Orosz-dán döntetlen született

2005. november 25. 21:49 © handball.hu

Norvégiában csütörtökön megkezdődött a Möbelringen-kupa, amelyen a hazaiak mellett Kína, Dánia és Oroszország válogatottjai vesznek részt. A második napon Oroszország 26-26-os döntetlen eredményt ért el Dánia ellen.

Lene Lund Nielsen Fotó: dhf.dk
Lene Lund Nielsen
Fotó: dhf.dk
Möbelringen-kupa, 1. forduló
Oroszország - Dánia 26-26 (13-13)
Laankehallen

Oroszország: Alizar, Szuszlina (kapusok), Poljenova 6(3), Bliznova 4, Turej 3, Marennyikova 3, Karejeva 3, Poltorackaja 3(2), Bodnyeva 2, Szrgejeva 1, Posztnova 1, Uszkova, Sipilova. Szöv. kap.: Jevgenyij Trefilov
Dánia: K. Mortensen, Schmidt (kapusok), Lund Nielsen 5, Wangsöe 5, Sjöberg 4(3), Fruelund 3, Brödsgaard 2, Vestergaard Brandt 2, Touray 2, Hörlykke B. Jörgensen 1, Bille-Hansen 1, Knudsen 1, D. Andersen, Thomsen. Szöv. kap.: Jan Pytlick
Hétméteresek: 5/5; 3/6 (Sjöberg, Vestergaard Brandt és Fruelund hagyott ki egyet-egyet)
Kiállítások: 10 perc (Poljenova, Poljenova, Sipilova, Bliznova, Turej); 6 perc (Lund Nielsen, Thomsen, Thomsen)
A mérkőzés: 4. p.: 0-3, 10. p.: 1-5, 22. p.: 7-9, 29. p.: 10-13, 38. p.: 15-16, 43. p.: 20-19, 48. p.: 23-20, 53. p.: 25-23, 58. p.: 25-25