Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Olimpia 2004

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#44

 

2004. július 27. 11:43:23

Cseszregi Balázs

Azonos képességű sportolóknál is dönthetnek más tényezők. Itt ez történt: a szélsővédések fontossága és a csapat bizalma Ira mellett döntött...

#43

 

2004. július 27. 11:23:51

CsőZsó

Azt hiszem kicsit félreértettétek amit ezzel a magyar-nem magyar dologgal mondani szerettem volna!!!
Én ezt csakis és kizárólag arra értttem,ha azonos képességű sportolókról van szó!!!!!!!!!!
Előzmény: #41 Cseszregi Balázs 2004. július 27. 10:56:18

#42

 

2004. július 27. 11:21:21

CsőZsó

Nem azt mondta,hogy honosított magyart ne tegyen a keretbe,hanem azt,hogyha nagyon választani kell magyar-és honosított magyar között,akkor az "igazi" magyart válassza!!!Mármint ha gyakorlatilag azonos képességű kapusokról van szó!
De mondjuk Perez,Diaz,Janics vagy éppen Boki esetében nincs rivalizálás,mert nincs ugyanolyan képességű magyar...
Most tudom,hogy bele fogtok kötni Janicsba,de ott nem a szövetgési kapitány döntött,hanem a válogató!
Visszatérve a kapusokra.Mondom,lehet,hogy túl elfogult vagyok,de jobb kapusnak tartom Sugárt,mint Sirinát!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!!!!!!

#41

 

2004. július 27. 10:56:18

Cseszregi Balázs

Szerintem kapuskérdésben csak rossz döntést lehetett hozni. Nem irigylem Mocsait. Három kapussal nem lehetett menni, főleg Lovi sérülése miatt. Hogy mi döntött Ira mellett? Szerintem nagyon egyszerű, egyrészt valóban jobb az átlövéseknél, mint Sugár, de ha szigorúan szakmai alapon kell indokolni, akkor nem ez döntött szerintem. Sokkal inkább az, hogy Mocsai tisztában van vele: a védelmünk mindkét szélen lyukas, akkor is, ha Lovi nem sérült és akkor is, ha Ivett utazott volna a balszélen. Így meg aztán, hogy Lovi sérült különösen gondok lehetnek ezeken a helyeken. Az meg gondolom mindenkinek egyértelmű, hogy szélről klasszisokkal jobba Ira, mint Susu. Ezzel Mocsai is tisztában van és éppen ezért vitte Irát. de egyébként ez a két svéd meccsen is beigazolódott. Egyébként az is igaz, amit Mocsai mondott: a csapat nyugodtabb, ha nyitott védkezésben Ira van mögötte, márpedig azt hiszem nagyrész az olimpián is kénytelenek leszünk kinyitni a falat. A "magyar vagy nem magyar" kérdéshez: ha valaki ez alapján döntene csak, az nem vinné Bokit, Perezt, Diazt, Janicsot az olimpiára... Vagy amikor nyernek, akkor nem tapsolnak neki, mert nem magyar születésű?

#40

 

2004. július 27. 8:32:16

bniki

Én is sajnálom Sugár Timit, de butaság bárkinek is csak azért rászavazni, mert ő "eredeti" magyar. Ilyen alapon Bokira vagy régebben Mátéfi Eszterre senki nem gondol? Vagy a férfiaknál a kubaiakra? Janics Natasa? Szerintem annak csak örülni kell, ha bárkivel is erősödik bármelyik magyar válogatott.
Sugár Timi a ziccerek védésében jobb, ezért az ő védése látványosabbnak tűnik, míg Sirina az átlövésekben jobb. A franciák ellen be is bizonyította a 60%-os védésével.
Jövő héten a franciák ellen 2 meccs, majd az olimpia előtt Athénban a spanyolok ellen.
Hajrá Csajok!

#39

 

2004. július 26. 15:11:03

Mse

"egy igazi magyart???????????????????????????????? viszek ki az Olympiára"

Jó ez az oldal, bár az még jobb lenne ha egy kicsit részletesebb statisztikákat is közölnétek. Nem tudom, egyáltalán van e jegyezve , hogy vki hány gólpasszt ad, hány labdát szerez,hány gólt lőnek róla, ill. hány kiállítás van róla, hány percet játszott, stb? Vagy ilyenek csak a kosárlabdában léteznek?

Hajár Csajok & Fiúk :))

#38

 

2004. július 26. 12:39:31

CsőZsó

Hali mindenki!Kicsit nagyon régen jártam erre,mivel nyár van,így én is nyaralásomat töltöttem.(de azért próbáltam követni az eseményeket)
Engem is sokkolt,hogy SUSU a kimaradó.Lehet,hogy mivel Fradista vagyok,elfogult is,de én sokkal jobb kapusnak tartom Timit,mint Sirinát.És ha rajtam múlott volna,akkor egy igazi magyart viszek ki az Olympiára!!!És én úgy gondolom,a kapitámynak vannak úgynevezett "fix" emberei,akihez ragaszkodik.Még akkor is,ha ezekre a játékosokra semmi szükség nincs!A személyek megnevezése nélkül mondom,hogy-szerintem-sokkal többet ért volna kivinni Timit,és a mezőnyjátékosok közül itthonhagyni valakit.Mert van olyan,aki nem oda való!!!!!!
Az előolympiáról annyit,hogy nem rossz eredmény ez!Sőt..!A mai Nemzeti Sporttal viszont nem értek egyet,hogy visszavágtunk a franciáknak a vb-döntőért.Ez nem egy rangos világverseny döntője volt!Majd ha az Olympián ejtjük ki őket,akkor talán...Szép eredmény,ez tény,főleg Boki,Fari meg Bohus Bea nélkül,de azért nem egy VB-döntő...

#37

 

2004. július 23. 22:29:55

paha

szerintem ez nem rossz eredmény, főleg ha megnézzük a korábbi évek előkészületi meccseit...
Előzmény: #36 Varga Béla 2004. július 23. 20:39:22

#36

 

2004. július 23. 20:39:22

Varga Béla

A magyar női kézilabda-válogatott minimális, egy gólos vereséget szenvedett az olimpiai bajnoki címvédő dánoktól.

Női kézilabdatorna, Boulzac
Dánia-Magyarország 28-27

forrás: NSO
Előzmény: #35 discantus 2004. július 23. 18:36:37

#35

 

2004. július 23. 18:36:37

discantus

sziasztok!

tudom, hogy csak egy elő-olimpia, és így nem is ehhez a témához tartozik, de amint megtudjátok, felraknátok a dán-magyar eredményt a honlapra? amilyen hamar csak lehet! köszönöm szépen!
discantus
«« « 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 » »»