Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#446

 

2007. december 18. 20:36:50

Mlaci

Sziasztok !

Szerintem PatyaBCS - nek igaza van. Lányaink sajnos nem viselkedtek profi sportolóként, NA pedig nem tudta kezelni a helyzetet. Ha nincs egység tíz Görbicczel sem lehet sikereket elérni. Minden tiszteletem Németh Andrásé az FTC - ben eltöltött évek miatt, de ismét bebizonyosodott, hogy egy fenékkel nem lehet két lovat megülni. Az Ő helyzete merőben más mint Trefilové vagy Tadicié. Szerintem választania kell, vagy a Hypo vagy a válogatott ! Szomorú, hogy a válogatottnál szóba kerülhet a klubok szerinti hovatartozás,mint ha nem volna mindegy ki hol játszik. Ha igazak a sajtóban felröppent hírek, néha bizony hisztis tyúkokként viselkedtek./Lásd: kit illet a legjobbnak járó óra /

#445

 

2007. december 18. 20:22:06

Laci

ddddd

#444

 

2007. december 18. 20:09:28

Kékesi Enikő

Nem szerettem volna bántani a magyar női kézilabda válogatottat, mert én is nagyon szeretem őket, de a mostani vb elég érdekesre sikerült.
Elnézést ha valakit megbántottam, nem volt szándékomban.
HAJRÁ MAGYAROK!!!!

#443

 

2007. december 18. 19:23:04

Betti

:)) Amúgy mi a véleményetek Szucsánszki Zita játékáról? Nem sokat volt a pályán, meg még bele kell jönnie , de szerintem nagyon bátor és bevállalós. :))

#442

 

2007. december 18. 19:22:51

PatyaBCS

Rada Betti az oroszoktol kikaptunk, ugy hogy 7 gollal vezettunk! Ellentmondas jelentkezik hozzaszolasodban! Akkor te miert fikazod a magyar focit? Te nem vagy "tisztesseges" magyar????????? Vagy akkor te is menj fel a palyara focizni! Ok azert VALOGATOTT kezilabdasok, mert tudnak kezilabdazni, nem ugy mint mi! Es nem minden fikazas, amit te annak ertelmezel! En imadom ezt a csapatot, de utalom ezt es az ehhez hasonlo edzoket, mint NA... Nem tudja osszeallitani a csapatot, a vedekezes katasztrofalis, a csereket borzaszto tempoban hajtja vegre, nem tud semmit mondani idokereseknel! Meg neki sincs taktikai elkepzelese, akkor a jatekosoknak miert lenne? 3 emberrel nem lehet egy csapat sem VB 3.!!! Ti akik azt irjak hogy szep volt csajok, ti irtok egy sablonos hozzaszolast, vagy nem ismeritek a magyar noi kezilabda erosseget... Es igenis el kell fogadni a negativ hozzaszolasokat is, nemcsak a pozitivokat! Ha jo jatekkal, es csak szerencse hijjan lettek volna 8.-ok, akkor en is azt irnam, hogy szep volt csajok! De igy hogy azt a bizonyos Korea elleni kozepdonto meccset igy elszorakoztak, egyenes ut volt a lejton! De ugye jo lesz nekunk a vilagbajnoki cimvedo, nem lett volna egyszerubb, vagy legalabbis egy picivel konnyeb Angolaval jatszani, akkor amikor meg meg volt az a bizonyos tuz???? Ez profi mentalitas? Ehhez vagjak jo kepet?????????? Es most johet az anyazas, mert ki mertem mondani a velemenyem!

#441

 

2007. december 18. 19:22:44

berczyk

Végre valaki megfogalmazta azt, ami egy szurkoló feladata!!!! Lassan, már a kézlabda is olyan,mint a foci, mindenki ért hozzá és megmondja a frankót! Szerencsére ebben a sportban még tényleg vannak szakemberek, akik kielemzik ezt a VB-t és leszűrik a tanulságot, majd megoldják a problémákat! Nem a mi feladatunk ítélkezni! Évek óta a toppon van a magyar női kézilabda, azért, mert most nem úgy sikerült, ahogy szerettük volna, azért nem kell hátatforditani a lányoknak!
Előzmény: #438 Rada Betti 2007. december 18. 16:45:43

#440

 

2007. december 18. 18:47:12

doni

Igazad van Rada Betti ,tökéletesen egyetértek,nem szidni meg pocskondiázni kell mindenkit,hanem megérteni ,hogy most így jött ki a lépés ,egy kis szerencsével sokkal jobb is lehetett volna ,mert tényleg nem volt rossz a csapat.Én így is nagyon szeretem ezt a csapatot és szerintem nagyon sokan vagyunk ,csak sajnos inkább az olyanok irkálnak ide akik kritizálni szeretnek.

#439

 

2007. december 18. 17:35:12

mayerlaci

Rada Betti 1-etértek.Remélem lányok néha ellátogatnak ide és az ilyen hsz-eket is olvassák.

#438

 

2007. december 18. 16:45:43

Rada Betti

Sziasztok!!
Olvasva a hozzászólásokat eléggé elszomorító hogy így állnak hozzá a magyar "szurkolók" a válogatott teljesítményéhez.Azok akik csak szidják őket igazából nem is magyarok.Akik "tisztességes" magyarok nem csak akkor állnak ki amikor valami jól sikerűl vagy valami jó eredmény van hanem akkor is mikor egy rosszabb időszak van.Nem lehet mindig minden tökéletes és nem lehet minden ugy ahogy akarjuk.Nem nyújtott rossz teljesítményt a magyar válogatott 2 héten át végig pörögni nem lehet nem lehet 100%-at kihozni magukból.Ők is emberek ők is fáradnak és hihetetlen de ők is rontanak.Nem kellene most elővenni egyesével a játékosokat szidni őket és olyanokat írni hogy nem kell a csapatba stb. Azok az emberek akik csak szapulni tudnak és leoltani mindenkit azoknak üzenem menjen be a pályára és ott legyen okos kiváncsi vagyok mennyire menne a játék szerintem még a kaput se találnák el.Nem olyan könnyű ez a játék mint ahogy azt mi látjuk a TV-ben.Azt meg hogy "nem megyek el a gálára" meg hogy "nem lesz senki kiváncsi rájuk" ehhez meg csak annyit hogy szerintem megint telt ház lesz mert most nem el kellene fordulni a csapattól hanem biztatást és szeretetet adni nekik.Így se könnyű nekik elég nagy erő nekik ezt magukban feldolgozni de ha még a szurkolók és a rajongók is ellenük fordulnak akkor talán megfordul a fejükben hogy minek is játszanak ha senki nem szereti őket.Nem kellene elérni azt hogy a magyar kézilabda a magyar foci szintjére süllyedjen.(Mikor volt a világbajnokságon a magyar foci kint????????Még egy 8.helyezést se tudtak elérni.ENNYI)
Azért azt se feledjük el hogy győztünk a románok ellen a középdöntőben,döntetlent játszottunk a világbajnok oroszokkal(és ott nem mondhatja senki hogy nem játszott jól a csapat nem volt sok olyan ország amely ennyire szoros mecsett játszott velük)és ezek a csapatok ott vannak a vb elején.Ezen a vb-n nem volt szerencsék mert lehetett volna az orosz-román megy a mienk csak az égiek nem így akarták.És azért azt is megkéne nézni hogy mennyi idő volt a felkészülésre hogy összeszokjon a csapat.2 HÉT,míg másoknál hónapok .


Ennyit szerettem volna,nem bírtam már ezt a sok negatv kritikát

LÁNYOK!!NE SZOMORKODJATOK MAJD AZ OLIMPIÁN MEGMUTATJÁTOK HOGY MENNYIRE IS JÓ EZ A MAGYAR VÁLOGATOTT!!!

HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁ: Hornyák Ági
Görbicz Anita
Ferling Detti
Pálinger Kati
Vérten Orsi
Szamoránszky Piroska
Tóth Timi
Na meg a többiek.............

By:
Pöcök:-)

#437

 

2007. december 18. 15:55:25

Kékesi Enikő

Lányok ez most így sikerült.Ne szomorkodjatok,mert nem volt ez olyan szörnyű.
Mikor az oroszok vagy a románok ellen játszottunk akkor világklasszis teljesítmányt nyújtott a csapat.
Különösen ki kell emelni Görbét,Pálinger Katit és mindenképpen Tóth Timit.
Nektek gratulálok csajok!!!
Szerintem Szamoránszky Piroskára sem lehet egy rossz szót sem mondani mert ő mindent megtett azért hogy jobb legyen a védekezésünk habár néha már neki sem sikerült
Példamutató volt Szűcs Gabi védekezése úgy gondolom ha mindenki legalább úgy védekezett volna akkor semmi baj nem lett volna.
Nem tudok hozzászólni Mehlmann és Tomori játékához,mert szerintem aki ilyen hozzáállással nem lehet valaki magyar válogatott kertettag.
Most lehet hogy az Ibi szurkolók megutálnak de ez a véleményem lehet hogy jó játékos sőt biztos de el kell ismerni hogy most nem ment neki túl jól.
Nem tudom hogy mi lesz most Németh András sorsa, de mindenképpen el kellene gondolkozni rajta hogy mihez fog kezdeni a csapattal!!!!!??
Ha nem tudja maximálisan ellátni a teendőit akkor nem kell elvállalni a feladatot.
Hajrá csajok fel a fejjel.
Még így is szeretünk benneteket!!!!!!!!!!4
«« « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 » »»