DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYgQoOPQ' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Megharcolt az első pontjaiért az FTC | handball.hu - kézilabda

Megharcolt az első pontjaiért az FTC

2013. október 13. 17:36 © handball.hu

A Ferencváros számára a katasztrofális BL-rajt után vasárnap hazai pályán nyílt lehetőség arra, hogy a Buducnost ellen begyűjtse első pontjait. A csapat küzdelmes mérkőzésen tudott végig fejben is ott maradni, és elérni a kitűzött célt.

Bajnokok Ligája, B-csoport, 2. forduló
FTC-Rail Cargo Hungaria
27 (13)
ŽRK Budućnost
25 (13)
Dabas, OBO Aréna
Játékvezetők: Andrei Gousko, Siarhei Repkin (fehéroroszok)
Kiállítások: 4 perc Kiállítások: 6 perc
Nagy elánnal esett egymásnak a két csapat, s a fantasztikus hangulatú csarnokban tartotta magát a vendéglátó (10. perc: 6-5). A kőkeményen védekező montenegróiak ellen nagyon nehéz volt a támadások vezetése, durva ütközések tarkították a játékot (16. perc: 7-7). A Buducnost szélsői mindkét oldalon jól muzsikáltak, míg a Fradinak a baloldala volt gyengébb. A 22. percben, 9-9-nél kért először időt Elek Gábor. Támadásban sok helyzete maradt ki az ellenfélnek is, s a hajrában még emberelőny is segítette az FTC-t, de két fontos akció is kimaradt ekkor. A szünetre 13-13-as döntetlen állás alakult.

A pihenő után kapust cseréltek a hazaiak, Szikora vette át Abramovics helyét. Alig öt perc alatt háromgólos előnyhöz jutott a Ferencváros (17-14). Petrovic az akciógólok után hetesből is betalált, majd ismét mezőnyből volt eredményes, ezzel ismét egyre zárkózott együttese (39. perc: 18-17). Wolteringet lecserélte Dragan Adzic, és Zderic állt be a kapuba. A negyedik negyedóra kezdetén megint döntetlenre állt a meccs (21-21). 25-23-nál visszajött Woltering, de Tomori lövéseivel szemben neki sem volt túl nagy sansza, ráadásul emberhátrányból született hazai gól. Az utolsó percekben még jobban rákapcsolt a védekezésre a Fradi, és Zácsik találata jelentette a végső megnyugvást. Végeredmény: 27-25.