Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Kézilabda vb 2007

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#326

 

2007. december 14. 0:48:54

Somodi Márton

Le a kalappal a lányok küzdenitudása előtt, ők igazán mindent megtettek a győzelemért! Az orosz tajgaszaggató mammutok brutális durvasága ellen nem volt ellenszer, főleg mert a szlovén bírópáros jóváhagyóan elnézett nekik minden bűntettet, amit elkövettek ellenünk. Igaztalan bíráskodással adták az oroszoknak ezt a mérkőzést, ezért lélekben a mi lányainkat tekintem győztesnek!!!
HAJRÁ MAGYAR LÁNYOK!!! Küzdjetek meg az ötödik helyért és ezzel számomra azt fogjátok bizonyítani, hogy Ti vagytok a legjobbak a világon!!!

#325

 

2007. december 14. 0:31:42

Tóth Andrea

Utolsó 10p-ben miért kellett Melhmannak a pályán lenni??? A vezetőség erre adhatna némi választ... Nagyon szeretem őt de sajnos ez az idény nem az övé és az az igazság hogy ez a meccs miatta ment el...

#324

 

2007. december 13. 23:03:12

Pegi

Sajnos nem láttam a meccset,dolgoztam. DE EZ NEM IGAZSÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nekünk kellett volna nyernünk!Mióta megtudtam, hogy 1 góllal kikaptunk (pláne úgy, hogy vezetünk több góllal is) itthon toporzékolok, meg hisztizek, és nem hiszem el...
Aztán most meg kétszeres hosszabbítás után csak tátott szájjal nézem a tévét, a francia-román meccs után, ezt sem hiszem el...
Ez nagyon durva!!! Ez a VB nem semmi!! Itt sokan nagyon sírnak, sokan pedig nagyon örülnek!
Én most sírok!!!!
HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!HAJRÁ CSAJOK, TI VAGYTOK A LEGJOBBAK!!!!!!

#323

 

2007. december 13. 22:09:19

Horvath Laszlo

"A vilagbajnok eselyes" Valogatottunk az 5.helyert jatszhat,,,gratulalok a csapatvezetesnek es azoknak a jatekosoknak akik nem idevalok.Vb alatt NEM LEHET PIHENNI!!!Aki pihenni akar menjen el dolgozni 8-10 oraban,, es pihenjen utanna!!!
4-5 jo jatakossal es teljesitmennyel, ismetlem nem lehet elorebb vegezni!!!!
De sajnos ez a realitas, mint ahogy a Koreai mecs utan is megjegyeztem.(sok okos egyetnemertesere).El kellene gondolkozni mindenkinek,, mert az olimpia is nagyon messze van ennek a valogatottnak a tudasatol.Sajnos........csa.

#322

 

2007. december 13. 21:53:55

Darius

Minden tiszteletem a lányoké!!! Jó meccseket játszottak eddig és minden remény megvan az 5. helyre. Ki lehet kapni az oroszoktól 1-gyel, ezzel semmi bajom nem lenne, ha: nem egy ilyen undorító kézilabdával vernek meg minek a szánalmas bírokról nem is beszélve. Undorítónak tartom azt amit az oroszok műveltek. Elhiszem, h elképesztően számít a testalkat, de ez nem azt jelenti, h ha vki nő létére "100" kiló és 1.90 magas akkor belefuthat az emberbe vagy csak úgy lazán könyékkel rásegíthet a dologra. Mehlmann nem válogatott szintű játékos, ha ilyen állapotban van. Sztem egy edzőnek nem szabad egy ilyen embert pályára küldeni ilyen kiélezett helyzetben, ha az szó szerint szörnyen játszik zsinórban 3-4 meccsen. Remélem jövőre visszatér az az Ibi akit mindenki szeret. Az oroszok remélem megdöglenek majd 40 évesen hála a rengeteg beszedett cuccnak amitől ilyen nőisek lettek. Tenyésztett állatok, nem emberek. HAJRÁ CSAJOK!!! OLIMPIÁN ALÁZZUK MAJD ŐKET!!

#321

 

2007. december 13. 21:48:04

andean

ha már fikázol, legalább a nevét tudnád: Mehlmann
Előzmény: #319 Pintér Julianna 2007. december 13. 21:18:32

#320

 

2007. december 13. 21:32:59

Dvornyik Klaudia

Nem szabad csüggedni lányok az az 5. hely is jó lesz nekünk igaz sokkal jobb helyet érdemelnénk de sajnos vannak szerintem olyan emberek a csapatban akiknek most nem kellett volna itt lenni a vb. Ibi teljesítménye mostanában nem igazán akar jó lenni és ezt nem hiszem és nem értem hogy egy csapatkapitány nem vesz észre!!!!És ahogyan sokan megigirták nem lehet megnyerni ilyen nagy tétü meccseket 4 vagy 5 emberrel!Beszélek a világ legjobb kapusáról Pálinger Katiról a legjobb irányitoról Görbicz Anitárol és Tóth Tímeáról és nem feljtse el senki a legeslegjobb védöt Szücs Gabit!!De mindenki megérdemli a dicséretet hiszen beleadtak apait anyait!!
Ha vesztesz is akkor is probálj meg felemlt fejjel tovább küzdeni!!!!

#319

 

2007. december 13. 21:18:32

Pintér Julianna

Sajnálom a lányokat, de 3-4 emberrel nem lehet VB-t nyerni. A Melman meg szégyelheti magát, csak ártott a válogatottnak. Nem érdemelték meg, remélem az 5-ik hely meg lesz.
Hajrá lányok!!!!!!!!!!

#318

 

2007. december 13. 20:46:08

Focibácsi

Sajnálom,hogy nem jutottak be a 4 közé a lányok.De ilyen játékkal nem szégyen kikapni.Az 5.helyet viszont meg kellene azért szerezni.Szerintem meg is lesz:D

#317

 

2007. december 13. 20:17:36

Norway

GRATULÁLOK A MAGYAR NEMZETI EGYÜTTESÜNKNEK EGY ÚJABB FELEJTHETETLEN MÉRKŐZÉST LÁTTUNK TŐLLÜK A MAI MECCS A VB LEGJOBB MECCSE VOLT NEM IS LESZ MÉG EGY ILYEN ! A CÍMVÉDŐKTÖL EGY ILYEN KOREAI MECCS UTÁN KI LEHET KAPNI ÍGY IS ! NE FELEDKEZZÜNK MEG SZŰCS GABIROL SEM AKI VÉDEKEZÉSBEN A MAXIMUMOT HOZTA KI NEM IS HIBÁZOT ! IMÁDUNK BENNETEKET CSAJOK ! JANUÁR ELEJÉN SALGELSE-GYŐR HMMMM NEM HANGZIK ROSSZUL :) ! A NORVÉGOKROL ANNYIT KACAGVA VERIK A MEZŐNYT ! MA 11-ET VRTEK A KOREAIAKRA NEM KELL EZEN SEMMIT MAGYARÁZNI !