Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Eb 2010 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#100

 

2010. december 10. 22:14:16

Necros

Felejtsétek el ezt a meccset, egyszer nektek is lehet rossz napotok. Tudom, nem egyszerű, de innentől csak a következő három meccsel szabd foglalkozni, mindegyiket meg lehet nyerni, ha legalább olyan játékot mutattok újra, mint a franciák ellen. És lehet annál még jobban is játszani. :)

Szóval, mindent bele, sok dolgotok van még az EB-n! :)

Hajrá Zizi! Hajrá Magyarok!

#99

 

2010. december 10. 22:10:28

Kis Béla

Gondolom nem erre számított a csapat, de ez van. Részemről ugyanúgy szeretek minden játékost, mint eddíg. A lényeg ez után következik, arra figyeljetek. Mindegyik csapat verhető, a lényeg a végeredmény. Ezt a meccset pedig ráérő időben ki kell elemezni, és tanulni belőle.

#98

 

2010. december 10. 17:34:49

nagycat1985

Gyerünk lányok, mossátok le a mosolyt a norgék arcáról! :) Drága Mátéfi Eszter, csodálatos volt a taktikai felállásunk a franciák ellen ... és cseppet sem lennék meglepődve, ha valami igazán "fűszeressel" kínálnánk meg a norgékat a mai meccsen .. hisz Ön nagyon jól tud "főzni"!:):):) Lányok bizzatok magatokban, koncentráljatok és a norgék is verhetők!!!:):):) Hajrá Magyaroooooooooooooorszáááááág!!!!!:):):)

#97

 

2010. december 10. 16:34:33

bucimaci

Gyerünk csajok, veletek vagyunk, HAJRÁ MAGYAROK!!!!

#96

 

2010. december 10. 14:07:47

Magyar Bolond

Na hat ennyi!!!

#95

 

2010. december 10. 13:57:02

Horváth László Zlatan

Nem tudom, hogy szabad-e ilyet, de majd legfeljebb kitörlik, ha nem....

van az eb alatt egy játék, amiben mindenki összeállíthatja a top csapatát, és a csapatában megjelölt játékosok után kap pontokat.
Kedves Buli! azt hiszem büszke lehetsz magadra:
Nr.NameTeamPoint
1.K. FranicCroatia45
2.M. VisserNetherlands45
3.A. LekicSerbia39
4.C. NeaguRomania36
5.C. VarzaruRomania36
6.A. BulathHungary30

#94

 

2010. december 10. 13:48:53

Horváth László Zlatan

Kedves Lányok,

Szerdán olyat hoztatok ki belőlem ,amit már régóta senki sem:a franciák elleni meccs első félideje alatt sajnos diákmelózgattam, akkor nem nézhetem, direkt nem is követtem az állást, hogy majd felvételről izgi legyen megnézni. Hát hazafelé nem bírtam ki, megnéztem a telómon az állást, és nem hittem a szememnek! Elborult az agyam, nem vártam inkább buszra, hanem a hazáig tartó 5-6 km-es utat olyan sprintben lenyomtam, hogy el sem hittem, hogy ilyenre én képes vagyok. Megérte kiköpni a tüdőm, mert Ti is ezt tettétek, és szenzációs védekezéssel és kapusteljesítményekkel egy csodálatos győzelemmel ajándékoztatok meg! Köszönöm!

Kedves Eszter,

Sok vita folyt különböző fórumokon az Ön személyével kapcsolatban, mint szövetségi kapitány. Én végig bíztam magában, kaptam ezért hideget, meleget is. Nekem lett igazam! :) Köszönöm ezeket a pillanatokat, hogy a hitetlenkedőket most kérdőre lehet vonni, és köszönöm azt, hogy ilyen csodálatosan felkészítette a csapatot. Persze vannak még hibák, de hol nincsenek? Csiszolgatni kell még a fiatal gyémántokat, és tudom, hogy Ön a legjobb tudása szerint meg is fogja ezt tenni. Ha ma a norgek ellen támadásban is elő tud rukkolni valami hasonlóval, mint a franciák ellen a védekezésben, akkor én szobrot állíttatok Magának!

A mai meccshez:
Mint szurkoló, én azt "várom" el a csapattól, hogy győzni megy ki a pályára, maximálisan odateszi magát, és kiad mindent magából. Ha ez meglesz, akkor bármi is legyen a meccs végeredménye, én büszke leszek ( mint ahogy eddig is voltam), hogy Ti képviselitek a hazánkat!

Mindent bele!

ui: az egész albérlet puszil Benneteket, és szorít értetek!

#93

 

2010. december 10. 12:26:20

m.i.

Nagyon hosszú ideje a női kézilabda válogatott a NEMZETI CSAPAT Magyarországon.Ez tudom néha bénitólag hathat,de ezt most nem tapasztalom.Az eddig mutatott játékhoz és hozzáálláshoz szívből gratulálok,mint a csapatnak ,mint az edzőnek.
Nem nekünk szurkoloknak vagy az országnak tartoztok bármiféle "elszámolással",hanem egymásnak ,a csapatnak,de ami a legfontosabb önmagatoknak.Valositsátok meg hát álmaitokat!!!Sok-sok szeretettel kívánok ehhez erőt és kitartást.

#92

 

2010. december 10. 10:48:39

csiszár istván

Hajrá Magyarország!

#91

 

2010. december 10. 10:01:31

orange

Drukkolunk, nagyon! Mindent bele!