DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYMJ61FQ' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Románia csoportelsőként az elődöntőben | handball.hu - kézilabda

Románia csoportelsőként az elődöntőben

2010. szeptember 23. 13:57 © handball.hu

A Világkupa harmadik fordulójának Románia számára már nem volt tétje, hiszen mindenképpen elődöntős. Svédország pedig remekül helyt állt, nagy hátrányból állt fel, sőt, még a győzelemre is volt esélye.

Kiállítások: 8 perc Kiállítások: 0 perc
Román oldalon mindenki szerephez jutott, míg a svédeknél Lisa Karlsson nem lépett ma pályára.

Két fáradt csapat meccsét láthattuk. Az első félidő elején jócskán ellépett Románia ellenfelétől, azután azokban a svédek kezdtek magukra találni. A második játékrészben mindkét együttes gyenge védelmet produkált, de a meccs kezdett kiegyenlítetté válni. A románoktól Lungu játékát érdemes kiemelni, de az első játékrészben Brădeanu is jó teljesítmény nyújtott: szép gólokat lőtt, jól védekezett a hármas pozícióban.

Ungureanu helyett a 45. perctől Tolnai jutott szerephez a kapuban. A románoknak egyre kevésbé tetszett a svédek gyors, lerohanásos játéka, akiktől sok gólt kaptak a szélről. A skandinávok - szokásukhoz híven - egy pillanatig sem adták fel, és a végére kiegyenlítettek, sőt, még a győzelmet is megszerezhették volna, ha az utolsó támadásukat nem ügyetlenkedik el. Végeredmény: 27-27.

A románok a döntetlennel csoportelsők, és a francia - magyar meccs győztesével játszanak az elődöntőben.