Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#386

 

2007. december 16. 13:09:01

kaloz174

Azoknak, akik csak szélsőségekben tudnak gondolkodni: mit szóljanak a dánok, akik még a VB-re sem jutottak ki, az olimpiára sem mehetnek, jelen állás szerint.
Pedig kétség nem fér hozzá, mennyire a világ élmezőnyébe tartoznak.

Ez a norvégokkal is előfordult. Velünk is már, régebben. Előre kell nézni, meg kell keresni az okokat és a lehetséges megoldásokat.

#385

 

2007. december 16. 12:45:14

Dvornyik Klaudia

Én nem kritizálok mert ez még rosszabbá teszi a lányok helyzetét azt hiszem ők most nagyon sokat szenvedtek így is!!Sajnálom lányok most ez nem jött össze ti akkor is nagyon jók vagytok az én szememben !!!Imádlak titeket

#384

 

2007. december 16. 12:20:33

jobb lajos

Szégyenteljes,és nincs mit mellébeszélni.Oimpia?Ugyan már,ezzel acsapattal??

#383

 

2007. december 16. 12:16:21

Zsolti

Hát sajnos ez a Vb nem a mi Vb volt...Ez van ellene már nincs mit tenni..Talán egy kicsit elgondolkodni a dolgokon.Hibáztak a lányok elég sokat és csináltak rossz megoldásokat is.Benne van a dolgokban!Kicsit lehet helyre kellene rázni a csapatot és leszállni a földre!!A Norvég válogatottal meg ne hasonlítgassuk a mi csapatunkat!Majd talán akkor,hogy ha mi is 100 napot tudunk készülni egy világ eseményre és nem pedig 2 hetet.Valamint a Norvégok nem voltak ott a jultkori Olimpián de mégis elvitték öket és végig nézték.Mi lányaink mikor lennének ott még csak nézönek is ha nem jutna ki a csapat.Ugyhogy azt gondolom,hogy nem csak a lányokba kell keresni a hibát!!!Próbálnak ök mindent megtenni és Öj k a mi lányaink..Azok is maradnak.Akinek nem tetszik az ne nézze vagy pedig ha annyira okos akkor tessék...El lehet végezni az edzöit meg minden félét és oda lehet ülni kapitánynak.Aztán majd meglátjuk!!!Sajnos ezt már el kell fogani ez megtörtént és csakis elöre nézni!!!!Összetudják simán szedni madj magukat..Hajrá Csajok!!!!

#382

 

2007. december 16. 12:13:15

pepe8383

TELITALÁLAT!Ez így van,a védekezésünk átjáróház.Most is vallom,ez a magyar válogatott siralmasan leszerepelt ezen a VB-én.Jól fog jönni az itthoni vigasztalás(család,rokon)a közvélemény másképp ítéli meg.Sokkal több van ebben a válogatottban amit CSAPATKÉNT elért.Egyénileg 2-3 játékos tartozik az élvonalhoz.Bízom a jobb jövőben és a sikeres csapatépítéshez!(Új játékosok kipróbálása)Az olimpián oda kell tenniük magukat,hogy a kudarcot felejthessék velünk.(ha sikerül a selejtező)NEM EHHEZ VAGYUNK HOZZÁSZOKVA!Jó a magyar kézilabda,de valahogy világversenyeken tudásunk alatt szerepelünk.Valami hibádzik!

#381

 

2007. december 16. 12:09:55

Norway

AZ olimpiai selejtező márciusban lesz és mi a Vb 4. el leszünk biztosan 1 csoportban (német vagy román) aki nagyon valószinű , hogy rendezheti is a kvalifikációs tornát! Ami még biztos , hogy Kongóval is egy csoportban leszünk ez eddig 100 % ! Meg az okos Ágai mondot valahonnan valami Spanyolországot is de erre sztem nem kell alapzni az első kettő infó az tuti ! Azon meg tényleg el kell gondolkozni , hogy Pálingert miért nem hoztuk le az uccsó 10 mp-re de ha nincs begyakorolva figura akkor minek ? Ha meg van akkor miért nem ? Ágai meg kikacagja a Norvégokat folyamatosan mikor lehozzák a kapust és úgy játszanak! Tegnap is kaptak 1 gólt így emberhátránybol csak azt nem veszi észre senki , hogy ezzel kb 1,5 perc elment a kiállításbol és csak 1 et kaptak nem mondjuk hármat mint ami gyakran előfordul mondjuk a magyar csapattal is ! És ez a 3 gól meccset dönt el ! Pl Nor 33-30 Ger és nem 33-32 ! Azért van külömbség ! 5. hellyel kiegyeztem volna VB előtt így már azért necces ! Azért a Román meccsért megérte kimenni ! A meccseket meg nem gyorsan el kell felejteni hanem kielemezni és tanulni a hibákbol nem +6 okról folyamatosan -4 eket csinálni ! Az igaz h mással is előfordul ez de nem ilyen gyakran ! Ha Pálingernek ez volt az utolsó vb-je mint ahogy azt valahol nyilatkozta akkor lefőtt a kávé meret ilyen világklasszis nem születik minden 10 évben ! Sok sikert a csajoknak a kvalifikációhoz hajrá Magyarország ! Hajrá Norvégia ! Ma megint Johhansenen és Aamodton fog eldölni a vb-arany mint tavaly az EB ! Tegnap erősebbeknek tűntek az Oroszok mutatott játék alapján ! SZtem meg is lesz nekik ! Aki ma nyer nem érdemtelenül kap VB aranyat ! De a 2. at nagyon fogom sajnálni ! A Németek meg valahogy begyűrik a romáokat ! Ma nem az lesz a tét , hogy Angólával jáccanak és a románok lövői is elfáradtak mondjuk Jurack és Krause is ! Hajrá Norvégok ! :) Bocs ha sokat írtam ! :(

#380

 

2007. december 16. 11:55:51

Focibácsi

Jó annak lehet kritizálni aki jobban tudja csinálni.De sajna igaz és jogos a kritika.De a lányoknak ezt nem kell fölvenniük magukra,ha a közönség kritizál.De ha a szakmai stáb,vezetők kritizálják őket akkor nagyon meg kell fogadni a tanácsukat.Tehát a közönség búzdit a szakemberek rámutatnak a hibára.És a játékosok meg megfogadják azt.Ez lenne az ideális.Na de viszont az is igaz,hogy ezek a kritikák sajna most van rá esély,hogy betaláltak.De legalább nem alpáriak,mert mostanában olvastam egy két egyszerű ember "kritikáját".Na azok kb olyan szinten vannak ,vagy még lejjebb mint a mai védőmunkája a válogatottunknak.
Remélem hamar átlendülünk ezen a holtponton!

#379

 

2007. december 16. 11:54:40

pepe8383

Linduskának üzenem,hogy a KRITIKÁKBÓL lehet igazán tanulni!Sőt remélem olvassa is a csapat.Mindenki azt szeretné,hogy a válogatott össze szedje magát és magára találjon.Minden magyarnak ez a vágya!Mellettük állunk,de ahogy elindultak,(felszabadult,jókedv,őnbízalom) az nem azt tükrőzte amit láttunk a 2-hét alatt.

#378

 

2007. december 16. 11:41:53

Lindus

Ha valaki jól teljesít, mindegy, hogy milyen sportágról van szó, akkor annak örülünk, meg akkor minden szép és jó, de ha veszítünk akkor szidjuk őket... Aki ezt csinálja, az menjen, álljon be helyettük játszani, és mutassa meg ő mit tud, hogy egyáltalán tud-e valamit vagy csak a szája jár!!!!!!!! Igenis ilyenkor is mellettük kell állni, lesz még vb, lesz még olimpia, eb, stb. Szerintem csak az kritizáljon aki jobban tudná csinálni!!!

#377

 

2007. december 16. 11:39:22

WT

nem az utolsó meccs után kellett vna nyilatkoznia Németh A.nak h nincs összhangban a csapat (amikor már ugyis mindegy) igy a vb alatt csak érezni lehetett rajtuk h nincsenek egy hullámhosszon...mindenki egy másik meccset nézett.
és két hét edzés elég a vb előtt???
remélem a lányok nézték tnap a norvég meccset (és ma is megnézik)...igy is lehet örülni egymás sikereinek... mert a csapat ettől CSAPAT....
és nekünk vannak olyan játékosaink mint: németh helga, kindl, bulath, siti...
talán akkor lett vna cseréje tóthnak, görbicznek, és mehlmannak... körül kellene nézni...
sok melo, csapatépités... és jöhet az olimpia.
addig is hajrá norvégia.
«« « 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 » »»