Norvégia győzelmet aratott Kína ellen

2005. november 24. 20:48 © handball.hu

Újabb rangos torna kezdődött északon, az Európa-bajnok otthonában. A Möbelringen-kupa első találkozóján Norvégia hat góllal győzött Kína ellen. A kupaprogram pénteken folytatódik, Oroszország Dánia válogatottja ellen küzd majd.

Fotó: Kenneth Rosenkilde
Möbelringen-kupa, 1. forduló
Norvégia - Kína 31-25 (18-11)
Bodö Spektrum

Norvégia: Katrine Lunde, Kjersti Beck, Terese Pedersen (kapusok), Camilla Thorsen 7, Anette Hovind Johansen 5, Marianne Rokne 4(2), Ragnhild Aamodt 3, Kari Mette Johansen 3, Isabel Blanco 3, Randi Gustad 2, Kristine Lunde 2, Tonje Nöstvold 2, Karoline Dyhre Breivang, Linn Jörum Sulland. Szöv. kap.: Marit Breivik
Kína: Gui Ni Liu, Hong Huang (kapusok), Wei Wei Li 9(5), Yun Liu 4, Wen Juan Wu 4(1), Min Wang 3, Chan Chan Wang 1, Sha Sha Wang 1, Ya Nan Wu 1, Xiao Mei Liu 1, Lai Miao Sun 1, Zhiqing Zhang, Dong Jie Huang.
Hétméteresek: 2/2; 6/6
Kiállítások: 4 perc (Karoline Dyhre Breivang, Kristine Lunde); 6 perc (Zhiqing Zhang, Lai Miao Sun, Wen Juan Wu)
A mérkőzés: 5. p.: 3-3, 10. p.: 7-5, 15. p.: 10-6, 23. p.: 15-7, 27. p.: 18-9, 37. p.: 22-13, 41. p.: 23-15, 46. p.: 23-18, 50. p.: 24-20, 56. p.: 30-22