Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#366

 

2007. december 16. 9:33:49

Nagy Z.

A Világbajnokságon Nyújtott teljewsítmény alapján az egész magyar csapatnak beleértve a szövetség elnökségét is nevelési célzattal munkát ajánlok fel nekik. A férfiaknak segédmunkát egy építőipari cégnél. A nőknek pedig kivétel nélkül mivel a csapatjáték a csapatszellem legkisebb jelét sem mutatják fvarrónői státuszt ajánlok. Valamennyi személy minimálbérben részesül.
Nem kell visszaélni a nézők és az ország bizalmával.

e-mailem: muszoesz@gmail.com

#365

 

2007. december 16. 9:29:15

kamilla kristensen

go go norge
mindenki nezze ma az norveg orosz meccset
remélem nagy alázásra számíthatunk!!!!!!!!!!!!

#364

 

2007. december 15. 23:02:54

Hami19

Sajnos kiakptunk,ami nagyon elszomorító... nem érdemeltük meg sztem...NA-nak szerintem változásokat kellene hoznia a keretbe,én főleg a jobb széllel nem vagyok megelégedve simán lehetne egy Lovász,Bódi páros..,de BB már nem odavaló szerintem.Holnap is fogok drukkolni remélem nyerünk!A Norvégok zseniálisok,remélem ők nyerik a VB-ét!Sok siert Magyarok!

#363

 

2007. december 15. 21:35:37

LoGeN

Nincs bajom N.A.- val, de valóban "főállású" szöv.kapitány kéne!

#362

 

2007. december 15. 20:30:26

Varga Edina

Radulovics, nagyon nagy játékos VOLT! Örólök, hogy magyarként, magyar mezben szerzett nekünk nagyon sok örömöt. Ő is pótolhatatlannak tűnik most. Azonban ő már nem a régi. Győrben nem igazán tudott jól játszani,pedig lehetősége volt rá. Ő is kihagyott éveket a szülése miatt és ez sajnos meglátszik rajta. Mehlmann saját döntésének köszönheti a tossz formáját. Miért kellett neki kimenni külföldre, ahol semmi lehetőséget nem kap. Még a Dunaferrben is mellőzött volt. Bezzeg mikor még Győrben játszott, aratott.
Előszö Németh Andrást kell lecserélni. Ő sem vállt be Zsigával együtt. Mocsai még szerezett a csapattal egy olimpiai ezüstöt. Igaz akkor még volt Kökény, Sitiék, Radulovics és még sorolhatnánk. Mióta Mocsai nincs, csapat sincs, aki az élre tudna törni. Zsiga Dunaferr válogatottat csinált, Németh nem bírta levenni Mehlmannt.
Ami a legfontosabb: JÁTSZATNI ÉS JÁTSZATNI MINDEN EGYES MAGYAR CSAPAT EDZŐJÉNEK A TEHETSÉGES MAGYAR JÁTÉKOSOKAT. A rengeteg nálunk játszó légióssal bejnokságot lehet nyerni, de nemzetközi versenyeket nem fogunk velük bezsebelni. Így nem lesz utánpótlás!
Ez az én véleményem. Biztos, hogy szakszemmel van benne hülyeség is, de én ezt látom, innen a "kispadról".

#361

 

2007. december 15. 20:04:35

LoGeN

Tényleg Radulovics hány éves? Nem lenne rossz ha visszatérne

#360

 

2007. december 15. 19:56:08

nyunyi

Oti1976-EZ ÍGY VAN!!
HAJRÁ LÁNYOK! :-)

#359

 

2007. december 15. 19:46:02

kaloz174

Természetesen szélsőséges véleményt, indulatból írni könnyű. Igaz, ez is csak egy bizonyítvány...

Hajrá magyar kézisek!!

#358

 

2007. december 15. 19:40:32

Oti1976

Készűlni kell az olimpiai selejtezőkre.Jó lenne itthon játszani én biztos kimennék.A világ elitjéhez tartozó 8 csapat között nüanszok döntenek most sajnos nem jól jöttünk ki ezekből.Mi még ott lehetünk és ott is leszünk az olimpián Dánia például nem pedig nem kis kézilabda nemzet.Jó lenne ha a szövetség ugyszervezné a bajnokságot,hogy nem egy hetet készűlhetnek együtt a selejtezőkre.Radulovicsot meg beszéljék rá még az olipiára térjen vissza nagyon hiányzik.Én nagyon szúrkolok nektek lányok, fel a fejjel,mi nagyon szeretünk benneteket ha nyertek akkor is ha vesztitetek akkor is.Ti a mi lányaink vagytok!

#357

 

2007. december 15. 19:39:26

nyunyi

Hmm..... azért én egy picit bízom az olimpiában.....Bár az is igaz hogy 3 emberrel nehéz akár mit is csinálni! :(
«« « 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 » »»