Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Olimpia 2004

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#94

 

2004. augusztus 24. 13:23:22

bniki

A tegnapi meccsen nagyon kapkodtak a lányok. Abban reménykedek, hogy a franciák nincsennek túl jó formában, de nekünk akkor is a maximumot kell nyújtani. A franciák a felkészülési meccseken se szerepeltek jól, csak Brazíliát verték meg (az ukránoktól is kikaptak). Jól ismerjük a franciák játékát, bár ők is a miénket. Talán sikerül őket megverni.
Nyerni kell!
Hajrá Csajok!

#93

 

2004. augusztus 24. 9:16:15

CsőZsó

Amilyen szerencsénk van,ellenünk a franciák is jók lesznek!!Nagyon-nagyon nagy formajavulásra lesz szükség ahhoz,hogy továébbjussunk a 4 közé!!

Fantasztikus Boki,tényleg,mert ha rosszul játszik is lő 8-at,de most az a baj,hogy ebből 6-ot büntetőből.Persze,azokat is be kell lőni,dehát...kéne az a teljesítmény amit a VB-n nyújtott!
Hát Görbéről ne is beszéljünk...az a frankó valóság,hogy én eddig csalódtam benne az Olimpián!.Azt nyilatkozták a csajok,hogy szeretnének már egy tétmeccset játszani,íme...itt a lehetőség!!!HAJRÁ CSAJOK!!!!!!VELETEK VAGYUNK!!!!!!!!!!!

A játékvezetőkről még annyit,hogy áramot vezetni se engadném az ilyet!!De mit várunk tőle?!SAKNDINÁV!!!!

Ez az elős olyan Olimpiai,amit úgy iagzán fel is fogok,please,hagy ne kelljen csalódnom...

#92

 

2004. augusztus 23. 20:40:00

bangel82

Sziasztok!

Le vagyok súlytva az Ukrán meccs miatt! Miért bűnteti a bírok a kitűnő magyar csapatot????
Lenne egy kérdésem, remélem tudtok segíteni!! Régóta szeretnék magar női kézilabda mezt venni, de nem találok sehol! Hol lehet kapni?Pontos címet is tudnátok írni? Köszi!

#91

 

2004. augusztus 23. 15:54:00

bniki

Szerintem a franciák most jóval gyengébbek mint a vb-n voltak, talán most meg lehetne őket fogni, de a negyeddöntőben mégis jobb ellenfél lenne a Spanyolország (hát még Angola). Ezért nagyon szurkolok a lányoknak a mai meccsen. Gondolom szoros meccs lesz, 1-2 gólos különbséggel. Le kell győzni Ukrajnát, de a sorsdöntő meccs csütörtökön lesz.

Hajrá Csajok!

#90

 

2004. augusztus 23. 14:59:40

CsőZsó

korea is nagyon megverte a franciákat...Hát nem semmi!Most nem értem,hogy Dánia meg Korea lett ennyire nagyon jó,vagy csak a franciák "lúzerkedek"....Hú csajok,ma nyerni kell,mert nem vagyok benne biztos,hogy a 4 közé jutásért a franciákat legyőznénk....
Nem tudom miért,de most euz érzem!!de remélem csak tévhit:))Senki ne értde félre,de valahogy én úgy gondolom,hogy ha magyar-francia.korea-dánia lenne a 4 közöt,abból mi csak a 4.-ek lennénk....De ne legyen igazam!!Nagyon szurkolunk nektek,hajrá csajok!!!!!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!!!!!!VELETEK VAGYUNK!!!!!!!!!!!!!!

#89

 

2004. augusztus 21. 22:11:54

haromxpe

ISTENNŐK VAGYTOK!!!!! ÍGY TOVÁBB!!! HAJRÁ CSAJOK!! :))

#88

 

2004. augusztus 21. 22:04:58

CsőZsó

Újra itt van,úgyra itt van,újra itt van a nagy csapat.....

#87

 

2004. augusztus 18. 9:37:41

CsőZsó

Szép volt csajok!Hát még milyen szép lesz...

#86

 

2004. augusztus 18. 9:31:33

CsőZsó

Siti Esztit a dániai légióskodása óta most láttam szinte először ilyen jól játszani!!!Bokinak viszont nem nagyon megy,szerintem.De lehet,hogy ő ,mint a világ legjobbja csak a "rendes" meccsekre tud felpörögni:))
Farkas Ágihoz hasonlóan én is nagyon örülök,hogy nem döcög az a szekér!
HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!HAJRÁ CSAJOK!!!!!!!!!!!


"Veled Magyarország,s veled a célba jut..."

#85

 

2004. augusztus 18. 9:19:46

CsőZsó

Nem vagyok benne biztos,hogy fújozni kellene...
Előzmény: #83 Fruzsi 2004. augusztus 17. 13:52:38
«« « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 » »»