DB Error: unknown errorSELECT DISTINCT h.id FROM hirek h LEFT JOIN hirek_kategoriak hk ON h.id = hk.hirek_id WHERE (h.torolt=0 OR 0) AND (hk.kategoriak_id=0 OR 1) AND (h.evil IS NULL OR h.evil=1) ORDER BY h.prioritasos DESC, h.datum DESC [nativecode=1 ** Can't create/write to file '/var/tmp/MYPmS3Zj' (Errcode: 28 - No space left on device)] - PS_SELECT_ARTICLE_LIST Tíz góllal tarolt a Győr | handball.hu - kézilabda

Tíz góllal tarolt a Győr

2005. október 8. 21:24 © handball.hu

Hódmezővásárhelyről tízgólos győzelemmel indult haza a Győr a hazai bajnokság 14. fordulójából előrehozott mérkőzésen. A találkozó első félideje már hétgólos vendégelőnnyel zárult (9-16), majd Görbicz és Gogirla vezetésével a bajnokcsapat 32-22-re nyert.

NBI, a 14. fordulóból
Hódmezővásárhelyi NKC SE - Győri Graboplast ETO KC 22-32 (9-16)
Hódmezővásárhely, 400 néző
Vez.: Kolarovszki, Szabó

Hódmezővásárhely: Körmöczi, Scholtz (kapusok), Nyikolajenko 6(2), Jenőfi 4, Wolf 4(1), Mucsi 3, Ancsin 2, Gaál 2, Jókai 1, Dobó, Sipos. Edző: Buday Ferenc
Győr: Herr O., Petróczi (kapusok), Görbicz 8(4), Gogirla 7(1), Vérten 6, Kovacsics 4, Dokic 3, Bradeanu 2, Nagy 1, Reiner 1, Bódi, Lazer. Edző: Róth Kálmán
Hétméteresek: 3/4 (Jókai hagyta ki); 5/7 (Gogirla és Görbicz hagyott ki egyet-egyet)
Kiállítások: 14 perc (Ancsin, Dobó, Gaál, Gaál, Mucsi, Nyikolajenko, Sipos); 20 perc (Bódi, Bradeanu, Bradeanu, Bradeanu, Gogirla, Gogirla, Kovacsics, Lazer, Lazer, Lazer)
Piros lap: Bradeanu, Lazer