Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Eb 2010 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#190

 

2010. december 15. 15:58:24

Erzsoka56

Én nem írnám le Tomorit, tudjuk, hogy sérülten érkezett ő is (talán ezért is nem ér vissza időben)A játékvezetőkről nem ír senki, most néztem meg újra az ismétlést, 4 perc alatt 5 szabálytalanságot nem fújtak be részünkre. Ilyen bírók mellett csoda ha értelmetlennek látják az egészet!? hiszen úgysem nyerhetünk ha a játékvezetők úgy akarják.

#189

 

2010. december 15. 14:43:40

Yotanka

Az előző meccset nem kommentálnám, minek is.
Ma győzni kellene, és hát, ilyen a sport, most csak ez a fontos. Ha győzünk, akkor ráér gondolkozni a tanulságokon.

#188

 

2010. december 15. 14:05:14

boldrik

Kézilabdázni kéne és nem arra várni hogy ki kit ver meg és hogyan kaparja ki nekünk a gesztenyét. Minden csapat azonos terhelést kap, érdekes módon ők mosolyogva teljesitenek és nem a hajbodoritással vannak elfoglalva. Mivelhogy ez egy következmények nélküli ország ennek sem lesz következménye természetesen. Tudjuk hogy nem nagyon van miből válogatni a keretet de olyan játékosoknak mint a Tumori nincs helye a keretben, sem a játéka sem a viselkedése nem üt meg semmilyen szinvonalat, és már nem először bizonyitja. (Lásd Francia o-ban Németh A vezetésével)ezt mindenki látja, csak a szakemberek nem? Az egész csapatból csupán néhány lánynak volna joga hogy a cimeres mezt viselje ezt már néhányan megirták nem ismétlem meg. Már a Norvég meccs után csomagolni kellett volna ugyanis ez nem oszt. kirándulás, ilyen szinvonalon ne képviseljék az országot. Igenis KISZÓRNI aki nem odavaló és ha nem marad senki akkor legalább nem kell szégyenkeznünk minden EB-n VB-n Stb A Hajrá csajok, meg piszkosul szeretünk ha semmit sem csináltok is duma már kevés. Üdv HB

#187

 

2010. december 15. 13:46:22

Varga Zsolt

Elnézve a meccset én is sajnáltam a lányokat, együtt "játszottam" velük igaz én csak a tv elött és nem a pályán.Sokszor megmozdult a kezem nekem is mikor lőttek lehet nekem sem ment volna be...
Egy a lényeg ma nyerjetek csajok ilyen lehetőséget már nem kapunk ezen az EB-n.Én megint ott leszek a tv elött és "játszok" veletek szóval ha ez számít akkor ma 8-an lesztek a pályán plussz a többi szurkoló.

#186

 

2010. december 15. 13:26:53

Varga Zsolt

Hajrá MAGYAROK, a tegnapi meccset el kell felejteni legalább a mai napra.
Győzni kell és meg is lesz hajrá csajok!!!!!!!!!

#185

 

2010. december 15. 12:35:04

Magyar Bolond

Hat ennyi (R)

#184

 

2010. december 15. 12:08:04

Mandi552

Erika ! A Sport 1 közvetiti a meccseket.

#183

 

2010. december 15. 12:07:13

Mandi552

Hajrá Lányok ! Nagyon drukkolok Nektek ! De könyörgöm: nagyon-nagyon akarjatok már győzni! Tomori Zsuzsira pedig nem adnék többet válogatott mezt. (Ugyan igaza volt, h. dühös lett a kapott "pofonok" miatt - de ez lehetett véletlen is. DE : földön fekve belerúgni a másikba ? Ez viszont nem volt véletlen!)
A tv-ben egyébként szájról olvasva lehetett "hallani" a véleményét.

#182

 

2010. december 15. 12:01:31

Szabó Erika

Sziasztok,

köszi a kérdésemre a választ:(((

#181

 

2010. december 15. 11:00:33

totogyor

Gyerünk lányok! Az önbecsülésetekért is játszotok!
«« « 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 » »»