Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#336

 

2007. december 14. 18:36:30

Sára

Még most is könnyezem,a vereség miatt,amit abszolút nem érdemeltetek meg.Remélem,ti már nagyjából kihevertétek a vereséget.Igaza van M.Eszternek.Mekkora különbség van két vereség között.4 EVERN EVER SZERETÜNK TITEKET ÉS VELETEK VAGYUNK !!!!SZÉP VOLT

#335

 

2007. december 14. 16:01:09

Májusi Eszter

SZÉP VOLT CSAJOK !!!Mennyi különbség van két vesztes meccs között!! Nagyon jó volt látni h végre játszottak a csajok! Nem érdemeltünk vereséget ezen a meccsen!! Nem baj csajok fel a fejjel!!Az ötödik helyet meg kell szerezni és ez sikerülni fog!! HAJRÁ CSAJOK
!! Nagyon szeretünk titeket!!Magyarorzság szemében ti vagytok a világbajnokok!!!

#334

 

2007. december 14. 15:30:36

Hami19

Valaki megtudná nekem mondani,hogy holnap mikor játszunk?Szerintem a VB győzelmet Norvégia érdemelné meg.Nagyon jól játszanak az egész VB alatt.Hajrá Csajok meg kell,hogy legyen az 5.hely!

#333

 

2007. december 14. 15:27:31

falviné hidas viktória

Még könnyes a szemem és rekedt a hangom, de már üzenem: NAGYON SZERETÜNK BENNETEKET, KÉZIS LÁNYOK! Ti játsszátok a világon a legszebb kézit! A sikerhez , úgy látszik, fel kellene híznotok min. 90 kg-ra és lánctalpakat kellene húznotok ;). De mi így szeretünk benneteket! És egyszer minden össze fog jönni!!!!! Mondjuk 2008-ban! Akkor ezt megbeszéltük!!! Őszinte tisztelettel, áldott karácsonyt mindannyiótoknak,
Viki

#332

 

2007. december 14. 11:18:29

Anna

Mindenek előtt gratulálni szeretnék a lányoknak, ez a meccs nem rajtuk múlott. A sportdiplomáciánkkal viszont kezdeni kellene valamit, mert jelenleg szerintem katasztrófális a helyzet. Egyet értek Varga Edinával. Ha lökünk állítsanak ki két percre, de ha az oroszok löknek, gyalulnak, gázolnak, tolnak és taszítanak, az is legyen két perc. A tegnapi meccsből legalább fél órát ember előnybe kellett volna játszanunk.
Mindegy. Hajrá csajok!Nézzünk előre! Irány az Olimpia!

#331

 

2007. december 14. 11:06:50

Árva Barnabás

Én nem tudom, hogy látni fogját e ezt amit írok valaha is a lányaink, mindenesetre el akartam mondani, hogy felnézek rájuk, mert nagyon ügyesek, és kitartóak voltatok az oroszok elleni játszmában. Véleményem szerint sokkal több szabálytalanság történt orosz részől, mely ekből sajnos a bíró nem látott eleget, vagy más miatt nem fújta be ki tudja. Annyi biztos, hogy végig követtem a vb-s szerepléseteket, és (én aki szinte semmilyen labdás sportért nem rajongok) örjöngve keltem ki a csodálatos játékotoktól! GRATULÁLOK!!!!! És csak annyit végszóra, hogy lesz ez jobb is nem szabad keseregni!!!!!!
MI MIND TUDJUK HOGY KÖVETKEZŐLEG MÉG JOBBAK LESZEK!!!!
HAJRÁ LÁNYOK!!!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!

#330

 

2007. december 14. 10:36:33

Melinda von Horvath

A merkozes moralis gyoztese egyertelmuen a magyar csapat lett. Amennyire itt az interneten tudtam kovetni, fantasztikusan kuzdottek, es hajszalon mulott, hogy nem mentek tovabb.
Ez szerintem csodallatos eredmeny, mert nem (csak) a jatekosokon mulott hogy alulmaradtak.
En szivbol gratulalok mindenkinek, es kerem, ne vegyek magukra az allando kritikat es okoskodast. Elvegre nem a kozepszeruseget unnepeljuk, hanem egy klasszis csapatot, aki -annak ellenere, hogy megverte a romanokat es dontetlen jatszott a nemetekkel- most nem jutott be a dontobe.

#329

 

2007. december 14. 8:33:41

Bozso

Valaki árulja már el nekem, hogy miért kellett a végén a Mehlmannt játszatni! Jézusom, hát nem veszik észre, hogy használhatatlan! Legalább paszolni tanult volna meg, ha már gól dobni nem tudott ezen a vb-n! Ott volt a lehetőség az egyenlítésre a végén, nem hiszem, hogy neki kellett volna elvállalnia. Ráadásul a jobb szél teljesen üres volt, csak épp nem adta oda a labdát BB-nek. Amúgy a lányok előtt le a kalappal, nagyott küzdöttek, sajnálom, hogy nem sikerült! Ne adjátok fel!!!!!!! Sikerülni fog az az 5. hely. Hajrá Csajok!!!!!!!!!!

#328

 

2007. december 14. 7:52:41

Norway

Na nagy okosan megint rájöttem hogy nagyon kiegyensúlyozott a mezőny 8-asa ! Elég ha azt vesszük alapul hogy az a némewt csapat van a 4 ben akikkel x-eltünk úgy , hogy vezettünk ! Bejutottak ha nehezen is a románok akiket lealáztunk ! Kikapunk 1 góllal az Orosz " csernobiltol" bár az egyik csaj nekem nagyon bejön :) ! Kiesnek a házigazdák a meglepetés csapat angola mi és korea hmm nem igazság :( ! " Bal sors akit régen tép hozz reá víg esztendőt ! " Az mien lenne ha a legjobb kapus és az MVP is a magyar csapatbol lenne :) ! De igencsak a legjobb 4 ből lehet ilyet választani max marad az all-star csapat amit úgy hívnak , hogy magyar+norvég válogatott - Férfi mell !

#327

 

2007. december 14. 6:57:19

Varga Edina

Emlékszem az első meccsek tudósítása így kezdődtek: "A bírók felkészültek Hornyákból!" Szegény ici-pici, kedves lányt, hányszor kiállították két kezes lökésért. Az oroszok mit tettek velünk, épp csak rá nem feküdteka lányokra! Totálisan legyúrtak minket fizikális fölényükkel. Sajnálom, hogy ez ellen, illetve a bírók ellen nincs helye a vitának. Sajnos a magyarok valamiért mindig szívnak. Ezt el kell fogadnunk? Mi meglökünk egy velünk azonos súlycsoportút, irány 2 perc? Az orosz debella meglöki a vékony, törékeny játékosainkat és sokszor semmi? Miért? Ez így egál? Ezt így lehet?
Az viszont tény, hogy Mehlmann-nak ebben a formában nincs helye a csapatban. Mikor kihírdették a keretet, már rossz érzésem volt. Sajnos ő már tavaly is bizonyította, hogy nem tud helytállni.Mióta elment Győrből, nem kap elég szerepet, sőt most odakint még kevesebbet. Így nem csoda, ha romlik. A megoldás az ő kezében is van.