Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#126

 

2007. december 8. 19:52:28

Tücsi

Norvégia-Oroszország: 7:9 a félidő. Jó kis meccs!

#125

 

2007. december 8. 19:23:49

Tóth Andrea

Kedves F.T. es Tucsi!
Jegyeket sajnos mar hetek ota nem lehet kapni a parizsi dontokre,mi is november elejen vettuk meg,akkor is mar csak a negyeddontokre volt jegy.
Egyebkent a jegyvasarlast egy francia oldalon keresztul lehetett intezni: http://www.handball2007.fr/cm/spip.php?rubrique6 Esetleg nezzetek meg,hatha valami csoda folytan akad meg jegy. Az nagyon jo lenne,ha minel tobben tudnank batoritani a lanyokat!:)
Előzmény: #113 F.T. 2007. december 8. 16:29:37

#124

 

2007. december 8. 19:20:38

kapor

egy kérdés: menyi egy belépőjegy ára kb a torna második és harmadik szakaszába? ( dijon és párizs )

#123

 

2007. december 8. 19:18:26

kapor

én egy ausztrál paraguay mecsre kiváncsi lennék azért :)

ha hozzuk a javuló formánkat szoros csatában, 1 gólal megverjük a románokat és koreát is és csoportmásodiként megkapjuk az angolaiakat..

sztem norvég korea, orosz román, magyar angola és francia német összecsapások lesznek :) csak nehogy véletlenül bejöjjön az "álmom" :)

#122

 

2007. december 8. 18:55:15

Tóth Andrea

Sziasztok csajok!!
Nagyon jó látni, h napról napra egyre jobban összeáll a játék! Drukkolunk nektek és nagyon szeretünk benneteket! Már van jegyünk a párizsi negyeddöntőre és nagyon bízunk benne,h ott lesztek és győztesen fogjátok a pályát ott is elhagyni. Mi ott leszünk és drukkolunk nektek!!
Csak így tovább és játszatok szívből a mi kis országunkért!puszi nektek Párizsból!

#121

 

2007. december 8. 18:33:10

Sára

Nagyszerúen játszottak a lányok.Szerintem messze ez volt eddig a legjobb meccsük.
Kati nagyon jól védett,Görbe,és Ferling Detti is király volt.De nem nyertünk volna,ha Szamoránszky nem lövi be az uccsó mp-ben azt a gólt

#120

 

2007. december 8. 18:17:55

Hami19

Elismerésem,rettentően jól játszottunk!Mindenki hozzá tette a magáét,Ferling,Görbe és Kati brilliáns volt,de a többiek is!Várom a folytatást holnap!Hajrá Csajok!

#119

 

2007. december 8. 17:33:55

Tücsi

Köszönöm szépen!

#118

 

2007. december 8. 17:30:28

andean

Itt tudsz utána nézni a jegyeknek:
http://www.handball2007.fr/cmen/spip.php?rubrique6
Előzmény: #113 F.T. 2007. december 8. 16:29:37

#117

 

2007. december 8. 17:24:28

shaneagi

Elszáll felette az idő??? Hát én aztán nem vok se Fradista,se Hypos,de ez azért elég merész kijelentés volt... De nem vita... Csak bírom mikor így kiemelnek egy-két játékost,és a nagy hozzáértéssel megmondják,h kinek mikor hogy nem kellene játszania...elkeserítő... Ma pl majd mki Sopit fogja szidni,merth neki nem ment a játék! Na és? Nem emberek vagyunk? Máskor meg olyan átlövései vannak,h a labdát nem látom... Era mellesleg még mindig jó játékos,legalább is lerohanást,mint amilyet Ő szokott,még senki mástól nem láttam... És egy meccsen az sem árt... Na de mindegy! Az én boldogságom ma felhőtlen! (ja az előbbi vtam megint)