Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Eb 2010 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#210

 

2010. december 16. 9:19:35

Gábor Mária

Olvasva a hozzászólásokat sokaknak az az érzésük, meglátásuk mint nekem. Mátéfi Eszternek nagy feladat a válogatott irányítása. Nagyon remélem, hogy a szövetségben dolgozók és a sportággal komolyan foglalkozók is így látják majd a helyzetet mert kétségeim azért vannak azon a téren, hogy ma hazánkban az igazi szakmaiság teljesen eltűnik és sajátos egyedi érdekek érvényesülnek. Legalább a sportban maradjon meg a szakma iránti tisztelet!!!!
Tomori Zsuzsa meg nem érdemli meg a válogatott mezt.

#209

 

2010. december 16. 8:41:03

LJ

Mátéfi Esztert mint egykori játékost nagyra tartom, de mint edző sajnos nem tartozik az elibe. Nem tud felnőni a feladathoz.

#208

 

2010. december 16. 0:09:25

Horváth

kedves Eszter! lehet tévedni mindenki szokott! de hogy egy emberben ne legyen annyi önkritika hogy ne másra fogja a hülyeségeit? Elképesztö amit nyilatkozott meg ahogy a máramarosi hegyekben ilyenkor nyilik a bicska.Tomori nagyon kedves önnek ,ha talált állást vigye magával

#207

 

2010. december 15. 22:20:03

Zoli

Kedves Mátéfi Eszter!

A mai -videó- nyilatkozatára reagálva: alternatívaként ott lett volna Sopronyi, aki az eddigi meccseken, itt az EB-n, ha kapott lehetőséget, mindig élt vele és jól játszott. Nem értem, hogy miért Tomori kapott ennyi lehetőséget?
Másrészt pedig Hornyák Ágival kapcsolatban. Igazat adtam Önnek, mikor következetes volt vele. De meddig tart még a büntetés? És ha már hozzáállás: Tomori tegnapi viselkedése nem követelne némi következményeket? Mégis a hazáját képviseli, viselkednie illene egy válogatott játékosnak. Ön azt mondta Hornyák Ágival kapcsolatban (pedig de kellene Ő a válogatottba, ugye most milyen jól jött volna Tomori helyett védekezésben és támadásban egyaránt), hogy a címeres mezt viselni felelősség...ha következetesek vagyunk egyik játékossal kapcsolatban, illene talán a többiekkel szemben is annak lenni. Nem hogy szankciói nem voltak a tegnapi súlyos és durva tettének Tomorinak, még ma "jutalmul" érthetetlenül sok játékidőt is kapott, pedig -sajnos- nagyon nem ment neki. Félreértés ne essék, nem kritizálni szeretném Önt, csak nem értem ezeket a dolgokat. További jó és sikeres munkát kívánok!

#206

 

2010. december 15. 22:11:53

Lakatos Zoltánné

Ezt az eredményt köszönhetjük Mátéfi Eszternek és Tomorinak. Sokkal több jobb játékos is lett volna, aki talán több gólt tudott volna lőni a Tomorinál, még ha nem átlövő akkor is.Csak addig ígérte a nagy átlövéseket, míg be lett választva a keretbe. A viselkedéséről nem is beszélve, az egész világ a "tomori" féle sportszerűtlenségről szólt másnap, sőt a kiállításainak a nagy részénél is le lehetett olvasni a szájáról a K. a-t. Szükség van ilyen játékosra? Miért van az, hogy csak mi magyarok foglalkozunk azzal, hogy mit ítéltek a bírók, a többi csapat a játékkal foglalkozott.
Hol vannak a régi válogatott játékosok? mint pl. Hornyák Ágnes? Mátéfinak is félre kellene tenni a sérelmeket, mert egyszer a saját érdekeit tartotta fontosnak a játékos és erre utána már nem is kell a válogatottba? Láttuk, hogy az átlövő Tomori játéka nem ért semmit, egyet érteve az előző hozzászólásokkal, még futni sem tud, csak totyogott a pályán és nem mert betörni és átlövésre sem volt képes, ha meg igen, akkor vagy mellé lőtte vagy a kapusba. A felvételek visszanézése és elemzése után nem csak az edzőnek, de a kézilabdáért felelősöknek is le kell vonni a következtetést.

#205

 

2010. december 15. 21:05:38

dudás sándor

Jó lehet NORVÉG szurkolónak lenni.. szerinted ESZTER???????????

#204

 

2010. december 15. 20:54:27

Erzsoka56

Szerintem az északiak úgy válogatnak játékost, hogy mennyi idő alatt futja le a 100 m-t?!
A kézilabdát meg lehet tanulni, de sprintelni nem mindenki tud aki játszani szeret-ne.

#203

 

2010. december 15. 20:41:14

dudás sándor

Nézem a norvég játékosokat az időkérésnél 10 p után nem kapkodják alevegőt érdekes!Arra nem gondolt senki, hogy ezek azért futnak gyorsan és kitartoan mert Északi népek és nagyon FÁZNAK!!tomorit beállitanám közjük,mit kezdenének vele!!! Megmondom elzavarnák,hogy még a lábase érje a műanyag pályát.

#202

 

2010. december 15. 20:28:34

sas007

Felháborítónak tartom hogy amit Tomori művelt az előző meccseken azok után, majdhogynem végig játszotta ezt a sorsdöntő mérkőzést, s mikor lecserélik akkor is "Zsuzsi pihenj egy kicsit" címszóval két percet ül a cserepadon. Azokat a hibákat amit most illetve az előző meccseken elkövetett utánpótlás szinten nem lehet megengedni (a két perces kiállítása alatt másfél perc környékén azaz fél perccel hamarabb visszamegy amivel megszerzi gyorsba a második hibáját). Én is kézilabdáztam de ilyen hiba után, nemhogy nem cserélt vissza az edző, következő meccsre be sem írt, hogy gondolkozzak, meg olvassam el a szabálykönyvet. Ehelyett ő visszament további bakikat csinálni.... A következő meccsen meg rugdos. A sport a kudarcok kezelése mellett a fegyelemre és sportszerűségre tanít. Nála ez kimaradt az évek alatt? Mondjuk a flegma/közönyös arckifejezésén látszott is hogy nem túlzottan érdekelte...ha éppen nem szitkozódott. Arról nem is beszélve, hogy (épp elkaptam egy statisztikát) 27%-al lőtt, az átlövőnk (a mai meccsen ez csak rosszabbodott)!!! Milyen átlövő? Antitalentum!!! Védekezésben valóban több haszna volt, de akkor miért nem kap ennyi lehetőséget? Miért nem lehet válogatni? Csak soroljak egy nevet a sok közül: Sopronyi, Tóth Timi is ha játszott negyed órát
Nem hiába küldték el Győrből (Tomorit)...annak is oka volt.


S csatlakozom "LJ" véleményéhez: ilyen stílusban nem lehet motiválni a játékosokat: "jó,csajok?" 0 tűz, 0 akarat.
Persze van kivétel....Szucsánszki, Pálinger s szerintem Herr Orsi is, na meg nálam akaratból Bulath is ötöst érdemel.

#201

 

2010. december 15. 20:21:02

LJ

Nem akarom a Tomori nyakába varrni a vereségeket. Amikor győztünk akkor sem mutatott kiemelkedő játékot sőt szerintem soha nem tudott semmi különlegeset felmutatni. Kis túlzással szólva bármely csapatban található 2-3 hozzá hasonló tudású, de nagyobb alázattal játszó játékos.
«« « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 » »»