Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Olimpia 2004

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#84

 

2004. augusztus 17. 13:53:55

Fruzsi

jAH! Hajrá magyarok!!!!!
Előzmény: #81 Cunder 2004. augusztus 16. 15:15:22

#83

 

2004. augusztus 17. 13:52:38

Fruzsi

Hi! Szt. tök yool játszottak a csajok a ferdeszeműek ellen!Nem??? A mai meccsre qrva kíváncsi vok! Remélem nyerünk csak annyit mondok h hajrá MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAJRÁ CSAJOK VELETEK VAN EGÉSZ MAGYARO NYERNÜNK KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!FÚJJJ FRANCIÁKKKKKKKKKKKK!!!!!!!FÚJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!

#82

 

2004. augusztus 16. 18:03:43

CsőZsó

Húúú,Dánia 9-cel verte a franciákat...Tényleg nagy formajavulásra lesz szükség,hogy "célba érjünk" De meggyőződésem,hogy a játék időnként még csak kis kezdeti botlás volt,de lesz ez még 1000x jobb is!!!!!
Tegnap éjjel láttam 1 hullócsillagot.Gondolom mindenki kitalálja,mit kívántam...
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!!Gyerünk csajok,veletek vagyunk!!!!!!!

#81

 

2004. augusztus 16. 15:15:22

Cunder

Elnézve a LÁNYOK tegnapi meccsét valamint a Dán-Francia rangadót, sokat kell még javulnunk, ha aranyat akarunk nyerni!

HAJRÁ MAGYAROK!

#80

 

2004. augusztus 15. 15:19:54

CsőZsó

SITI ESZTINEK 80. válogatottsága alkalmából nagyon-nagyon sok szeretettel gratulálok és további sok sikert kívánok neki!!!!!!!!!!!!!!!
Pigának pedig 125.válogatottsága alkalmából kívánok hasonlókat!!!!!!

#79

 

2004. augusztus 15. 15:18:39

CsőZsó

Hát ez is megvan...Gartulálok,csajok!Azért nem szidom a játékvezetőket,mert mindkét oldalra voltak hatalmas tévedések.Bár szerintem a kiállítások fele jogtalanul történt a mi oldalunkon!Fantasztikus az a Boki,ha nem emgy neki is lő 8 gólt!Szerintem kicsit időnként flegmán játszottunk(Görbicz..) és nagyon sok volt a hiba a játékban.Pontatlanság,ez a legjobb szó.Bele se mmerek gondolni,mi lenne,ha nem lenne egy Pálinger Katink a kapuban!"Pélinger..Pálinger.." Most már én is-mint velem együtt szerintem sokan-megkönnyebbülve várhatjuk a folytatást,ami ennél remélhetőleg sokkal-sokkal jobb lesz!Bár a döntőben kiegyeznék egy hasonló eredménnyel...
Bárhogy is,de SZÉP VOLT CSAJOK!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#78

 

2004. augusztus 14. 10:24:23

CsőZsó

Csajok,szépek voltatok tegnap a megnyitón!Mondjuk én csak Bokit meg Erát véltem felfedezni,de....
Előre is nagyon sok sikert vasárnapra!!!RIA RIA HUNGÁRIA

#77

 

2004. augusztus 13. 14:26:05

CsőZsó

"Ma elindulunk,hogy szétszakítsuk a gátakat,
Ma elindulunk,hogy valóra váltsuk az álmokat,
Ma elindulunk,hogy céljainkért megküzdjünk,
Istenem,kérlek segíts,hogy győzhessünk..."

#76

 

2004. augusztus 13. 14:24:25

CsőZsó

Nem igaz,én a legjobban!:))MÉg bulizni sem fogok járni sehova a meccsek miatt!És tőlem ez nagyon-nagy szó!
Na megyek,veszek jópár videókazit.HAJRÁ CSAJOK,VELETEK VAGYUNK,BÍZUNK BENNETEK NAGYON!!!!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: #73 Nore 2004. augusztus 13. 12:51:13

#75

 

2004. augusztus 13. 14:22:54

CsőZsó

....És reméljük Lovász Zsuzsi sem fog ekkora pofonokat kiosztani:))
Na jó ez egyáltalán nem vicces;)
Előzmény: #74 bniki 2004. augusztus 13. 13:28:36
«« « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 » »»