DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYFidQs8' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Odahaza kapott ki a Győr | handball.hu - kézilabda

Odahaza kapott ki a Győr

2015. október 25. 18:51 © handball.hu

A Győri ETO az FCM ellen játszott vasárnap este, hazai pályán a Bajnokok Ligája csoportkör második fordulójában. A csapat hiába vett repülőrajtot, valami közben eltörött, s az egész második félidőben csak futott az eredmény után.

Fotó: Győri Audi ETO KC
Bajnokok Ligája, csoportkör, C-csoport, 2. forduló
21 (11)
FC Midtjylland
26 (11)
Győr, Audi Aréna
Játékvezetők: Tetjana Rakityina, Irina Tkacsuk (ukránok)
Kiállítások: 4 perc Kiállítások: 12 perc

Jó védőmunkával indított a Győr, bő nyolc percig tudta egyetlen gólon tartani ellenfelét. Az ukrán játékvezető hölgyek korán elkezdték kétperces kiállításokkal fékezni a játékosokat. A Midtjylland emberhátrányból, plusz mezőnyjátékossal talált be Kiss Éva kapujába (12. perc: 5-3). A 13. percben a dánok kapusa, Sabine Englert is kiállításra került. 8-4-nél Görbicz is játékba állt. A három-négygólos előny Burgaard jóvoltából kettőre, majd egyre olvadt (25. perc: 10-9), s ezt a lendületet Ambros Martín időkérése sem törte meg. Ráadásul emberhátrányba is került az ETO, a mérkőzés során először. Jörgensen kiegyenlített, majd Korsós találata után egy időn túli dán hetessel állt be a 11-11-es félidei eredmény.

A következő játékrész sem kezdődött vidámabban, mint ahogy az előző befejeződött: a 34. percben már az FCM vezetett (12-13). Ambros Martín ismét időt kért, ennek ellenére a 38. percben, 12-15-nél már az "ÉBRESZTŐ!" hallatszott a nézőtérről. Fordult a kocka: ebben a félidőben tíz perc alatt csak egy gólig jutott a Győr. 12-17-nél ismét időt kért Martín, de a rémálom folytatódott (43. perc: 12-18). A 44. percben Bódi törte meg a hosszú gólcsendet. Alig tíz perccel a vége előtt még mindig öt volt közte (16-21), és a tanácstalan győri játékosokat látva nem is lehetett nagy bizadalom a fordítással kapcsolatban (54. perc: 16-22). A csalódott ETO-szurkolók már csak egy kisebb arányú vereségben bízhattak. Végeredmény: 21-26.