Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Olimpia 2004

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#104

 

2004. augusztus 26. 17:43:39

Leimetter Judit

Igen rengeteg a miért és nagyon felháborító, ami évek óta a csapattal történik Persze, hogy nem Görbét hibáztatom, hiszen nem sétálhat le a pályáról, de a lányok azért küzdenek a csapatba kerülésért, hogy játszhassanak és nem azért, hogy szétkoptassák a kispadot. Farkas már rég nem való oda, lassú és körülményes lett. Igen, sokat tett a magyar kézilabdáért, de ha valami már nem megy, azt minek erőltetni.
Ideje lenne, ha Mocsai tényleg magába nézne és a kanyargós, kifacsart mondatai helyett értelmes tanácsokat adna a szorult helyzetekben.

#103

 

2004. augusztus 26. 17:25:15

CsőZsó

Elbuktuk:-((
Én sem értem,miért nem lehetett lecserélni Görbiczet,amikor nem ment neki!De nem csak ma,hanem az egész Olimpián!!Farkas Áginak nincs helye a válogatottban!!Miért cserélte le Ferlinget,amikor lőtte a gólokat?!Na jó,azért Mocsait sem kell annyira szidni,mert sok szép sikert ért ő el a válogatottal!Meg amikor ilyen szoros a vége,miért kell Tóth Timit meg Farkast felvinni támadásban,miért???!!!!!!Én azt mondom,ha Mocsai nem erőlteti állandóan Görbiczet,teljesen más a helyzet!!Sitiben mekkora feszültség lehet(ett) emiatt?!Hogy ialig kap lehetőséget,és meccsenként 10 percre-ha-pályára küldi a kapitány?!Amikor Siti irányított a meccs nagy részén a brazilok meg a görögök ellen,meg is nyertük!Én ezzel nem Görbét akarom bántani,de ha két,sőt akár 3 világsztár irányítónk van,akkor miért egyet kell erőltetni???!!!!Csak megint ez a sok miért....
Hát csajok....ettől még ugyanúgy szeretünk benneteket (legalábbis én) és remélem,hogy a hazai EB-re sikerül felállni!A kérdés,hogy Mocsaival,vagy nélküle...

#102

 

2004. augusztus 26. 17:16:44

Leimetter Judit

Nem is tudom mit kéne írnom, de ez az olimpia valahogy nem a miénk. Ha valakit kineveznek egy csapat szövetségi kapitányának, akkor annak minden pillanatban ott kéne lennie fejben a csapat élén. Ha egy csapat irányítója egész meccsen gyengélkedik és labdákat szór el, akkor miért nem lehet lecserélni őt? Miért van az, hogy amióta Mocsai az edző, hogy minden tétmeccsen elbukjuk a végét? Miért van az, hogy ha a játékos segítséget vár kintről, azt nem kapja meg? Miért van az, hogy minden évben egyre jobban szétszedik ezt a csodálatos válogatottat?
Én nagyon sajnálom a lányokat, mert pályafutásukat tönkre tudják tenni ilyen, magukat szövetségi kapitánynak nevező emberek.
Nagyon el kell gondolkodni, mert erről nem a lányok tehetnek.

#101

 

2004. augusztus 26. 17:03:45

haromxpe

Kicsit gondolkozni kell majd, de sebaj akkor is ti vagytok a világ legjobbjai!!!! Az EB meglesz!! HAJRÁ CSAJOK!!!!!!!!!

#100

 

2004. augusztus 26. 11:55:06

bniki

Nagyon bízom a lányokban a mai meccsen. Vissza kell vágni a franciáknak a VB-döntőért.
De jó is lenne...
Hajrá Csajok!

15.30!

#99

 

2004. augusztus 26. 11:01:54

florent

Have a good match , today !!! the french team is disappointed ... you'll have your revenge of the world championship'03 , I'm sure of that .

A french fan of anita gorbicz :)

#98

 

2004. augusztus 25. 12:03:10

CsőZsó

Hosszú-hosszú idő után -jelenleg- azt kell mondanom,hogy vegyünk példát a fiúkról!!!!!
(Egyelőre csak a 4közé jutást illetően)
HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!

#97

 

2004. augusztus 24. 19:44:53

ruud10

Látod, megtalálom a módját hogy elérjelek! ;-) Puszi!
Hajrá MAGYAROK! Hajrá FRADI!!!
Előzmény: #96 CsőZsó 2004. augusztus 24. 17:09:55

#96

 

2004. augusztus 24. 17:09:55

CsőZsó

Sya:))
Magyar és optimista lévén azt mondom:....!Csak túl babonás vagyok ahhoz,hogy kimondjam:))Megkaptam az sms-ed,de most épp nincs zsé a kártyámon:(Majd valamelyik nap felhívlak!Puszcsi:)
HAJRÁ MAGYROK!!!!!!GYERÜNK CSAJOK!!!!!!!!!VERJÜK MEG A FRANCIÁKAT,tartozunk nekik ennyivel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: #95 ruud10 2004. augusztus 24. 14:43:54

#95

 

2004. augusztus 24. 14:43:54

ruud10

Zsófi, szerinted megnyerjük az olimpiát? ;-)
Előzmény: #93 CsőZsó 2004. augusztus 24. 9:16:15
«« « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 » »»