Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#316

 

2007. december 13. 19:17:25

kék

Nem szoktam fórumot olvasni, de most mindenképp hozzá kell szólnom ehhez. Nem gondolom,hogy elszórakozta volna ezt a mérkőzést a válogatott, egyszerűen ez az utolsó 10 perc a lehető legrosszabbul alakult számunkra. Egyetértek, nagyon nagyon megérdemelték volna, hogy a négy közé kerüljenek,de sajnos nem történt meg.
Mindenesetre ki tudja mi lesz az olimpián, megkockáztatom,hogy amit ma láttam azzal a játékkal bárkit le tudunk majd győzni!
Remélem hamar túlteszik magukat ezen a vereségen.
Köszönet érte,hogy vannak ilyen nagyszerű sportemberek az országnak!

ui.: Biztos vagyok az ötödik helyben. Hajrá Magyaroszág, hajrá lányok!

#315

 

2007. december 13. 19:04:14

Enyedi Károly

gratulálok a lányoknak, sikeresen eltudták szorakozni a mérkőzést ismét 6-al vezetünk és akkor azt hisszük hogy miénk a mérkőzés, fegyelmezetlenek és könnyelműek voltak, nem értem Németh Andrást miért kellett Mehlmannt játszatni egy ilyen fontos mérkőzésen hiszen az egész vb-n igen gyenge teljesitményt mutatott. igyhát megint futhatunk az eredmény után. szégyelem magam ezekért a kijelentésekért de annyira bosszanto amit a lányok produkálnak kivétel Pálinger Kati akinek meg köszönhetjük hogy eddig is eljutottunk.

#314

 

2007. december 13. 18:53:08

Sára

Sebaj csajok nagyon jól játszottatok.Ti vagytok a legjobbak.
Ezek ellen az orosz tankok ellen,ennyire futotta,de jó volt.Remélem az 5.helyet azért sikerül megszerezni.Abban,hogy az olimpián kint leszünk biztos vagyok.

#313

 

2007. december 13. 18:28:30

Nagy Attila

Csak a Spot1-műsorát néztem, de jó :)! Megnézem az biztos Köszönöm!

Ha tényleg van lehetőség még nevezni játékost akkor bizony jobb átlövő posztra lehet hogy ki kéne próbálni valakit még itt a VB-n több okból is. 1. Sajnos Ibi az eddigi meccseken nem találta meg magát és ennyi meccs után már nem biztos hogy kicsi nála a baj, bár én Őt nagyon szeretem egyik kedvencem!! 2. a jövő csapatába jó lenne beépíteni valakit, aki új lendületet adna a csapatnak -bár nem tudom ki jöhetne szóba- és ha Ibinek nem megy nincs gond 3. ha most egy Vb-n kapna lehetőséget az illető és mondjuk én lennék a helyében kipihenten, nagyon meg akarnám mutatni, hogy helyem va ott és biztos jól játszanék mint ismeretlen kielemezetlen játékos és máris beépültem.

Ibin nagy ám a teher. Ha Ő hozza magát nemigen lett volna ellenfelünk, de ilyen a csapatsport. Olyan nincs, hogy mindenkinek nagyon menjen, csak az a gond hogy a posztján most nincs a válogatottban a helyére más ezért hoznia kell(ene) magát. Tehát ha nem hozza gond van és ez NAGY TEHER!

De nem Ibi a hibás nem hinném hogy ezért nem vagyunk 4.ben Mi mindig támadó játékban voltunk jók(és ez nagyon látványos), védekezni jól csak igen kevés ideig tudunk, ezért aztán sok gólt kell dobnunk. A védelem gerince Pálinger. A támadójátékból meg nagyon hiányzott egy igazi Ibi, vagy a poszton valaki aki nincs. Sajnos. Ha lenne lehet Ibi is jobb lenne, mert leszakad a válláról a teher.
Jól megkavartam de valahogy így látom :)

De ez a csapatunk és nagyon szeretem őket nézni, így ahogy vannak, mert Ők a mi MAGYAR csapatunk!

HAJRÁ CSAJOK! Még akarok jó meccseket látni tőletek és örülni nektek, veletek!

#312

 

2007. december 13. 18:03:08

tina

Attila!20.00-kor sport 2.Nézd csak meg,azért remek meccs volt!

#311

 

2007. december 13. 17:53:35

Veress J.

Attila!

Az ismétlés 8-kor lesz! Min ment el? Elfáradtunk fejben meg a játékvezetők is odatettek egy kicsit!

#310

 

2007. december 13. 17:53:02

tina

Maximálisan egyetértek veled!Nagyon megérdemeltük volna a gyözelmet,ezt mutatja,hogy kifütyülték az oroszokat,de ez van!Legyen meg az a fránya 5. hely és lesz ez jobb is!Továbbra is NAGYON SZERETJÜK ezt a csapatot és ezen soha sem fog semmi változtatni!Továbbra is kijárunk a meccsekre,megyünk a kézigálára aztán meg BL, augusztusban meg olimpia!Tennivaló ezer és mi mindig ott leszünk a csapat mellett teljes vállszélességben!!HAJRÁ MAGYAROK!SZERETÜNK BENETEKET,NAGYON!!!!
Előzmény: #303 DodoKacsa 2007. december 13. 17:25:13

#309

 

2007. december 13. 17:47:22

Nagy Attila

Két meccset nem láttam a Koreait, meg ezt és mindkettőn buktunkk. Lehet hogy én voltam a kabala? (persze hogy nem) De sajnálom!!! Pedig úgy hallom vezettünk és hajtottunk. Min ment el? Az ismétlést nem biztos hogy megnézem hajnali 1:30-kor. De azért a világbajnok ellen nem nagy szégyen ilyen szoros meccsen kikapni.

Lányok!!! Az 5. hely nagyon fontos, mert nem mindegy hogy vesztes meccsekkel fejezzük be a VB-t vagy GYŐZTESEKKEL! Ezért ne csüggedjetek hanem tovább lelkesen, a jövő miatt!! Mi szurkolunk.

HAJRÁ CSAJOK!

#308

 

2007. december 13. 17:45:51

Veress J.

Zoltán!

Tudod a mai kézilabdában már van olyan szabály hogy a szövetségi kapítány nevezhet új játokost a vb alatt is. Én megtettem volna és biztos vagyok benne hogy akkor lehet nem gy állnák mert pont elég egy ember 1-2 rossz lövése és 1-2 eladott labdája ilyen szinten ez már vereséghez vezet.

#307

 

2007. december 13. 17:45:05

dölleske

Le a kalappal a lányok előtt!!Csak gratulálni tudok nekik,a mai teljesítményükért!!!Nagyon jó meccs volt, végig izgultam az egészet!!Lehet,hogy nem nyertünk de a legjobb összecsapás volt az összes közül!!!