Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#46

 

2007. december 4. 19:56:21

Tücsi

Én nagyon bízom a Tóth Timiben is. Eddig nem játszott rosszul, de még több kell! Nagyon szurkolok este!!!!!!!
HAJRÁ LÁNYOK!

#45

 

2007. december 4. 19:41:50

Sára

Szerintem a válogatott legjobbja Pálinger és Görbe.
Mehlmann is ó csak bele kell jönnie
Azt sajnálom,hogy Siti nincsen.HAJRÁ CSAJOK.GOOOOOOOOO

#44

 

2007. december 4. 19:12:25

rezike

Hami
Honnan veszed, hogy Bódi jól játszik? Másfél gólos átlaga van. Várjunk még Balogh minősitésével szerintem, mert ő jó játékos.
Ma már középdöntő mérkőzést játszunk, ugyhogy ma megkezdődik a VB

#43

 

2007. december 4. 17:51:27

Vatti

Lovásznak esetleg nem rosszabb a kondija, mint BB-nek? Nem tudom, csak kérdezem.

#42

 

2007. december 4. 17:40:02

lecce18

Szegény Bódi sérült, de őt se szereti Németh. Előbb fogja a klubcsapatában is keveset játszó Csákit behívni, pedig tényleg jó Bódi. Egyébként én még mindig Lovász-párti vagyok.

#41

 

2007. december 4. 15:30:28

Hami19

Üdv mindenkinek!Teljesen egyetértek abban,hogy a VB számunkra most kezdődik.De az számomra kicsit fura,hogy Németh András mért nem hívta be Bódit a válogatottba,pedig elég jól játszik Dániába.Szamoránsky játéka számomra nagyon meglepett,de nagyon örülök neki,hogy ilyen jó formába van.Hajrá Magyarok!!!

#40

 

2007. december 4. 14:38:46

FTC#01

Szerintem a VB,csak most kezdődik.A spanyolokat meg kell verni a 2pontért,amit a következő körbe magunkal vihetünk.Mert akkor esetleg,egy vereség(holtpont)is beleférhet még.Remélem komoly pszichologus is foglalkozik a lányokkal,nehogy úgy járjunk mint pl.Zágráb VB-döntő. LET'S GO LÁNYOK!!!

#39

 

2007. december 4. 13:50:17

andras1984

Abban teljesen igaza van Némethnek, h az első sort pihentetni kell, de miért nem lehet fokozatosan lehozni a játékosokat, ez kb 10 percbe telne egy félidőben, így nem egy teljesen "hideg" csapatot kapnánk a 2. félidő elején és sokkal könnyebben huznánk be a meccseket. Kisebb a rizikója, h visszaesik a teljesítmény. Ráadásul ebből a bizonyos 2.sorból igazából csak Zitának volt eddig öröme a vb-n, pedig a többieknek is igencsak kellene.
A kulcsjátékosok mind a két meccsen közel 50percet pályán voltak, ami ilyen meccseken túl sok, később hiányozhat az itt "elpazarolt" energia.
Ez sztem az eddigi 2meccs statisztikája, de ezzel innentől kezdve kár is foglalkozni, ma kezdődik a vb igazából és innentől kezdve úgysem lesznek ilyen nagy mértékű cserék.
Viszont a hozadék nem túl üdítő, mert azoknak a lányoknak, akiknek csereként nem sikerültek ezek a meccsek, lehet, hogy a következő meccsekre is meghatározza teljesítményüket. De ne legyen igazam....:)
HAJRÁ CSAJOK!!

#38

 

2007. december 4. 10:05:48

Tücsi

Köszönöm Táncos, teljes mértékben igazad van!
A magyar, akkor is magyar, bárhol él a világban! Számomra egyértelmű, hogy a mieinknek szurkolok!
HAJRÁ CSAJOK! MENNI FOG EZ!!!!GYERÜNK, GYERÜNK!

#37

 

2007. december 4. 10:02:00

handball.hu (paha)

nem kötözködés, a hivatalos statisztikát figyelembe véve javítottuk is, köszönjük az észrevételt.