Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Eb 2010 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#180

 

2010. december 15. 10:00:24

DRDB

Lányok! Fogadjátok meg Sziszi bá tanácsát,amit az újvárosi lányoknak szokott mondani:"A SZÍVED,LELKED ÉS A KOPPANTÓD OTT LEGYEN A PÁLYÁN! (koppantód=fejed)Hajrá Csajok!Hajrá Magyarország!

#179

 

2010. december 15. 9:55:15

Horváth

Tudom sokan legszivesebben megköveznétek de akkor is mondom ha tovább jutunk nem tehetünk rola nem érdemeljük meg!!!AZÉRT NAGYON SZERETNÉM !Mátéffynak minimum bocsánatot kellet volna kérni!! TÖLÜNK szurkoloktol.

#178

 

2010. december 15. 9:40:41

zolee

Gyerünk lányok mutassátok meg, hogy nem ennyit tudtok!
(És adjatok a norvégoknak egy esélyt, hogy bebizonyíthassák a becsületességüket.)
Hajrá Magyarország!

#177

 

2010. december 15. 8:23:00

Gábor Mária

Sajnos még a videón sem hallottam bocsánatkérést sem Mátéfitó, sem Tomoritól. Minimum meg kellett volna tenni legalább a szövetségi kapitánynak. Ha elvállalok egy ilyen súlyú és szép feladatot előtte számba veszem a képességeimet és utána döntök, hogy csinálom -e.
Ha ez akkor nem történt meg legalább most vonja le a kapitány a következtetéseket.

#176

 

2010. december 15. 8:00:35

orange

Kedves Csapat!
Jatekot szeretnenk latni es akaratot. Nagyon sokan szoritanak ertetek, de a tegnapi jatek lattan mar sokan legyintettek. Szedjetek össze magatokat hajtsatok es fussatok. Svedo. csak nagyobb orszag, a ti sportagatokban nem JOBB! Ezt kerem elhinni sziveskedjek!
Minden jot! Hajra Magyarorszag!

#175

 

2010. december 15. 7:08:42

Reiter Tibor

Mátéfi Eszternek üzenem, hogy ez nem a mentális javítgatás időszaka, a Tomori magatartása teljesen rányomja a bélyegét a többiekre! Ez az enerváltság ragályos, én azonnal eltávolítanám! Rettenetes volt végignézni, hogy mennyire nem ment a Hollandok ellen sem!
A Zita kiteheti a lelkét is ha nincs partner! Koncentráció hiányzik, kiesnek a kezekből a labdák, ez nem ügyetlenség, hanem dekoncentráció!
A Tóth Timit, meg ha kivitte, tessék rá számítani és nem a Tomorival kínlódni! A Temesre is lehet terhelni!

#174

 

2010. december 15. 6:07:14

DRDB

Lányok!Ébresztő!Ennél ti többre vagytok képesek!Hajrá Csajok!Hajrá Magyarország!

#173

 

2010. december 15. 6:03:34

Horváth

szegény Zizi valoban a szakadás határáig hajtotta magát,rajta nem mult semmi,meg a két kapuson sem.Dehát a többiek? A titkos fegyver Toth Timi? Esztert tiszta szivböl sajnálom: tulvállalta magát!Békéscsaba után a nemzeti csapatot is padlora vitte.Talán most belátja hogy nem odavalo,mármint a kispadra.Lányok szedjétek össze magatokat mindent bele hadd lássák milyen a magyar virtus!!!

#172

 

2010. december 14. 23:59:55

Horváth László Zlatan

Most néztem meg az interjúkat, és nagyon el vagyok keseredve Zizi-t látván. Ezúton is üzenemm neki, hogy a vb-ig egy tehetséges játékosnak tartottam, de semmi több. Az eb-t látva viszont, Zizi lett az általam egyik leginkább többre tartott ( mind az akarat, és mind a tudás alapján) és legszerettnivalóbb magyar kézilabdázó!
Zizi, én megegemelem a kalapom előtted!

#171

 

2010. december 14. 23:44:32

Horváth László Zlatan

hát nem nagyon vagyok most boldog! holnap kiderül: menny vagy pokol. csak rajtatok múlik. Én bízom Benetek! hájrá csajok!
«« « 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 » »»