Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Eb 2010 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#140

 

2010. december 13. 19:45:54

Mlaci

Nem akkora nagy spílerek ezek a svédek, hogy a franciák ne kaphatnál el őket. A VB selejtezőkön oda vissza simán vertük őket.Csak mozog valami becsvágy bennük a VB ezüst után. Gyerünk csajok, meglátjátok ha tesszük a dolgunkat a szerencse is mellénk áll.

#139

 

2010. december 13. 18:37:18

Rideg Zsófií

a fenébe a svédekkel
így elég nehéz lesz továbbjutni
de akkor is HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!:D

#138

 

2010. december 13. 18:31:27

Rideg Zsófií

hajráááááááááá MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!NAGYON szurkolok csajooook
imádlak titeket
;D :')

#137

 

2010. december 13. 11:11:02

Varga Zsolt

Hajrá MAGYAROK!nektek most a következő meccsel kell foglalkozni és azon nyerni.
Én azon leszek hogy szurkoljak nektek hajrá Csajok:))))))))))

#136

 

2010. december 13. 11:10:56

peppino

Én is gratulálok a győzelemhez!De itt egy váratlan bibi.
A Svédek legyőzték a Norvégokat és számításaim szerint igen csak megnehezítették de az is lehet , hogy lehetetlenné tették a továbbjutást.
Ha jól számoltam akkor a Franciáknak meg kell verni a Svédeket és nekünk természetesen a hátra lévő meccseken csak győzni szabad!
Minden elismerésem a lányoké , de azt hiszem ilyenkor mondjuk azt hogy: " Van baj ölég "

#135

 

2010. december 13. 8:07:49

kézi88

Gratulálok !!! Ha mindkét következő mecset nyerjük így,egy góllal,akkor a legszebb álmaitok (álmaink)teljesülhetnek!!!(...a szivem meg majdcsak kibírja valahogy...)
Remekül küzdöttetek,csak így tovább !!!Nehéz lesz,de VELETEK VAGYUNK !!!
HAJRÁ CSAJOK ! HAJRÁ MAGYARORSZÁG !!!

#134

 

2010. december 13. 6:29:04

Yotanka

Gratulálok az ukránok elleni győzelemhez! Misi nagyon jó volt, Pálinger Kati is, Herr Orsinak voltak csodaszámba menő pillanatai, Zita nem véletlenül lett a meccs legjobbja. A többieknek is el kellene hinni, hogy jó védekezéssel és koncentrációval, kevesebb kapkodással és csak a kötelező rohanással többet el lehet érni, és lehet GYŐZNI is!
A következő meccseken épp erre van szükség.

#133

 

2010. december 13. 6:03:20

DRDB

Lányok!Most már nyugi,csak a játékra koncentrálni.A győzelemhez és az akaráshoz gratulálok.Hajrá Magyarország!

#132

 

2010. december 12. 23:16:01

Mlaci

Gratulálok a győzelemhez, sajnos a játékhoz nem lehet. Vártam. hogy a felkészülési meccshez hasonlóan Eszter beveti a Sopronyit a jobb szélen. Akkor ott nagyon ment neki. Lehet biztosabb kézzel értékesítette volna a sok helyzetet. Pálinger, Herr, Szucsi és Kovacsics ez ma nagyszerű volt, a többieknek kívánom szintén kapjál el a fonalat.

#131

 

2010. december 12. 20:46:08

Kövesdi Éva

Nagy küzdelemben - győzelem... az ukránok ellen. Ehhez gratuláció. Fontos: jó lábmunka, szoros védőfal(!) /lásd a svédeket a norvégok ellen dec.11-én!!/ - és akkor NYERT ÜGYE van a lányoknak! Szucsánszky Zita teljesítményéhez (a magyarok legjobbja harmadszor!) gratulálunk! Egyenletes teljesítményéhez - Pálinger, Herr - szintén! Hajrá a négyes döntőbe!
«« « 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 » »»