DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYuPPBV0' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST A Dunaferr nyerte a rangadót | handball.hu - kézilabda

A Dunaferr nyerte a rangadót

2005. október 26. 22:08 © handball.hu

Dunaújvárosban, az NBI 8. fordulójának rangadóján Balogh Beatrix hiába talált tizenegyszer a hálóba, két góllal a Dunaferr nyert a Cornexi ellen Borbás Rita vezérletével. A Győr simán verte a Vasast. Az FTC szenvedett Kiskunhalason, de győzött, ahogyan a DVSC a Spartacus ellen, és a Vásárhely a Békéscsaba ellen.

NBI, 8. forduló
Dunaferr NK - Cornexi-Alcoa-HSB Holding 31-29 (16-16)
Dunaújváros, 1000 néző
Vez.: Herczeg, Südi

Dunaferr: Sirina, Hoffmann (kapusok), Borbás 5, Kindl 5, Mehlmann 5(2), Ferling 4, Nagy I. 4, Radulovics 4(1), Lovász 3, Gáspár 1, Bulath, Vincze. Edző: Kiss Szilárd
Cornexi: Sugár, Fekete (kapusok), Balogh B. 11(4), Kenyeres 5, Pádár 3, Vijunaité 3, Brigovácz 2, Siti B. 2, Őri E. 1, Szabó V. 1, Vaszari 1(1), Korgyuk. Edző: Borsosné Szabó Edina
Hétméteresek: 3/4 (Radulovics hagyta ki); 5/6 (Balogh B. hagyta ki)
Kiállítások: 6 perc (Gáspár, Gáspár, Mehlmann); 14 perc (Korgyuk, Őri E., Pádár, Pádár, Pádár, Siti B., Szabó V.)
Piros lap: Pádár

Győri Graboplast ETO KC - Vasas-invitel 42-22 (22-11)
Győr, Magvassy Sportcsarnok, 1800 néző
Vez.: Mohler, Garaus (osztrákok)

Győr: Herr O., Petróczi (kapusok), Vérten 9, Bradeanu 7, Görbicz 7(2), Gogirla 5, Dokic 4, Kovacsics 3, Lazer 2, Mörtel 2, Herr A. 1, Nagy K. 1, Temes 1. Edző: Róth Kálmán
Vasas: Triffa, Tóthová (kapusok), Szilágyi 5, Moszkovaja 4, Horova 3, Őri A. 3(3), Berta 2, Simon 2, Andrási 1, Blaskovits 1, Tomori 1, Ábrahám. Edző: Mocsai Lajos
Hétméteresek: 2/2; 3/3
Kiállítások: 2 perc (Kovacsics); 6 perc (Andrási, Andrási, Horova)

Kiskunhalasi NKSE - Ferencvárosi TC 31-32 (15-15)
Kiskunhalas, 800 néző
Vez.: Szegedi, Unyatinszki

Kiskunhalas: Vörös, Győri (kapusok), Kocsik 9(3), Baross 7, Ilyés 5, Kocsis 5, Szűcs V. 2, Borbély 1, Koroknai 1, Micskó 1, Kurgyis, Ruskó. Edző: Zsiga Gyula
FTC: Pastrovics, Harisová (kapusok), Uhraková 8, Kirsner 6, Németh H. 6(1), Szucsánszki 4, Tóth T. 4(2), Kamper 2, Mravíková 2, Laluska, Szamoránsky P., Valovics. Edző: Németh András
Hétméteresek: 3/4 (Kocsik hagyta ki); 3/4 (Uhraková hagyta ki)
Kiállítások: 14 perc (Ilyés, Ilyés, Koroknai, Koroknai, Kurgyis, Micskó, Ruskó); 6 perc (Kamper, Szamoránsky P., Tóth T.)

DVSC - Bp. Kőbányai Spartacus 33-30 (19-15)
Debrecen, 800 néző
Vez.: Kisfalvi, Péli

DVSC: Vorozscova - Soós 3, Latakaité 9, Rácz 2, Sütő, Madai 1, Stuparicová 5. Cserék: Király (kapus), Szűcs G. 8(1), Orbán 2, Sopronyi 2, Kereki 1, Caltíková. Edző: Bíró Imre
Spartacus: Lengyel - Nagy A., Szamosi A. 4, Borkowska 7, Szőke 5, Viglási 5, Balog 6(3). Cserék: Halmai, Lánczos 3, Szamosi L., Rózsa. Edző: Marczinka Zoltán
Hétméteresek: 1/4 (Szűcs G. hagyott ki egyet, Orbán kettőt); 3/4 (Viglási hagyta ki)
Kiállítások: 2 perc (Orbán); 0 perc
A mérkőzés: 5. p.: 3-3, 12. p.: 6-4, 17. p.: 8-8, 21. p.: 12-10, 25. p.: 15-13, 36. p.: 25-17, 45. p.: 26-21, 51. p.: 29-24, 58. p.: 30-29

Hódmezővásárhelyi NKC SE - Békéscsabai ENK 20-19 (10-13)
Hódtói Sportcsarnok, 400 néző
Vez.: Horváth, Németh

Hódmezővásárhely: Körmöczi, Bartus (kapusok), Nyikolajenko 6(3), Wolf 4(2), Jenőfi 3, Ancsin 2, Jókai 2, Sipos 2, Gaál 1. Edző: Buday Ferenc
Békéscsaba: Veress, Mészáros (kapusok), Zsuzsa 11(7), Forczek 2, Szekeres 2, Valyuch 2, Hajdu 1, Tóth K. 1, Brecska. Edző: Rapatyi Tamás
Hétméteresek: 5/5; 7/7
Kiállítások: 10 perc (Ancsin, Gaál, Jenőfi, Jókai, Sipos); 10 perc (Brecska, Hajdu, Hajdu, Zsuzsa, Zsuzsa)