1
Hétméteresek: 7/6 Hétméteresek: 3/3
Kiállítások: 8 perc Kiállítások: 8 perc
Piros lap: Petróczi

Bár a meccs már téttel nem bírt egyik csapat részére sem, a teltház ennek ellenére is garantált volt a Magvassy csarnokban. Hornyák Dóra kezdőként léphetett ezúttal pályára, és csapata első találatát is ő szerezte. A kolozsváriak a meccs elejétől zárkózásra kényszerültek (7. perc: 5-2), ám ezt a feladatot ekkor még jól teljesítették (11. perc: 5-5). A hetedik győri gólnál Szepesit elvitte a lendület, és a reklámtáblán landolt, de szerencsére komolyabb sérülés nélkül megúszta az ütközést. Az ETO nem akarta szoros küzdelemmel feleslegesen fárasztani magát, a játékrész közepére pedig egy négygólos vezetéssel ezt el is érte (16. perc: 10-6). A 17. percben egy győri hosszú indítás után Løke és Petróczi ütközött, ami utóbbi játékosnak azonnali piroslapos kiállítást jelentett, bár annak ténye eléggé vitatható volt. Nem sokkal később, csapattársa kétperces büntetése miatt már kettős előnybe került a vendéglátó, akinek így kézenfekvő volt a fórja növelése (20. perc: 13-7). Ekkor Tivadar találatai tartották az ellenfelet. Az eddig is bátran cserélgető Martín a biztos előny tudatában tovább variálgatta sorait, és az aktuális felállások nem mindig tudták a csapat érdekeit feltétlenül szolgálni. A rivális egészen kettő gólig zárkózott (15-13), a szünetre pedig három lett közte (17-14).

A második félidőre Herr vette át Lunde Haraldsentől a magyar kaput, és ezzel a nem könnyű feladatokat. A Kolozsvár szívósan tartotta magát, látszott rajta, hogy bár eddig egyetlen pontot sem tudott összeszedni a Bajnokok Ligája főtábláján, bizonyítani szeretné, hogy megérdemelt ott a helye. Chintoan vezetésével nem hagyta magát lerázni az együttes, s Ambros Martín időt is kért a 42. percben, 23-21-es állásnál. A tréner azt kérte játékosaitól, hogy szívükből jövő legyen a játékuk, már csak a szurkolókért is. A drukkereknek azonban ennél komolyabb aggódnivalója adódott hamarosan, mikor egy labdáért folyó harcot követően Amorim kért ápolást, és kellett a pályáról levinni. Herr feje sem lett kímélve a román lövésektől, de a rutinos játékos állta a sarat (49. perc: 29-25). Ekkor egy újabb győri löket jött (52. perc: 32-25), s miközben közvetlen közelről Kovacsicz arca is labdával ütközött, a vendégeknek már nem volt visszaút (56. perc: 34-26). A Győri ETO a vártnál néhol ugyan szorosabb mérkőzésen szerezte meg a csoportkör utolsó megszerezhető pontjait, ennek ellenére is meggyőző fölénnyel hozta a hatodik fordulót. Végeredmény: 37-26.

A Győri Audi ETO KC hatból hat meccset nyerve végzett a BL B-csoportjának élén, míg az U Jolidon Cluj csapata hatból hatot bukva a sereghajtó helyen zárt, és ezzel búcsúzott a legrangosabb európai kupából.