A Győr folytatta menetelését

2005. november 9. 22:41 © handball.hu

A 11. forduló után félidejéhez érkezett az NBI alapszakasza, a Győr továbbra is veretlenül áll az élen, miután idegenben győzött a Cornexi ellen. Nyert továbbá az FTC a Spartacus ellen, a Dunaferr a Vásárhely ellen, a Vasas pedig a Vác ellen. Békéscsabán döntetlen eredményt ért el a Kiskunhalas.

NB1, 11. forduló
Cornexi-Alcoa-HSB Holding - Győri Graboplast ETO KC 30-35 (13-18)
Köfém Sportcsarnok, 1500 néző
Vez.: Dobrovits, Tájok

Cornexi: Sugár, Fekete (kapusok), Balogh 11(4), Kenyeres 5, Vijunaité 5, Pádár 4, Siti B. 4, Korgyuk 1, Csernus, Brigovácz, Szabó V., Tápai A. Edző: Borsosné Szabó Edina
Győr: Herr O., Petróczi (kapusok), Görbicz 11(3), Gogirla 8, Vérten 7, Nagy K. 3, Bradeanu 2, Dokic 2, Kovacsics 2, Bódi, Lazer, Temes. Edző: Róth Kálmán
Hétméteresek: 4/4; 3/4 (Gogirla hagyta ki)
Kiállítások: 8 perc (Korgyuk, Pádár, Siti B., Szabó V.); 16 perc (Bradeanu, Dokic, Dokic, Görbicz, Kovacsics, Lazer, Temes, Róth)
Az eredmény alakulása: 6. perc: 4-2, 12. perc: 4-7, 16. perc: 9-9, 20. perc: 9-13, 24. perc: 12-15; 39. perc: 19-19, 43. perc: 20-23, 50. perc: 23-31, 54. perc 25-33

FTC-Klub Petrol - Bp. Kőbányai Spartacus SC 40-22 (23-10)
Népliget, 500 néző
Vez.: Hiebl, Kocic (osztrákok)

FTC: Pastrovics, Harisová (kapusok), Mravíková 6, Németh H. 6(1), Kirsner 5, Tóth T. 4(1), Uhraková 4(1), Laluska 3, Szamoránsky P. 3, Szucsánszki 3, Kamper 3(1), Horváth M. 2, Valovics 1, Szamoránsky A. Edző: Németh András
Spartacus: Lengyel, Gábor (kapusok), Balog 7(3), Nagy A. 4, Borkowska 3, Szamosi A. 3, Szőke 3, Rózsa 1, Viglási 1, Halmai, Lánczos. Edző: Marczinka Zoltán
Hétméteresek: 4/4; 3/4 (Balog hagyta ki)
Kiállítások: 4 perc (Németh H., Valovics); 4 perc (Borkowska, Borkowska)

Hódmezővásárhelyi NKC SE - Dunaferr NK 24-31 (10-18)
Hódtói Sportcsarnok, 600 néző
Vez.: Kisfalvi, Péli

Hódmezővásárhely: Körmöczi, Bartus (kapusok), Wolf 8(2), Jókai 7(1), Ancsin 3, Jenőfi 3, Nyikolajenko 3, Bloj, Dobó, Gaál, Mucsi, Sipos. Edző: Buday Ferenc
Dunaferr: Sirina, Hoffmann (kapusok), Ferling 6, Mehlmann 6(4), Nagy I. 5, Borbás 3, Bulath 3, Gáspár 3, Radulovics 3, Lovász 2, Kindl. Edző: Kiss Szilárd
Hétméteresek: 2/5 (Jókai, Nyikolajenko és Wolf hagyott ki egyet-egyet); 4/4
Kiállítások: 10 perc (Dobó, Jókai, Jókai, Nyikolajenko, Sipos); 12 perc (Bulath, Bulath, Ferling, Gáspár, Mehlmann, Nagy I.)

Vasas-invitel - Váci NK 32-25 (15-10)
All Star Vasas Aréna, 500 néző
Vez.: Herczeg, Südi

Vasas: Triffa, Tóthová (kapusok), Szilágyi 6, Tomori 6, Őri A. 6(3), Horova 5, Andrási 3, Berta 3, Moszkovaja 2, Blaskovits 1, Ábrahám, Reubl. Edző: Mocsai Lajos
Vác: Juhász, Gridnyeva (kapusok), Rábai 6, Klász 6(3), Veszeli 4, Őri C. 3, Turza 3, Sterbik 2, Hornyák 1, Belső, Farkas V. Edző: Hajdu János
Hétméteresek: 3/5 (Őri A. hagyott ki kettőt); 3/4 (Klász hagyta ki)
Kiállítások: 6 perc (Andrási, Moszkovaja, Moszkovaja); 0 perc

Békéscsabai ENK - Kiskunhalasi NKSE 22-22 (11-11)
Békéscsaba, 500 néző
Vez.: Baranyi, Szloska

Békéscsaba: Veress, Mészáros (kapusok), Zsuzsa 8(7), Szekeres 4, Forczek 3, Valyuch 3, Tóth K. 2, Hajdu L. 1, Vincze Zs. 1, Brecska, Buzási. Edző: Rapatyi Tamás
Kiskunhalas: Vörös, Győri (kapusok), Kocsik 9(7), Ilyés 6, Kocsis 3, Baross 1, Koroknai 1, Kurgyis 1, Schmidt 1, Borbély, Kósa, Micskó, Ruskó. Edző: Zsiga Gyula
Hétméteresek: 7/10 (Zsuzsa hagyott ki egyet, Szekeres kettőt); 7/10 (Kurgyis hagyott ki egyet, Kocsik kettőt)
Kiállítások: 6 perc (Hajdu L., Szekeres, Szekeres); 8 perc (Koroknai, Kósa, Ruskó, Schmidt)