Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Eb 2010 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#200

 

2010. december 15. 20:17:08

dudás sándor

Az a legnagyobb baj, hogy ithon minden szinten tullihegik és nagyon agyon sztárolják akézilabdát!mindenki titkon álomszinten 1-hely és 1 másután jöttek a pofonok,totálissan elfáradt mindenki magyarul szart se értünk Jön a megváltás holnap indul a gép haza (na-végre igaz lányok!!

#199

 

2010. december 15. 20:14:21

Erzsoka56

Én azt hiszem Tomori nagyon bizonyítani akart és ez húzta le. Azt is hozzá tehetnénk, hogy kár volt Tóth Timit odarepíteni(sérült is, erőtlen is)szóval ez hibádzott mindenfelől.
Hogy nem bírjuk erővel?! Túl sokat játszanak nálunk az idegenlégiósok, a mieink meg ülnek a
padon, ők otthon nyertesek, mi pedig nem bírjuk erővel.
Akik ma a padon ültek szinte végig ott ültek a bajnokság alatt, talán a terheket egyenlően kellene elosztani és akkor maradna a második félidőre is erő, vagy a keret összeállítása eleve nem jó!?

#198

 

2010. december 15. 20:14:08

LJ

Kedves Gaspar!
Nem értek veled egyet. Ehhez a teljesítményhez egyáltalán nem kell gratulálni a lányoknak.Volt 1-2 jobb teljesítmény, de ez csapatjáték. A németek pedig általában előbb otthon voltak mint mi. Nem hozzájuk kell hasonlítani a magyar csapatot, mert oda jutunk mint a fociban. Egy szinten voltunk a németekkel, brazilokkal stb. és most Málta, Albánia a nekünk való ellenfél.

#197

 

2010. december 15. 20:03:44

LJ

Mátéfi kézen foghatja Tomorit és elsétálhatnak. Végig játszatva égette a csapatot és saját magát is. Ahogy az időkéréseknél beszélt a kapitány az nulla. Nem lehet motiválni senkit ilyen monoton stílussal. Ha egy vezetőben nincs semmi tűz, hogy várjuk el a beosztottaktól.

#196

 

2010. december 15. 20:01:53

Gabor7

Miért van az, hogy a világon mindenki tud küzdeni csak a magyarok nem? 12 perc gól nélkül??!!!Vicc...Gratulálok lányok!!! Tisztelet a kivételnek! Szucsánszki,Bulath, Pálinger...

#195

 

2010. december 15. 20:00:19

gaspar

Na egy pillanatra álljunk meg, vonjuk le a következtetéseket.
Nem szeretem amikor valaki a tévé elől eldönti, hogy ki odavaló és ki nem.
2o éve követem a magyar kézilabdát, mindig voltak megingások még a sokat emlegetett aranykorból is.
Ez a jelenlegi magyar válogatott nem a legerősebb, de ha figyelembe vesszük a sérültek névsorát, akkor van még mire alapozni.
A dánok miután megnyertek 3 olimpiát a 4-re nem jutottak ki, VB a sor végén végeztek, idén a Viborg a csoportból nem jutott tovább, de az ő mentalitásuk más. Mindig előre tekintenek, javítanak és továbblépnek, ha kell új csapatot építenek.Felfogásban nagyon sokat kell változni. Egy sima példa, a norvégok -5nél ha gólt dobnak mosolyognak, mi meg ha vezetünk sem örülünk.
Ezt kellene megtanulni, de ennek ellenére, én nem írom le a lányokat, én is kézilabdáztam, tudom milyen érzés pályán lenni, nyerni és veszteni, ettől szép a sport.
A múltat le kell zárni, a jövőre gondolni, tovább lépni.
S nem utolsó dolog, Európában az első 1o-ben benne lenn, főleg amikor ennyire szoros a mezőny, hogy bárki bárkit megverhet. Lásd a németek már rég otthon vannak.
Fel a fejjel, gratulálok.

#194

 

2010. december 15. 19:58:18

zalcsik

TOMORI KATASZTROFA VOLT NEM IS ERTEM MINEK JATSZOTT. TILTOTTAK VOLNA INKABB EL LEHET NYERTUNK VOLNA AKKOR.

#193

 

2010. december 15. 19:56:20

zalcsik

Hat igen tenyleg nulla a valogatott Görbe nelkul.Ez a masodik felido ismetelten katasztrofalis volt. Jobb is hogy nem jatszunk Daniaval mert meg nagyobb eges lett volna. El kene gondolkodni hogy kikre van szukseg egy nemzeti csapatban. 9 vagy 10 hely hat gratulalok. nagyon lemaradtunk az elittol de nagyon lassan meg izland is lehagy minket ha ez igy megy tovabb. Pedig kezilabda nemzet vagyunk vagyis lehet hogy egy par evig ez multido lesz. eMELKEDJUNK FEL MI IS MINT A DANOK PAR EV ALATT OK IS VISSZAJOTTEK.

#192

 

2010. december 15. 19:51:50

dudás sándor

Sajnos már tegnap le kellett volna tépni tomori (FAPOFA)zs-ről a CIMERES MEZT,érdemtelen a viselésére... sok gólt kaptunk rola, Mátéfi már magyarázza és mondja,hogyelóbbre léptunk mit nézett ez örület hová süllyedt az imádott kézilabdánk!!!!!!!!!!!

#191

 

2010. december 15. 19:41:02

Hugo

na ennyiből látszik, hogy Görbe nélkül a válogatottunk egy kalap szart nem ér. grat csajok!
«« « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 » »»