Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#356

 

2007. december 15. 19:00:29

Horvath Laszlo

Ez a VB mar eddig is nagy leboges volt,, de mostmar ez szegyen gyalazat.Jol leegette magat az egesz csapat,, a vezetessel egyutt!!!Meg a vegen hetedikek sem leszunk!!
Olimpia?? Ugyanmar ,,minek?Ilyen csapattal,, felesleges!!Szegyelhetik magukat!!!

#355

 

2007. december 15. 18:31:05

Sára

Ja és azt elfelejtettem mondani,hogy 3 emberrel(Görbe,Kati,Timi)nem lehet meccset nyerni.

#354

 

2007. december 15. 18:28:54

Sára

Szerintem a norvégok nyerik a vb-t nagyon simán.Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült legyőzni a franciákat,de ez van.Ne legyetek nagyon szomorúak csajok.Ti vagytok a mi csapatunk és mi MINDIG veletek leszünk.

#353

 

2007. december 15. 18:23:16

LoGeN

a Norvégok eszméletlen durvák

#352

 

2007. december 15. 18:18:32

kapor

remélem már látja az aki nem értette hogy norvégiát miért akartuk mindenféleképpen elkerülni.. :) hihetetlen hogy hogyan lejátszák a cseppet sem gyenge németeket..

ja és azirt meg kell emliteni a sors ironiját is.. az orosz mecsen egyértelműen megérdemeltük volna a győzelmet és simán meg lett volna ha egy picit jobban koncentrálunk a végén.. és mondjuk nem a 7ik helyért játszunk az összetört szívenkel hanem a döntőbe a norvégokal.. és a keret nem változott :) lehetséges hogy az oroszok ellleni rossz 5 percünk meghatározza egy válogatott további pár éves sorsát? érdekes..

#351

 

2007. december 15. 17:04:26

Szunyogh Ádám

Csatlakozva a többiekhez egy kcsit én is szomorú vagyok! :( remélem a holnapi nap jobban sikerül! és frimkonak igaza van egy kcsit mindenki magába szállhatna mert sajnos szerintem fejeben vannak gondok!
Bár azt is tudom hogy nem könnyű dolog! De azért HAJRÁ LÁNYOK!

#350

 

2007. december 15. 15:40:08

Focibácsi

Szomorú vagyok,hogy kikaptunk.De holnap mégszomorúbb leszek ha Angolátol is kikapnánk.Ugyhogy ne kapjunk ki!
Én szurkolok továbra is.De holnap nem ezt akarom látni!Hanem azt ,hogy szárnyalunk!!!!

#349

 

2007. december 15. 14:49:10

Fmirko

Házi feladat: naponta ötvenszer elmondani, kiakarok jutni a csapattal az olimpiára és ezért még többet teszek!

#348

 

2007. december 15. 14:48:48

Fmirko

Ami a csapat számára viszont nagyon fontos, hogy mindenki szálljon magába és pontosan nézze meg, hogy a többi élcsapat hasonló posztján mit tudtak hozzátenni a csapatuk eredményességéhez.

#347

 

2007. december 15. 14:45:24

Fmirko

Nagyon rossz érzés volt látni azt a vergődést, amit a 4-5 fős csapatunk produkált. Leginkább a védekezésben.
De ezután is teljes szívből drukkolok Nekik!