Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Eb 2010 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#170

 

2010. december 14. 23:35:38

KIS TIBOR

Lànyok, a svédek ellen esetleg néha megprobàlhatnàtok futni is a pàlyàn. màrcsak a vàltozatossàg kedvéért is. futni pedig ugy kell - ha màr nem emlékeznétek rà -, hogy az ember egyik làbàt mindig rakja màsik elé.GYORSAN

#169

 

2010. december 14. 23:21:18

Szabó Erika

Sziasztok,

tudna nekem valaki adni olyan infót,hogy melyik Tv adón megy itt Magyarországon a kézilabda?Mert épp itthon vagok és nem találom sehol,hogy,hol,mikor,merre,meddi??
Előre is köszi

#168

 

2010. december 14. 22:14:34

KIS TIBOR

nem vagytok valok egy magyar vàlogatottba sziv nélkul

#167

 

2010. december 14. 21:41:18

Erzsoka56

Sajnos mi "szolid" kézilabdát játszunk, ezek az északi lányok (fizikailag is erősebbek)ütnek, vágnak, könyökölnek bírói segédlettel.
Ennek köszönhetően természetes, hogy elfáradnak, kidőlnek a lányok, sajnos így nehéz
lesz a holnap is de reménykedjünk, hogy mentálisan sikerül összeszedni magukat és HAJRÁ, HAJRÁ,HAJRÁ!

#166

 

2010. december 14. 21:24:57

Mlaci

A sors szeszélye folytán van egy óriási lehetőségünk amit a mai játék alapján meg sem érdemlünk. Nézzetek magatokba, mert bár már 46 éves vagyok, ilyen lélektelen magyar kézi csapatot még nem láttam. Szégyen amit csináltatok és tovább ne kísértsétek a sorsot meg a Jó Istent aki most mellénk állt. Hol volt az egymás bíztatása, hergelése az úgynevezett spanolt állapot ami nélkül még a hollandokat sem lehet megverni? Állítólag nagyon együtt van a csapat. Nos ebből semmi sem látszott. Kaptatok még egy esélyt, tegyetek félre minden sérelmet és éljetek vele.

#165

 

2010. december 14. 21:06:56

fefe01

ne féljetek senkitöl és semmitöl! ninics vesztenivalótok! tomi játszhat holnap?

#164

 

2010. december 14. 21:05:32

zsolt68

Ébresztő ! Ébresztő ! Ébresztő ! No,nem most,hanem holnap. Drága,kicsi lányok,próbáljátok megtalálni a franciák elleni jó formátok ! Mindenki Nektek szurkol ezerrel ! Érezzétek át a helyzet nagyságát , és nyerjetek holnap ! Zitus ! Éjszaka ne agyaljál,hanem inkább aludjál:)! Mindannyiotoknak nyugodt,pihentető éjszakát kívánok !
Hajrááá, csajok!!! Hajrááá,magyarok!!! Mindent bele !!!Veletek vagyok szívvel-lélekkel !!!

dincsinek: az azonos pontszámú csapatok egymás elleni eredményeit vetik össze.Nekünk hat pontunk lesz,ha nyerünk holnap,a svédeknek is, és a franciáknak is ,ha nyernek az ukránok ellen. De mi mindkettőjüket megvertük,ezért megyünk mi az elődöntőbe.

#163

 

2010. december 14. 20:40:51

dincsi

Segitseg!
Pontegyenloseg eseten hogy van a tovabbjutas??

#162

 

2010. december 14. 20:18:10

Kis Béla

Hát, régen voltam úgy letörve, mint a meccs után. Egyszerűen nem értem a dolgot. Fáradtnak, enerváltnak tűnt mindenki. A franciák segítettek egy kicsit, de a lényeget a magyar csapatnak kell hozni. Szurkolunk, hogy meglegyen.

#161

 

2010. december 14. 20:09:03

Krajcz István

Lányok rajtatok a világ szeme ,de sztem ezt most ti is tudjátok!!!!!!!!!!Hajrááááááá!!!!!!!!!!!
«« « 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 » »»