Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#436

 

2007. december 18. 10:32:50

Bajúsz Tamás

Lányok, ez most nem sikerült. Le kell vonni a tanulságot, de keseregjetek mert jók vagytok, és szeretünk Benneteket. Vajon a labdarugó válogatott mikor végez egy VB-én a 8. helyen?
Németh Úr fontolgatja-e a lemondását?

#435

 

2007. december 18. 9:31:40

bucimaci

Undorítónak tartom ami a médiákban,fórumokon,sajtóban folyik,a két fradi edző felelősségének elkenése.Már leírtam többször: ha valaki a vb előtt azt mondja, hogy a világ legjobb csapatainak 35-36 gólt dobunk és a 8. helyen végzünk, kiröhögöm. De a védekezésünk katasztrófális volt. Szerintem az első 10 helyezett csapatból a mi védekezésünk volt a legrosszabb.És ez a védekezés nem most lett rossz, csak nem próbáltuk ki élesben, ugyanis bennünket bárhová hívtak tornákra Mi nem mentünk el, mert NA-nak Hypós kötelezettségei voltak.Mihelyst élesbe ment a dolog, rögtön kiderült, hogy nem működik.Persze itthon a Pannon kupákon hazai közönség, meghívott bírók előtt nagyjából működött, élesben már nem.
Azon megy a vita, hogy Mehlmann Ibi.Teljesen fölöslegesen,nélküle is megdobtuk a 35 gólunkat. Talán 40 gólt kellett volna minden meccsen dobni?
Ha csak 20%-al jobb a védekezésünk mi játszottuk volna a VB döntőt. Ésez NA hibája ne merészelje a lányokra kenni.
És még ey adat,az idei felkészülési meccsek száma, ami mindent elmond:
Németország 16
Franciao.:18
Oroszország:22
Magyaro.:8-9
Azt hiszem ehhez nem kell hozzátenni semmit.
SENKI NE MERÉSZELJE A LÁNYOKAT BÁNTANI, MERT NEM ŐK A HIBÁSAK !

#434

 

2007. december 17. 23:40:06

mistral

Sziasztok!

Amint látom, mindenkinek megvan a maga tökéletes elképzelése, hogy mi lehetett az oka ennek a 8. helynek, és hogy hogyan lehetett volna előrébb végezni.
Csak azt nem értem, hogy ha Nektet valami nem sikerült akkor az kellett hogy minnél több okoskodó leordítson, vagy hogy hátbaveregessenek barátian...?
Ma jött haza a csapat, és a reptéren szinte kizárólag a családjaik várták őket. Ugyan ennyien lettek volna akkor is ha a világbajnokság aranyával a nyakukban léptek volna a várócsarnokba? Olyankor könnyű melléjük állni..... ilyenkor meg senki????

Megértem ha most csöndben maradsz!!!

#433

 

2007. december 17. 20:02:18

Betti

Ez van, így sikerült ez a VB. Kár agyalni rajta,hogy mi lett volna ha... Nekem inkább amúgy Tomori teljesítménye volt felháborító . Jó a magyar csapat, csak többet kell gyakorolni(lásd franciák 100 nap!!!) Ha többet gyakorolnak, jobb lesz a védekezés. Mert amúgy meg sok "kisebb" játékostól is gyönyörű gólok voltak.
Hajrá csajok ! :P
De azért az szúrta a csőröm, hogy NA mindent a lányokra kent mindent :S

#432

 

2007. december 17. 19:45:18

Belényi Nikolett

Igen, de az oroszok közül szinte mind egy csapatból való, a Trefilov csapatából. Tehát így nem nagy dolog, ők ne aggódjanak. A norvégokról meg ne beszéljünk, ők már gyakorlottak ebben, több összeszokott játékos is van.
De nálunk már nincs radulovics, ennek ellenére jól játszottunk, csak a lelkiek persze.
De Melhmannál tudsz jobbat nem? Hozzá akart tenni a csapathoz, nem sikerült, így elválalta, de löhetett volna más is, de senki nem volt ott. Tehát jobb lett volna, ha eltelik az idő és senki se vállalja el?
Vitázni lehetne sokat
Ez lett! Lesz majd jobb!
Inkább bíztassátok őket!
MINDENT BELE LÁNYOK!
NIKI

#431

 

2007. december 17. 19:40:25

Sára

Ne fikázzátok már a csajokat.Talán ti jobbak vagytok?
Nagyon kevés volt ez az 1 hét a felkészülésre.
nem teljesen voltak együtt,ez negatív.Sajnálom,hogy csak nyolcadikok lettünk,és a csapatból csak Pálinger,Görbe és Tóth nyújtott egyenletesen jó teljesítményt.
Az olimpiai válogatóra össze kell szedni a csajokat.De NEM baj,EZ ÍGY SIKERÜLT.Szeretünk titeket és veletek vagyunk.Találkozunk a gálán

#430

 

2007. december 17. 19:33:04

Norway

WT az Oroszok is csak 2 hetet tudtak együtt kéeszülni mintahogy szinte minden válogatott hiszen a Dán a Norvég és az Orosz bajnokság sem szünetelt ! Trefilov éppen ezért közvetlenül a VB előtt aggodalmát fejezte ki saját teljesítményükkel kapcsolatban éppen azért mert csak 2 hetet tudtak készülni ! Azért az orosz bajnokságban a pontból b -be eljutni nem 2-300 Km !
Akik sokat tudtak készülni azok a franciák és talán a románok hiszen ott 1 csapat a válogatott ! Tehát mindenkinek ugyanannyi ideje volt elvileg és gyakorlatilag is !

#429

 

2007. december 17. 19:31:17

PatyaBCS

Ha jol tudom, van mar egy olyan szabaly, hogy VB kozben is lehet nevezni jatekost, elni kellet volna vele!

#428

 

2007. december 17. 19:24:24

WT

az oroszok 100 meccsel/edzéssel készültek fel a vbre... ez önmagáért beszél. gondolom a németek sem 2hétig edzetek együtt:)
amugy sztem azért is mta az ibi h hozzá tud tenni a játékhoz, mert NEM volt CSERÉJE!!! kis luxus 1jöbbátlövövel kimenni 1 vbre (mert Hornyák naon jol védekezik, de nem láttam még felugarani a 9-esnél...)

#427

 

2007. december 17. 19:14:30

PatyaBCS

De lehet bantani Mehlmann Ibolyat, mert a leges-legfontosabb meccs -az orosz- meccs elott az o szajabol hangzott el a szovetsegi kapitany iranyaba az a kijelentes, hogy hozza tud tenni majd a jatekhoz! Mikozben o is nagyon jol tudta, hogy ezen a VB-n neki NEM MEGY! Beallitasanak eredmenye: 5 loves, ebbol 1 gol 3 sancba(az o magassagaval, lovotechnikajaval) 1 kapufa... Ez magaert beszel! 10 masodperccel a vege elott, amikor senki se Gorbicz, se Toth nem vallalta el a lovest, a fantasztikus merleget mutato Mehlmann elvallata...
Ne essen felreertes, nem csak az o hibaja!
De ettol a valogatottol ne varjon senki jobb szereplest, ameg ez a szovetseg van mogotte! 10 nap felkeszules, meg egy Pannon kupa????? Ez felkeszules egy VB-re???? A valogatott B csapatot miert nem jatszatjak? Miert nem indulnak tornakon???
«« « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 » »»