesítményt, bármikor megváltozhat
Egyébként nem lehetne riportert és szakkommentátort cserélni? Az urak néha nem igazán állnak a helyzet magaslatán, és ezzel szerintem még diplomatikusan fogalmaztam!

#94

 

2007. december 7. 12:19:23

tina

A Pálinger Kati elmondta a tegnap esti interjúban,hogy a görcsösség egyik oka az állandó negatív kritika ami,mind a média mind a szurkolók egy része felől érkezik...hát persze!ha a legnagyobb zseninek is folyton azt súlykolják,hogy ez kevés,meg nem elég jó,egy idő után maga is elhiszi....hát erre aztán tényleg nagy szükségünk van!!!Szurkolótársunk két kedvenc csapata a magyar és a norvég között pont ez a különbség:a norvégok halál biztossak benne, hogy ők a legjobbak,míg a magyarok nem merik elhinni,hogy képesek legyőzni bárkit...ennyi a titok,egy fikarcnyi apróság és mégis mennyit számít!HAJRÁ MAGYAROK!Lenyomjuk a németeket!!!!

#93

 

2007. december 7. 11:09:21

Tücsi

Emberek! Tina, igazad van! Győztünk, nem? Igaz, még mindig nem volt az igazi a játékunk, de megvan a meccs.... A Kirsner meg még mindig egy nagyon jó játékos, bárki bármit mond. A BB jó volt nagyon, egy másik hozzászólásomban őt is hasonlóképpen jellemeztem, mint az Erát! tehát szurkoljunk, ezeknek a lányoknak a bíztatás kell, nem az, hogy lehordjuk őket a sárga földig. Épp elég teher nehezedik rájuk enélkül is. Ők is tisztában vannak Vele, hogy jobban szokott működni a gépezet, bele fognak lendülni......
TEHÁT HAJRÁ LÁNYOK, HAJRÁ MAGYAROK!!!!!

#92

 

2007. december 7. 10:19:41

tina

A legyfontossabb, hogy GYŐZTÜNK!Teljesen felesleges azzal fogylalkozni,hogy ki lett volna jobb x vagy y játékos helyett!Ezek a játékosok A MAGYAR VÁLOGATOTT!Ennek a csaptnak kell eredményt elérnie,mert ez van, ez a MIÉNK!Fotelból kritizálni nagyon egyszerű és még könnyebb,inkább ezt a sok "furkálódó" energiát a szurkolásba kellene fordítani és akkor menni fog ez!Ez a szurkolók sorsa:hit és bizalom....RENDÜLETLENÜL!!!!

#91

 

2007. december 7. 8:39:10

Bozso

Gratulálok a LÁNYOKNAK!!!!! Örülök, hogy mindenkire rácáfolt BB, és megmutatta, hogy milyen jó játékos MÉG!!! A védekezésünkkel még vannak próblémáink, de remélem, hogy ezen sikerül javítanunk! Csak így tovább. HAJRÁ

#90

 

2007. december 7. 8:20:13

andras123

Én sem örülök, hogy a Kirsner kezdett, dehát nem volt lehetősége. Egyébként mostmár Németh Andrásnál is azért Vérten Orsi van előrébb a ranglétrán, de ha sérült, akkor nem lehet mit tenni. Rajtuk kívül csak Görbe tud szélsőt játszani, de rá most máshol volt szükség. A németek ellen úgy néz ki, hogy rendben lesz már Orsi sérülése és visszatér a csapathoz.

#89

 

2007. december 7. 7:57:26

Rob

Elnézve a Lengyel és Német csapat fizikumát, hát szerintem ez nem normális. Iszonyatos izomtömeg van rajtuk és pár éve még ez nem volt jellemző!!!! De, hogyan ??? És ez tapasztalható a férfi szakágban is. Valami itt nem tiszta! De, akkor is Norvég - Magyar DÖNTŐ lesz!!!

#88

 

2007. december 7. 6:42:35

pepe8383

Javulás!De sajnos a kézilabda 60perc és nem 15.Amit produkáltak a 38.-perctől azt viszont öröm volt nézni,de előtte az itthoni NB-IIes színvonalát ütötte meg.Ez NAGYON KEVÉS!Viszont BB rámcáfolt,jól játszott,Görbe passzai remek,Szűcs,Borbás,Hornyák belső végre ezen ídőszakban jól teljesített.Kirsnert felejtsük már el!Nem ide való!(valaki így jellemezte "bérlete van NA.miatt.(lehet benne igaza)Én is így látom.Hát PÁLINGER CSUPA NAGY BETŰVEL!KIRÁLYNŐ,ISTEN!Ha NINCS akkor elvéreztünk volna.A továbbiakban bízom benne,hogy a 15perces játék már több lesz,mert a németek ellen ez kevés!Hajrá csajok!!Csak a számszerű eredménynek lehet örülni.

#87

 

2007. december 6. 23:13:18

kovács gergő

jó estét.nagyon bolgog vagyok a győzelem miatt.megérdemlik a csajok a győzelmet,nem játszottunk rosszul,néhány percet leszámítva!!!!!fejlődni kell még.a németeket jó lenne megverni még.azt szeretném kérdezni hogy mikor lesznek fent az összes képek a képgalérián?a csaport meccsek is.köszi a választ