Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#16

 

2007. december 3. 12:24:27

kovács gergő

sziasztok.nem tudjátok hogy mikor lesznek fent a képek a meccsről?mert fent szokott lenni a képgalérián.köszi a választ

#15

 

2007. december 3. 12:22:31

kovács gergő

szia.iagzad van egyértelmüen.szeretném kérdezni hogy általába a lányok mibe játszanak?
Előzmény: #9 Tücsi 2007. december 2. 22:25:54

#14

 

2007. december 3. 12:20:56

kovács gergő

Nagyon drukolók a lányoknak!!!ez csak szerintem az első meccs miatt volt,hogy így kezdtünk,nagyon akartak a lányok és ezért egy kis hiba is csúszott a játékba...lessz ez még jobb is,kell is hogy feljavuljunk,mert akkor nagy baj lehet...bízom a lányokba nagyon.hajrá Hungary!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#13

 

2007. december 3. 11:54:51

Tücsi

Egyetértek Veletek, Sanyesz és János! Bízom a lányokban, lesz ez még jobb is!!!! Hajrá Magyarok!!!!!!! Nagyon szorítok este!!!!!!!!!

#12

 

2007. december 3. 11:16:31

sanyesz

nem nagyon ragoznám én egyszerüen szeretem ezt a csapatot a hibáival eggyüt mert néha nagyot alkotnak és bízom benne h ezen a tornán is nagyot mutatnak

#11

 

2007. december 3. 10:45:39

Rédei János

Üdv mindenkinek!
Én biztos vagyok abban, hogy a lányok tegnapi teljesítménye csak amolyan "idény eleji forma" volt, bár az is igaz, hogy a középdöntőben (de még holnap a spanyolok ellen is!) ilyen játékkal nem sokra mennének!
Öröm volt látni ugyanakkor Szamoránszky Piroska elszánt, erőtől duzzadó és eredményes játékát, aki vb-újoncként remek teljesítményt nyújtott; a kulcsemerek közül pedig Görbicz, Ferling - és azért időnként Pálinger is igazolta klasszisát! - teljesítményét. Tóth Tímeától én személy szerint többet vártam, és Mehlmann Ibolya játéka egyértelműen csalódást okozott, és valahogy a szélsőjátékunk sem volt az igazi. A fiataloknak (Herr, Szucsánszki, Tomori) pedig bőven van még idejük beilleszkedni a csapatba, de az sem elképzelhetetlen, hogy már itt, a vb-n is alkotnak esetleg valami maradandót.
További szép napot és estére jó szurkolást mindenkinek, és hajrá magyarok!

#10

 

2007. december 2. 23:19:59

Isthy

Egyetértek Tücsivel. Én sem sajnáltam a 19,99 Eurót és nem bántam meg. Több meccset néztem élőben és elég jól ment a livestream. Most nemrég visszanéztem a román-kínai meccset, az pedig kifejezetten jó minőségben tehettem a 750 kbit/s-os változatban teljes képernyőn. Remélem a továbbiakban is marad ez az élvezhető minőség.

#9

 

2007. december 2. 22:25:54

Tücsi

Szerintem, aki szereti a magyar női kézilabdát, az nem sajnál rá 5000 Ft-ot.......

#8

 

2007. december 2. 21:59:25

Norway

Hellóka ! Arra gondoltam nemtudom mennyire naívan , ha valaki regisztrálja magát a 20 euróért és "véletlen" :) nemcsak ő tudná a saját kódját hanem a többiek is vajon a többiek is tudnák nézni így a meccseket vagy sem ! Persze ehhez kéne valaki aki megadja a kódját hmmm h legalább kipróbálnánk ! Na valaki ?:)

#7

 

2007. december 2. 21:33:33

Tücsi

Ha ráklikkelsz az összes cikk című rovatra, akkor ott megtalálod, hogy "meccsek élőben a neten" vagy valami ilyesmi a címe! Ott mondja neked, hogy hogyan kell regisztrálnod!20 euróért, az összes meccset megnézheted, ami kb. 5000 Ft! Ma megnéztem több meccset is, egész jól ment, nem nagyon akadozott! Ha gondolod, próbáld ki!
«« « 43 44 45 46 47 [48] 49 » »»