Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Olimpia 2004

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#114

 

2004. augusztus 28. 21:44:40

Nore

Örülni kell egy 5. helyezésnek? Ti tényleg azon beszéltek, hogy milyen jó hogy nyertünk Brazília ellen. Meg hogy örülünk. Nekünk azon kéne beszélnünk, hogy milyen jo játékkal vertük ki a ****** franciákat. És hogy olimpiabajnoki döntőre készülünk. Én nem tudok már semminek örülni, főleg nem annak, hogy folyamatosan megalázzák a magyarokat, hogy szórakoznak velünk, hogy azok a játékvezetőnek öltözött majmok egyfolytában elcsalják a meccseket. Ez az olimpia undorító, gusztustalan ez már nem sport. A sport már nem létezik. Kiírtották a világból.

#113

 

2004. augusztus 28. 14:51:38

Váczi Andrea

Nagyon örültem hogy nyertek a lányok!
Az rossz volt hogy nem mentek Nekik szürkolni, de valahol meg lehet érteni a szurkolótábort is.
Legalább ilyen eredményt várok holnap is.
Hajrá Görbicz!Hajrá Magyarok!

#112

 

2004. augusztus 28. 11:52:22

CsőZsó

Rettenetes volt a mai produkció is az utolsó 5 perctől eltekintve...Nem igaz,hogy ha van egy játékos,aki jelen esetben brazil (!!!) nem tudjuk kifogni vagy valami,hogy ne lőjön 15 gólt!!
Pedig most jól cserélt a kapitány,ma jól csinálta a dolgát,arról viszont tényleg nem tehet,hogy ordibál a pálya szélén,hogy "kilépni rá!" és senki nem teszi ezt...
Görbicz ma fantasztikus volt,5 perc alatt lőtt 3gólt,adott jóoár gólpasszt,és mindezt miért?!Mert nem volt rajta akkora felelősség!Ne várja már el senki,hogy ilyen szinten egy 20 éves játékos majd higgadt tud lenni és viszi a hátán a csapatot...Így van rendjén!Na megyek aludni,mert ma korán keltem,hogy lássam a meccset:-))

#111

 

2004. augusztus 28. 10:38:24

CsőZsó

Na tessék....eddig volt 3000 magyar a meccseken,most van kb.30....mit tesz a vereség...
Azért továbbra is HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!
Ezzel a sorral kellett volna végig játszani,azzal a változtatással,hogy Sirina helytte Pálinger és akkor határ a csillagos ég.....Na megyek nézem a meccset!HAJRÁ CSAJOK!!!!!!!

#110

 

2004. augusztus 27. 19:25:38

CsőZsó

Tényleg elég már a körmnöfont és magyarázkodó mondatokból!A dánok meg a
koreaiak xarrá verték a franciákat és ők sem olyan nagy darbok,szóval erre ne fogja!És ne a játékosokat
hibáztassa,kapitány úr!
"Matematikai összefüggés van a játékosok gyorsasága, testsúlya és az
eredmény között " Ne magyarázkodjon,lássa be a hibáit és mondjon le!!!
"A
második félidőben pedig - miután céljukat, a belső hármasunk, Görbicz,
Radulovics és Ferling fizikai felőrlését, meghátrálásra kényszerítését
sikeresen megvalósították -, annak is a hajrájában fölénk kerekedtek!"
Ha ennyire ragaszkodik Görbiczhez költözzön vele össze,vagy mit tudom én,de nem
kell(ettvolna) ennyire erőltetni!!!Van egy kiváló "cseresorunk" ami ebben az esetben jobb lett volna,ha nem cseresor...Vegye már észre,hogy ami Görbicznek nemrég még
zseniális passz és megmozdulás volt,az mára eladott labda és hiba!!!Görbicz
játéka nagyon lealacsonyodott és sokat vesztett a klasszisából!Talán a
korán jött népszerűség miatt...és azért,mert bárhogy játszott,Ön mindig
neki adott bizalmat!!
SITI ESZTER 2 mérkőzésen (brazil,görög) kapott több lehetőséget és azt
hiszem élt is vele!Sőt,ha észrevette,jobban is ment a csapatnak!!!Megmondaná,miért nem
cserélte be,és miért Görbét erőltette???!!!!!
Tisztelt Mocsai Lajos!Sok szép eredményt elért a válogatottal,de köszönjük
szépen elég volt!!!Báááár....most így elgondolkodtam rajta és...én még azért az Eb-ig bizalmat szavaznék önnek!Végülis decemberben még VB ezüst volt de lőtte 2000.óta semmi...akkor most majd megint a "semmi" sorozat jön?!Én megmondom őszintén,hogy azért nem is akarom,hogy az Eb előtt legyen edzőcsere,mert ha nagy port kavarna lehet nem tenne jót a játékosoknak...ami az eb sikertlenségébe kerülhetne..
És ideje lenn magába nézni,kedves kapitány úr,és nem másokban (a magyar
játékosokban,az ellenfelekben az összefüggésekben,stb.) keresni a
hibát,hanem elismerni,ha hibázik!!!
Én szavaznék még önnek bizalmat,bár kérdés,hogy más hogy lesz ezzel!!
a többieknek meg még annyit mondanék,hogy azért Mocsai Lajos tette "naggyá" a magyar női kézilabdát,az ő kezei alatt ért el a csapat nagy sikereket és ezt ne felejtsük el!!!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!!!!!

#109

 

2004. augusztus 27. 19:16:51

CsőZsó

Azt hiszem ehhez nincs már mit hozzászólni.az a baj,hogy a kapitány úr soha nem magát hibáztatja,pedig néha lehet,ogy lehetne!Most nem akarom leírni azt,amit a nyilatkozata utáni véleményhez írtam,de én tartom azt!!!

#108

 

2004. augusztus 27. 11:31:05

bniki

Én sem értem, minek kell erőltetni azt, ami nem megy. Ismét az időkérés idejével volt gond és a cserélgetéssel. Elhiszem, hogy Vura Márta Görbicz Anitát vélte az erős egyéniségnek, aki ilyen forró helyzetekben is hideg fejjel tud gondolkodni, de ha neki nem megy miért kell erőltetni. Ott lett volna Siti Eszter, aki ezen az olimpián mindig jól helyettesítette Görbicz Anitát.
Sajnálom a lányokat, remélem az EB-t megnyerik!
Azért az olimpiai 5. helyért is hajrá Csajok!

#107

 

2004. augusztus 27. 8:49:12

M

Mocsai Úr!

Bízom benne hogy olvassa ezt a fórumot és ha a magyar női kézilabdát előre szeretné vinni akkor minél elöbb le fog mondani!Higyje el nagyon sokan várjuk már ezt a pillanatot mert már régen esedékes lett volna.Csalódott szurkolók, csalódott játékosok..... rengeteg edzői hiba.

#106

 

2004. augusztus 26. 20:19:54

ruud10

Érdekes,az első félidőben tudtunk 5el is vezetni!A magyr csapatnak valami nagyon nagy baja lehet ha mindig a végjátékot bukja el biztos vezetésről! Szegény Pálingert sajnálom,mert mindig fantasztikusan véd!Már fel kellene kavarni az állóvizet!A Mocsait én azonnal meneszteném!PL. a focistáknál Lothar bevállt!
Sebaj,majd TALÁN! az eb-n! Hajrá magyarok!
Előzmény: #105 CsőZsó 2004. augusztus 26. 19:40:40

#105

 

2004. augusztus 26. 19:40:40

CsőZsó

Így van!
«« « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 » »»