Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Eb 2010 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#220

 

2010. december 16. 15:19:37

dr. Tollner Ferenc

Kedves Mátéfi Eszter!
Nem gondolja, hogy a válogatott nem igazán minősíthető játéka az Ön eltávolítására irányul? Már volt rá példa Mocsai Lajos esetében, hogy szégyenletes szereplés után távoznia kellett. Alkalmasságát azóta sokszorosan bebizonyította, tehát nem benne volt a hiba. Úgy gondolom Ön is nagy tudással és szakmai érzékkel rendelkező szakember. Nem tudom hazánkban mikor jön el az az idő amikor lélektelen játék után a játékosnak, esetleg többnek is kell mennie, nem pedig az edzőnek. A válogatott összetételéről az a véleményem, hogy ideálisan ötvözött a rutin és a fiatalság. A hozzáállásuk azonban egy-két kivétellel csapnivaló. Amennyiben megmaradna szövettségi kapitánynak, javaslom bátran cserélje le a keret akár nyolcvan százalékát is, mert rengeteg tehetség található a Magyar élvonalban, és meg kellene tanulni minenkinek, hogy a válogatottság, az ország képviselete nem privilégium, hanem nagyon kemény kötelezettség.
A továbbiakra sikereket kívánok Önnek, úgy mint a Magyar női kézilabdának.

#219

 

2010. december 16. 14:28:02

Köllő Józsefné

Csalódás ez az EB.Tisztelet a kivételeknek/akik kevesen vannak/semmit nem mutattak a kézilabdából.Szerintem vannak olyan klubok nem csak NB1-ben ahonnan lehetne válogatni jó játékosokat.Miért kell mindig ugyan azokhoz az emberekhez ragaszkodni.Pláne ha már többször nem vált be.Gondolom az egész szakvezetésnek van beleszólása a csapat összeállításába.Ők is vakok.Sajnos már klubszinten sem mindig azok a játékosok játszanak akik hoznák az eredményeket hanem azok akik valakinek a valakije vagy a barátnője és ehhez hasonló.A tehetséges játékos jó esetben a kispadon ül rossz esetben a lelátóról nézi a szenvedést.Szerintem nem csak Mátéfi Eszter a hunyó.Az egész vezérkarnak benne van a keze.

#218

 

2010. december 16. 13:57:02

sebok csaba

Kedves Matefi(Laszlo) Eszter!

Meg vasarhelyi ifi korabol('980-as evek eleje) ismerem, mint jatekvezeto-jatekos talalkoztunk is. Elveztem meresz, mindent beleado jatekat, de ma kiabrandit szovetsegi kapitanyi teljesitmenye. Sajnos keves ralatasom van a magyar bajnoksagra, de az EB-n szereplo magyar csapatnal gyengebben felkeszitett cimeres "csajokat" talan meg nem lattam. Nem akarok neveket emliteni, de altalanossagokat, szemet szuro hianyossagokat szova tennek.

Eloszor is a csapatfegyelemrol tennek emlitest, egy, a valogatottnal nem ismert fogalom. Mindenki jatszik, ahogy tud es akar. Masodsorban az elkepzeles, taktika nelkuli jatek volt szembetuno! Igy csak az iskolaudvaron lehet jatszani, de nem egy kontinensviadalon. Egy csapat jatekat lehet, de nem szabad a kapusra es ket atlovore alapozni. Marpedig a magyar valogatottnak sem iranyitoja, sem beallosa, sem szelsoje ezen az EB-n nem volt! Mindezek megalmodoja, elokeszitoje, rendezoje az EDZO kell legyen. Es mindenki, de elsosorban a szakvezetok kene legjobban tudjak, hogy nem biztos, hogy a legjobb jatekosbol lesz a legjobb edzo vagy jatekvezeto. Kar a cimeres mezert,kar a magyar noi kezilabda hirneveert!

Kivanom, hogy e tiz napos "szereples" legyen elrettento pelda az elkovetkezokre, hogy IGY NEM SZABAD!!!

Tisztelettel, Sebok Csaba

#217

 

2010. december 16. 13:53:58

izsuzsful

Gyenge edző, gyenge csapat!!!! Igazi hazafias akarás, kitartás nélkül nem megy! Szív kéne ehhez kedves Mátéfi Eszter és kedves játékosok! Néhány kivétellel/Pálinger, Zizi, Bulath/ nem produkált semmit a csapat!Példát kell venni Mocsai tanár úrról! Ő nagyszerű edző és kiváló pedagógus!

#216

 

2010. december 16. 13:47:08

kovács gergő

Jó napot kívánok! Nem is tudom igazából hol is kezdjem a csoportban jól kezdtünk a szlovének és a franciák ellen..ezek után ki hitte volna hogy ez lessz( a franciák is előbb végeznek mind mi) a középdöntőben az ukránok ellen látszodott már hogy valami nincs rendben és még ha meg is lett a meccs várható volt hogy a hollandok és a svédek ellen botlani fogunk,pedig nagyon szurkoltam a lányoknak.. de ha minden rendben van a hollandokat simán ütni kellett volna és jöhetett volna a ki-ki meccs!!! de ez van sajna ez már megszokott hogya torna elején jók vagyunk aztán semmi ezt most is bizonyítottuk amikor igazából kell akkor sehol sem vagyunk 9-10.hely az elvárás me ga 8 közé jutás volt szerintem simán lehetett volna hozni nem tudtunk elhinni iszonyatosan csalodott vagyok és így nem lehet felhúzni a címeres mezt!!! mindenkinek magába kell szállnia és el kell gondokodnia azon hogy mit is jelent neki ha felhúzza a mezt!!! egyszerüen borzasztóan elkeseredett,szomorú vagyok nem volt szép lányok ez a véleményem ez van

#215

 

2010. december 16. 13:14:58

LJ

Tomori és a kapitány oroszlánrészt vállaltak a leégésben, de ne feledkezzünk meg a mélyen tudásuk alatt játsszó többi játékosról sem. Óriási csalódás volt Vérten Orsi és Kovacsicz Móni játéka is. Pálinger és Szucsánszky amig bírta vitte a csapatot, de ahogy Mátéfi mondta: nem bírták a sorozatterhelést. És a többi, akik nem is futottak???!!!!

#214

 

2010. december 16. 13:13:32

kézi88

Kondició,kondició és kondició...,e nélkül nem megy,különösen ha 7-8 emberrel akarunk játszani 6-8 mecset 2 hét alatt.A mi játékosaink fizikai felépítese sem alkalmas ekkora terhelésre - hasonlítsuk csak össze mondjuk Szucsi,vagy Misi fizikai adotságait egy skandináv játékossal.Akinek meg megvolna a fizikai adottsága,az meg teljes csőd,igen Tomori.Egyetértek azzal,hogy nem véletlenül küldték el Győrből.
Ha már kivisszük a játékosokat egy EB-re akkor bízzunk bennük,és ne az játszon akinek abszolút nem megy !!!
Ébresztő mert a világ elsöpör melletünk...,tanítsuk meg a fiatalokat erre a "rohanós" kézilabdára!Akár úgy,hogy ők szerződnek a Skandináv országokba,akkár úgy,hogy onnan hozunk edzőket...!A jobbtól nem szégyen tanulni!!!
HAJRÁ MAGYAROK !!!

#213

 

2010. december 16. 11:53:53

u.timi

Nem értem hogyan süllyedhet odáig egy magyar női kézilabda ,hogy egy Tomori válogatott legyen. Mátéfi játéka előtt leborulok de mint edző nagyon gyenge, nagyot hibázott már a keret válogatásánál. Úgy gondolom nem mindenki kapott elég lehetőséget ahoz , hogy megmutassa mit is tud.... lehet, hogy egy ifista játékos jobban megoldotta volna a dolgot mint a Tomori....

#212

 

2010. december 16. 11:34:47

Nimzo indián

én csak szomorú vagyok, hogy mi lett a magyar női kézilabdával válogatott szinten...
1990 óta követem nyomon a meccseket, több világverseny döntőjében szurkoltam a lányoknak, az utóbbi években viszont már olyan nemzetek válogatottjaival vívunk szoros mérkőzéseket ill. kapunk ki ellenük akiket pár éve még kitömtünk volna...

#211

 

2010. december 16. 10:58:22

B.Leila

Sajnos változtatni nem lehet az eredményen! Szerintem Eszter jó kapitány, bár néha keményebb is lehetne a játékosokkal! Tomorinak helye nincs a válogatottban, Sopronyi Anettnek pedig több lehetőséget kellett volna adni, hiszen nagyon jó játékos! Hajrá debeceni lányok!
«« « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 » »»