Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#426

 

2007. december 17. 19:02:55

WT

City, egyetértek a hozzászólással...(azért nem mindenben). Mehlmann ibinek szemmel láthatolag fejben nem volt OK vmi egész vb alatt. nem tudhatjuk nincs-e magánéleti vagy bármi baja mert az igenis kiütközik a játékon...DE: az edzőnek tudnia kellett...vagyis akkor az nem a vb első napján derült ki (gondolom) és akkor ugy készülök(cserékkel,edzéseken,stb) szoval ugy ahogy volt, nem volt összeszedve a csapat.
a magyar kézilabdázás nagyon szinvonalas, és nagyon ügyes játékosaink vannak, kicsit körül kellene nézni.
sztem jol jönne a lányok nagy részének egy év külföldi játék h ne legyen álloviz a játékunk....

#425

 

2007. december 17. 18:09:00

Belényi Nikolett

Sziasztok!
Ez az év így sikerült. De könnyű itt mindenkit leszólni.Menj ki te és mutasd meg. Te se vagy jobb.
Szóval nagyon szeretem a CSAPATOT, minden tiszteletem az Ővék! Mndig szurkolni fogok nekik, mert magyar vagyok és velük vagyok és leszek mindig!
Mentálisan mindenképp fejlődni kell, mert jó lenne igazi összetartás, nem csak látványos és üres. Mind jók vagytok és együtt tudjátok egymást a legnagyobbá tenni. Biztos vagyok benne, hogy ez sikerülni fog, de Németh Andrásra kéne hallgatni, oda kell menni a másikhoz és a te lelked is jobban megnyugszik majd, ha megbeszélitek.
Biztosan mindenki odatette magát eléggé, ne számítsanak a vezércsillagok a csapatban, mindenki legyen bátrabb és minden játékosnak köszönöm, azt hogy segítették a csapatot.
Ne bántsák Melhman Ibolyát, mert hihetelen tehetség, de senki nem lát bele abba, mi zajlódhat benne. SOk sikert és remélem sikerül változtatni.
Külön köszönet jár Pálinger Katinak, aki kiegyensúlyozottan, mindig a legnagyobb formáját hozva a csapat büszkesége. Mndig benne leszünk a legjobbak között, amig ilyen kapusunk van. Igen sajnálatos lenne, ha a következő vb-nem játszana vagy abba hagyná a játékot.
Hajrá lányok!!!!!!!!!!
Ti vagytok a legjobbak!!!!!!
Üdv

#424

 

2007. december 17. 17:22:21

Ancsi

Szijjasztok!!
Bridget Jól beszélsz!!!!
Lányok nem szabad egymást hibáztatni!!!!
Bízni kell egymásban hisz egy csapatjáték a bizalmon alapul!!!
Nem szabad a másikat hibáztatni vagy épp nem beszélni vele.....persze vannak konfliktusok is de ezeket a meccs idejéig el kéne felejteni!!!!
Sok sikert a lányoknak!!!
Üdv.: Ancsi

#423

 

2007. december 17. 14:16:11

nyunyi

Bridget1978! jól beszélsz! :)

#422

 

2007. december 17. 14:04:11

Hami19

Bozso!14 évig versenyszerűen kézilabdáztam és méghozzá jobb szélen.BB és Mónika amikor labdát kapott akkor sem tudta bedobni a labdát egy-két kivétellel.Szokott fontos gólokat lőni,de már nem a válogatottba való.Vérten Orsit meg sem említettem,hogy nem játszik jól.Szóval ez egy fórum,ahol el lehet mondani a véleményemet.....én imádom BB játékát,de lehetőséget kellene adni a fiataloknak is mint Bódi vagy Csáki... akár még Lovász is

#421

 

2007. december 17. 12:47:09

bucci28

Sziasztok!!!

Én is nagyon sajnálom hogy ez a V így alakult....:(De nem szabad elfelejteni hogy más csapatokban is voltak ilyen mélyrepülések...Például Norvégia estetében akik jelenleg a világ legjobbjai,és a legjobb kézilabdát játszák az egész világon(annak ellenére ezt mondom, hogy most az oroszok nyertek)Tőlük kell példát venni és hajtani harcolni mnit az oroszlánok és akkor nem lesz semmi baj.Azt sem szabad elfelejteni hogy a magyar válogatott hány szép percetokozott a szurkolóknak az évek során.Az öltözői dolgokat meg a lányoknak maguk között kell elintézni, bár ez nem profi mentalitás hogy összeveszek a másikkal és nem beszélek vele...a pályán kívül lehetnek konfliktusok de amikor a pályára lép egy csapat egymásért és az országért kéne kűzdeni.

üdv:bucci

#420

 

2007. december 17. 8:03:13

Bridget1978

Kedves Játékszerető Társaim!


Én annyira szurkoltam a Lányoknak!!! :-) Azt el sem tudom mondani! Még fogadtam is Rájuk az orosz meccs végeredményére. Akkor szakadt al a húr... Hogy lehet 7 gólos előny után kikapni???????????????????? Padlón voltak.... De nemcsak az oroszok, mindenki, akinél min. 5 góllal mentünk...

Gondolkodtam... A Lányok kézilabdatudásával semmi gond... Bár bízom benne, hogy pl. Mehlmann Ibolyának lesz annyi önkritikája, hogy a Nemzeti Szövetség számlájára visszafizeti a vb alatti egy főjére jutó költséget. Ennyi erővel én is mehettem volna Franciországot látni... Mert kézilabdázni annyira én is tudok, amennyit ezen a versenyen mutatott. De tény, hogy csapatjátékról beszélgetünk.

A verseny elején arról volt szó, hogy a csapattagok mindent meg tudnak beszélni, nincs szükség pszichológusra.

Aztán a végén a szövetségi kapitány azt mondta, (mj.: pusztán nulla intelligencia miatt) nem megy oda az egyik játékos a másikhoz mondván, a másik sem megy oda hozzá. Milyen hozzáállás ez? Ha én azt mondom (hogy ne vessék rám a követ), hogy csapatjátékról van szó, akkor Ők is vegyék ezt tudomásul. Abban a két hétben, amíg egy ilyen verseny tart, próbáljanak erőt venni magukon, hogy nem önös érdekekről van szó, hanem a csapatról, a szurkolókról (akik mindig bíznak, pl. én), és azért az országról is. 2 hetet az ember bárkivel kibír, nem????

A legszimpatikusabb az egész csapatban Pálinger Kati, akinek nehéz lehetett az élete ilyen védelem mögött. Aztán nála is elpattant a húr a korea meccsen.... Kati volt a válogatott legjobbja és sok-sok kudarc és negatív meglepetés után még mindig tartotta magát és erőt sugárzott. Példát lehet venni róla Lányok!!!!

Hát ennyi! Azért nagyon bízom benne, hogy tavasszal sikeresebb versenyen az Olimpiára is kijutunk... Remélem, hogy egyszer annyira jók leszünk fejben, intelligenciában (szellemi és érzelmi), hozzáállásban, pályán kivüli csapatjátékban, stb. hogy végre megmutathatjátok a világnak, hogy TI vagytok a legjobbak!!!!!!!!!!!!!! Akkor fogadok újra Rátok! ;-)

Ehhez sok erőt, kevés sértődést és önzést kívánok!!!!!!!!!!!!!

Egy lelkes szurkóló, aki még akkor is szurkol, amikor a körülötte lévők, már teljesen hülyének nézik... :o

Üdv, Bridge

#419

 

2007. december 16. 23:10:22

Bartusc

Tudja valaki, hogy foglalkoztat-e pszichológust a csapat ?
A kiélezett helyzetek kezelését tanulni kell ! Miért van az, hogy ha egy gól, akkor az legtöbbször oda van és nem ide !?

#418

 

2007. december 16. 22:33:55

Nagy Z.

Korábban máer írtam, csapatjáték. nem csapatjátékosok. ezt meg kell tanulni bele kell nevelni az emberekbe.
Előzmény: #409 pempoke54 2007. december 16. 18:55:06

#417

 

2007. december 16. 22:28:44

Nagy Z.

City!
Neked igazad van. Kirschnert nyugdíjba kéne küldeni. Ibolya még fiatal itthon valamelayik klubbamn tudna fejlódni.- De kint nem fogléalkoztatjűk és csak tönkremegy.
Nem görbe hibája Görbe nagyon jó az ETÓban azért, mert ott van összseszokottság ott ha felmutat egy számot akkor mindeki érti mi fog küövetkezni kinek mit kell csinálni.

Ma a taktikák a figurák begyakorlása fontos. De az oroszoktól kell tanulni nagyon fontos a gyors védekezésre berendezkedés.

Banbi bának egy egy nagy próbálkozása volt Mocsai után. Igaz mocsai nem csinált rögtön világbajnokot a csapatból de felvitta a csapatot. Kíváncsi lennék rá, a Cornexi edzője, vagy akár Róth Kálmán mit hozna ki, a válogatottból.

Gyakori probnléma az, hogy két vagy háromemberre építi a csapatjátékot a kapitány. Ez nem megy.
Pálinger Katit nincs aki leváltsa akkor minek ment ki Herr? szerintem Herr is nagyon jó kapus. Nem kell túlterhelni a Katit.

Tóth nem ártana ha célozni egy kicsit jobban megtanulna, s nem a kapusba dobálná a labdát.
Amikor áttor a védelmen akkor mindig jó. Az hogy nem kap megfelelő zárást ez nem más mint edzői hiba. Nincsenek a szerepek leosztva. Még egy világklasszis sportolónak is szüksége van edzőre.
«« « 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 » »»