Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Olimpia 2004

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#74

 

2004. augusztus 13. 13:28:36

bniki

A lányok tegnap több védekezési formációt próbálgattak a spanyolok ellen, szerintem ebből adódott az ingadozó teljesítmény. A bírók szinte minden szabálytalanságot kiállítással büntettek. Remélem Pálffy Zsuzsának jobban fog menni a játék vasárnap 13.30-tól, igaz mindenkinek van egy rosszabb napja.
Hajrá Csajok!

#73

 

2004. augusztus 13. 12:51:13

Nore

Vasárnap 13:30 Gyerünk lányok! Az egész ország szurkol nektek, de én a legjobban, HAJRÁ MAGYAROK

#72

 

2004. augusztus 13. 10:56:34

CsőZsó

2004 OLYMPIC GAMES GO HUNGARY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#71

 

2004. augusztus 12. 13:43:32

CsőZsó

Ha előről kezdesz mindent,a vágyak súlya újra a válladon.Lazítanál,de
nem hagy pihenni egy álom,s a döntő filmje már századszor indul el.De
bárhogy lesz,a Himnusz mindig értünk szól,s a győztessel egy ország
énekel.
Még 100 méter,gyerünk már csak 20,még egy utolsó dobás és velünk a
célba jutsz.
Még 100 méter,közel már a cél,Veled Magyarország,bíztat és remél.
Ne gondolj hát másra,mind ittvagyunk Veled,egy ország szurkol érted
és bízik bennetek.
A győzelem is fontos,de a részvétel a cél,s az érmekért küzdve egy
ország elkisér.
Még 100 méter,gyerünk már 20,Veled Magyarország,s Veled a célba
jut...
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!!

#70

 

2004. augusztus 12. 13:26:58

CsőZsó

Nem erről a pesszimizmusról beszélek,hanem,hogy lehetne kicsit nem is tudom...olyan,mint a skandinávok!Jobban bíztathatná a csapatot,és kicsit jobban kellene hozzáállnia.Pl.nem úgy,hogy na jó,talán lehet keresni valónk,hanem,hogy gyerünk ,megverjük őket!!Szerintem ezzel a játékosokról nagy terhet venne le!
Az olimpiai csoporttal kapcsolatban egyetértek,ott nem szabad lazán venni senkit.
Bnikini!"...A brazilokat meg Görögoraszágot biztosan megverjük..." Nézd,én is sokkal több esélyt látok a magyar győzelemre,de Görögország a házigazda,a brazilok pedig aranyat várnak maguktól...talán nem azért mondták,hogy rajtuk nevessen mindenki!

Viszont azt nevetségesnek találom,hogy a másik csoportból sokan a 4. helyre pályáznak,mert úgy gondolják,biztosan magyarok lesznek a csoportelsők és őket simán megvernék:))))) ezt csak ilyen smáile-okkal tudom lereagálni...Bár a Podgorica is ezt akarta a dferr ellen...
HAJRÁ FRADI!!!HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!

#69

 

2004. augusztus 12. 10:06:34

bniki

Szerintem Mocsai nem pesszimista. Igaz a mi csoportunk könnyebbnek tűnik a másiktól, de itt is csak Görögországot lehet megnevezni, akiket biztos megverünk és Brazíliát. Bár Brazília rengeteget fejlődött, nem hiszem, hogy kikapnánk tőlük. Az előolimpián nem mutatta meg csapatunk, hogy igazán mi mindent tud. Azonban Kínáról nem sok mindent lehet tudni. Fiatal csapat (20-23 évesek), talán még rutintalanok. Ukrajna pedig nagy ellenfél. Remélem a spanyolok ellen még sikerül javítani a védekezésünket és a lányok a Kína ellen már a topon lesznek az olimpia végéig.
Hajrá Csajok!

#68

 

2004. augusztus 12. 9:45:20

CsőZsó

Ami azt illeti,Bazíliában is van önbizalom...Sztem MOcsai kicsit pesszimista.Vagy inkább realista?!a SZTÁR Sportban mondott igazat:" Kétszer szeretnénk éremért játszani!" Fogunk is!!
HAJRÁ CSAJOK,veletek vagyunk,bízunk bennetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#67

 

2004. augusztus 12. 9:43:39

CsőZsó

Elhiszem,hajrá magyarok!!!!
Előzmény: #65 Nore 2004. augusztus 10. 22:41:19

#66

 

2004. augusztus 11. 10:45:14

Hutflesz Krisztina

Én is voltam elbúcsúztatni a lányokat!Főleg a kedvencem,Pálinger Kati miatt mentem ki!De kicsit morcinak tűnt,biztos az utazás miatt!!De nem is csoda!Én is az lennék!!Hajrá lányok!!Bízunk bennetek!!

#65

 

2004. augusztus 10. 22:41:19

Nore

Ma kimentünk a lányok elé a repülőtérre, és elbúcsúztunk tőlük. Gyönyörűek voltak!
«« « 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 » »»