Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Eb 2010 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#240

 

2010. december 20. 15:30:29

Magyar Bolond

Hat inkabb a korosztalyos versenyeken leszerepelni (10,11 vagy 12 helyek) es a felnotteknel jol es ermesen befejezni a turnekat. Regabb a serdulo korosztalyokban nagyon jok voltunk mind (1,2 vagy 3-dik helyeken vegaztunk) es a felnotteknel mindig leszerepeltunk. Lasd a Norvegok es a Danok sincsenek a toppon a serduloknel es a felnotteknel mindent tarolnak.Pont ugy szorittok nektek mint valamelyik ujsagirotok a mult evi VB-n mikor kikaptunk a Spanyoloktol , csak amugy gunyolodott: "A Romanok megint aranyrol almodtak es megint leszerepeltek. Utazhatnak haza". Nektek csak sok sikert a serduloknel.

#239

 

2010. december 20. 13:30:36

Mlaci

Drága TOCACIU ! Ha hiszed ha nem én a dánok ellen nektek drukkoltam. A híres aranygenerációtok egy bronzot igazán megérdemel. Nem kell sokat várni, és nem lesztek sehol. Neagun kívül nincs egy épkézláb fiatal játékostok és Ő sem a legjobb. Az összes korosztályos versenyen leszerepeltek. Most csak örüljetek amíg lehet, az idő nekünk dolgozik.

#238

 

2010. december 20. 11:09:10

Magyar Bolond

Cristina Neagu a vilag leggjobja.

#237

 

2010. december 20. 11:07:54

Magyar Bolond

Hat ez van dragaim a tietek a 10-dik hely a milyenk a BRONZEREM. Ez aztan Isteni. Puszika nektek. Emlekeztek meg Tocaciu Stefan-ra.

#236

 

2010. december 19. 20:42:17

Cseh tibor

Szeretném megkérni az MKSZ illetőségeit,hogy legalább ők ne felejtsék el ezt az EB-t!Azaz nagyon sürgősen vonják le a megfelelő konzekvenciákat a játékosokat és a vezetőket is beleértve! El kellene gondolkodni hogy ilyen jellegű versenyekre sportpszichológussal kell érkezni aki megfelelő segítséget tud nyújtani a megfelelő időpontban.Továbbá időt ,fáradtságot, és pénzt nem sajnálva az utánpótlás felé kell fordulni mert az eddigi edzői kiáltások süket fülekre találtak.Ne ringassuk magunkat a junior vb 5. illetve a junior eb 2. helyünkre bár ott a Róth -Danyi-Bartalos triumvirátus vezette még a csapatot.Mátéfi viszont az említettekkel nem azonos kategóriába tartozik!Nem hallottam olyan szakkommentátort aki megdícsérte volna akár verbális akár írott sajtóban.Figyelem Gyurka is rossz elképzelés! Mindenkinek kívánok kellemes ünnepeket és boldog új évet!

#235

 

2010. december 19. 20:14:39

Pintér Attila

Köszönöm szépen jót mosolyogtam én csak nézem a kézilabdát ez igaz nem szimpatikus kezdettől fogva az edző ezen nem változtatok attól még lehetett volna jó és máris nem írnék ide semmit összevissza cserélget azt érzékelem hogy egyszerű ember "figyeljünk már oda"kb ez mindig elhangzik a szájából nem igazán figyelnek rá ha azt akarja hogy igen tényleg meg kell érintenie a játékos vállát??? a B.csaba durván játszik a szelleme valahogy a válogatottra is jellemző volt edzőként sokat tett le? persze lehetne jó ettől de elatakrodhatna finoman szólva tulajdonképpen azért nem lesz egyszerű teljesíteni a játékosoknak ezekután klub szinten de megoldják profik ők.uhhh rémálom eb gratulálok sajnos ha Pálinger lemondja nem csodálom persze a hátterét nem tudom.Olvasom Ferenc látszólag súlyos hibákat vétett? Sopronyit tényleg nem kellett játszatni de Tomorit igen? Mind kialakul mit hoz a jövő.Nem értem a hozzászólást visszaolvasva méghogy a megbuktatására irányultak volna? Na ne már ez annyira nem érződött valaki menjen!

#234

 

2010. december 18. 19:18:27

dr. Tollner Ferenc

Pintér Attilának!

Realista és racionális gondolkodást kívánok Önnek. Az érzelmeket lehetőleg minimálisra kell csökkenteni, és úgy ítélni. Látszólag súlyos hibákat vétett Mátéfi Eszter. Én még sem azt gondolom, hogy az Ő felelőssége a "szereplés". A Békéscsabában igenis vannak válogatott szintű játékosok. Például hiába győri az elsőszámú balszélső, most a teljesítménye:0. Hiába FTC. játékos a jobbszélső, a teljesítménye:0. Természetesen a Tomori teljesítménye is 0. sőt -0.Játszani akarni és tudni, csak a Szucsánszkit láttam. Ön fel merte volna-e vállalni,ezen a kiélezett meccsen, hogy fiatal játékosokat dob be, akik ki tudja, hogy egy kritikus helyzetben mire lettek volna képesek. Persze utólag könnyű mondani, hogy ezt kellett volna tenni. Egyebekben jó lenne ha az egész hozzászólásomat elolvasta volna, mert Mocsai Lajosról például egyáltalán nem nyilatkozik. Személyesen nagyon szeretem mind a női, mind a férfi kézilabdát. Több mint tíz évig játszottam is. Higyje el, hogy az eredmény nem egy személyen múlik, bár ha egység van nagyon sokat tehet érte. Talán a javaslatok jobban előre visznek, mind a szövettségi kapitány Ön általi minősítése. Kérem, ha inteligensebb hangnemben és normális mérlegelés alapján nem tud hozzászólni, inkább hagyja. Persze nem kell feltétlenül egyet értenünk.

#233

 

2010. december 18. 17:35:34

boldrik

Szégyen, én nem merném felvenni a juttatásokat ilyen teljesitmény után. (illetve nem is kapnék). Kiváncsian várom a fejleményeket,nagy a csend senki nem mondott le, senki nem kért elnézést,egy szó sem esik semmiről. (nem mintha az változtatna a lényegen.) Készülnek az év végi kézilabdagálára,ahelyett hogy magukba szállnának. (talán azt a szintet megütik) A szurkolók meg úgyis elfelejtik pár hét alatt az egészet.

#232

 

2010. december 17. 22:25:46

Linda

Lehet, nem voltam elég érthetö, tehát mégegyszer megprobálom...
Szóval, én sem értek egyet azzal, hogy élsportolók cigiznek és ne adj isten isznak/züllenek. Szerintem is nagy hatással van az ember teljesitményére, no meg sérülékenységére.
Nekünk még a smink sem volt megengedett, jaj volt annak, akit meglátott az edzö vagy egy klub-beli ugy az utcán. Túléltük és nem pereltük be az edzöt emiatt, még bár depressziot sem kaptunk töle mert beleszóltak a privát életünkbe.
Lehet, hogy a szomorú ellenpéldával lettem ilyen félreérthetö?
Előzmény: #229 LJ 2010. december 17. 8:14:38

#231

 

2010. december 17. 11:50:38

lt

Általánosságban beszéltem, ha a legnagyobb "sztár" bizonyítottan így él, akkor szerintem alkalmas felhozni példaként, még akkor is ha jelenleg műtét után lábadozik. De említhetném Biros Péter olimpiai bajnok vízilabdázót is ,akinek a harmadik aranya után egyetlen álma maradt, leszokni a dohányzásról... Globális a probléma, nem csak kézilabdában van ez jelen.
Tudom, hogy ez egy szennylap, de hirtelen csak ezt találtam:
http://www.borsonline.hu/news.php?hid=17524
http://www.borsonline.hu/news.php?hid=17384
Jaaa, hogy nem bírjuk az iramot, sorozatterhelést, hiányzik a koncentráció, szétesik a mozgás, egyesek idegbetegek?
Jelzem, jelenleg ő az első számú, a példakép, ha lehet rá ilyet mondani. Nem Görbiczre szerettem volna ezt kihegyezni(hiszen ott sem volt), de nehezen hiszem, hogy ő lenne az egyetlen, aki így él.
Előzmény: #230 Nimzo indián 2010. december 17. 11:12:59
«« « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 » »»