1
1
Hétméteresek: 5/2 Hétméteresek: 6/5
Kiállítások: 2 perc Kiállítások: 10 perc

Egy villám Tatari-góllal kezdődött a meccs, majd jó ideig egyik fél sem örvendhetett találatnak. Damjanovic hétméterest érvényesített a hetedik percben, erre a mérkőzés első hazai reakciójaként Löke hozta a választ (8. perc: 1-2). Damjanovic az első négy találatból hármat szerzett, így lett a vendégeknek 1-4. Ezután a hazaiak is aktivizálódtak, majd a vezéregyéniség Görbicz akció-, majd hetesgólja után a 14. perce már 5-5 volt az állás. 5-6-nál Görbicz – tőle szokatlan módon – büntetőt rontott. 5-7-nél, a 19. percben Martín időt kért, majd az újonc Szepesi, s utána Orbán segíteni tudott (20. perc: 7-7). A 23. percben már az ETO vezetett Orbán következő hálóbevételével, s erre Rédei-Soós cifrázott (24. perc: 9-7). Itt aztán átbillent valami, és ennek hátrányát tökéletesen megérezték a vendégségbe érkezők. Az első félidőt 11-7-re, hármas emberelőnyben nyerték a győriek.

Görbiczre a hibázások után is számított csapata, s Damjanovic feltartóztathatatlansága ellenére is maradt együttese erőssége (42. perc: 17-13). A meccs harmadik szakasza nehezen volt értékeltetőnek kihozható, ám annyi elmondható, hogy negyvenöt perc után az ETO állt jobban hárommal (18-15). Martín időkérése után Tervel pályára jött, és a labdaszerzéséből Radicevic tudott gólra váltani helyzetet. Amorim sem késlekedett, s ezután is a győri szurkolók örülhettek. 20-16-nál Görbicz egy újabb kapufát talált, majd a brazil szekció következett (55. perc: 22-16). Az utolsó rohamra már csak a különbség növelése lett volna a kérdés, ám Amorim bombája mellett Covic is megint betalált. Sőt, Covic már mentett helyzetből is rátolt még egyet, viszont a vendégek az utolsó szakaszt emberhátrányban teljesítették. Végeredmény: 24-19.