DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYTOmF35' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Minimális különbségű vereség | handball.hu - kézilabda

Minimális különbségű vereség

2012. február 5. 13:59 © handball.hu

A Ferencváros KEK-mérkőzést játszott az oroszországi Rosztovban, és a nyolcaddöntő visszavágója előtt egygólos hátrányban van.

KEK, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés
HK Rosztov Don
23 (13)
FTC-Rail Cargo Hungaria
22 (8)
Rosztov Don, Sport-Don Sportpalota
Játékvezetők: Bedřich Frieser, Lukáš Frieser (csehek)
Kiállítások: 8 perc Kiállítások: 4 perc
Azt lehet mondani, hogy bravúros vereséget ért el a Ferencváros a Rosztov Don otthonában. Az oroszok ugyanis nagyon határozottan kezdték a mérkőzést, hiszen alig tíz perc alatt elhúztak öt góllal. A zöld-fehérek három gólnál közelebb nem is tudtak kerülni az első félidőben, sőt, harminc perc után visszaállt az ötgólos orosz vezetés. Ekkor már négy gólnál járt az ukrán Simkutye, magyar oldalon pedig Živković volt a listavezető. A félidőben: 13-8.

A második játékrész elején tovább növelte előnyét a hazai csapat, ám rövid idő után Zácsik is elkapta a fonalat, és a magyar csapat elkezdte a felzárkózást. A kapuban Abramovics csodás védéseket mutatott be, amely az orosz szurkolókat is hamar lehangolta. Az egy héttel ezelőtt sérülést szerzett Tomori szinte végigjátszotta a mérkőzést, és ő lőtte a ferencvárosiak vezetőgólját is (19-20).

Turej azonban kiegyenlített, bár Abramovics ismét védte egy büntetőjét. A meccs végére végül az oroszok szerezték meg a vezetést, így egygólos hátrányban várhatja az FTC a jövő szombati visszavágót, amelyet a SportKlub élőben közvetít 18 órától.

A mérkőzés legjobbja a hazaiaknál Rehina Simkutye, a ferencvárosiaknál Alena Abramovics lett.