Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Eb 2010 üzenőfal

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#130

 

2010. december 12. 20:23:32

zsolt68

Hurrááá ! Hurrááá ! Hurrááá !Meg van az első két pont ! Nagyon tündérien küzdöttetek drága, kicsi lányok !Nagyon izgis volt , de a vége a Tiétek lett ! És ez a lényeg !
Maradjatok, együtt így igazi CSAPATKÉNT! És akkor jönnek a többi sikerek is! Szép álmokkal teli,nyugis éjszakát kívánok mindannyiotoknak !

#129

 

2010. december 12. 20:23:14

nagycat1985

1/1 :D:D:D Gratulálooooook magyar női kézilabda-válogatott!!!:):):) Zizi .. szavakba önteni se tudom, hogy mennyire imádlak és GRATULÁLOK a mai teljesítményedhez (is)! Csajok ma küzdeniakarásból jeles!:) Csak így tovább!:) akiknek kevésbé megy egyelőre, azoknak pedig sok-sok erőt kívánok, hogy kihúzzák magukat a gödörből és biztos vagyok benne, hogy a csapat ebben maximálisan segítségetekre van, jó lesz az, küldöm a pozitív energiákat!!!! ;) HAJRÁ MAGYAROOOOOOOOOOOK!!!:):):) Szeretünk Titeket!:)

#128

 

2010. december 12. 20:06:36

Gál Marcsi

Tudtam és éreztem hogy jogosan bízom bennetek.Zizi ,kicsim amit ma csináltál az valami csodálatos volt.Olyan teljesítményt nyújtottál hogy könnyeket csaltál a szemembe.Én ilyennek szeretlek.Nagyon nagy hasznára vagy a csapatnak.Timinek csak gratulálni tudok hogy ennyire alázatos a csapat érdekében ,hogy sérülten is itt van és segítette a nyerési esélyeinket.Csak dícséret amit írni tudok.Most egy kis pihenő és a következő meccset ugyan így hozzátok.Bátran, erőszakosan ,csapategységben jelesen.HAJRÁ MAGYARORSZÁG HAJR!Á CSAJOK

#127

 

2010. december 12. 19:44:41

Horváth László Zlatan

Megvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!

Zizi, Orsi! imádlak Titeket!!!!!

#126

 

2010. december 12. 17:41:31

Sushi

Mutassátok meg a világnak Csajok! A bizalom töretlen!

"Mindig a fénybe nézz,
Mert szebbet még soha nem láttál,
Biztos a fénybe érsz,
Ha fel tudsz állni, mikor elbuktál." Ákos

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!

#125

 

2010. december 12. 14:48:53

Gál Marcsi

Drága csajok ,az égegyadtavilágon semmi baj nincs ,épp ezért ma újult erővel,bátran ,harcosan,mint ahogy tettétek a Franciák ellen .Őszintén kívánom hogy nyerjátek meg a 3 meccset és ott vagytok a 4-be.Timivel kiegészülve nagyon ütőképessé váltatok.Fel a fejjel és nyerjetek.Mi szeretünk benneteket és hatalmas szívvel szurkolunk hogy a mai meccs is meglegyen.Orsinak hatalmas gratula ,s kívánom minden Magyar válogatott leánynak aki még messze áll ettől a bűvös számtól hogy sikerekben gazdagon Ő is élje meg a 100.válogatottságát.Fejben nagyon léegyetek ott és már hipp-hopp meg is van a mai meccs is.HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!:-)

#124

 

2010. december 12. 14:41:27

totogyor

Orsika!

Gratulálok a 100.-hoz!!!

#123

 

2010. december 12. 14:32:10

Horváth László Zlatan

Sziasztok,

Remélem már mindenki összekapta magát, és vérben forgó szemekkel várjátok a meccset a bizonyítási vágytól! :)
Más lehetőség nincs, csakis a győzelem jöhet szóba! Hajrá, mi otthon 'szét fogjuk szurkolni az agyunkat' :)

#122

 

2010. december 12. 9:01:17

DRDB

Lányok!
Bármi történt,el kell felejteni,mert most új fejezet kezdődik.
Tóth Timinek köszönet,hogy csatlakozott a csapathoz.Hajrá Csajok!Hajrá Magyarország!

#121

 

2010. december 12. 8:19:53

Margó53

Kedves lányok!
El kell felejteni a Norvégok elleni meccset most /később majd lehet elemezni.
Merítsetek erőt a Franciák elleni teljesítményetekből,valamint hogy nagyon sokan SZERETÜNK
benneteket.Mert ez egy jó CSAPAT.
«« « 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 » »»