Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation Automatic Google translation
Automatic Google translation

Fórum - Olimpia 2008

Felhasználónév:

Jelszó:

Ha még nincs felhasználóneved, regisztrálj itt!

#92

 

2008. augusztus 15. 5:15:53

handball.hu (bee)

Ha küldesz a fotósunknak egy pekingi repülőjegyet.
Előzmény: #89 kovács gergő 2008. augusztus 14. 13:29:36

#91

 

2008. augusztus 14. 21:54:26

Lengyel Zoltán

akkor lesznek feltöltve ha vége az olimpiának mert vegyes képek lesznek szerintem :D
Előzmény: #89 kovács gergő 2008. augusztus 14. 13:29:36

#90

 

2008. augusztus 14. 21:53:31

Lengyel Zoltán

sziasztok szerintem a csajok ha ugy játszanak mint a németek ellen akkor nyerünk de ha mint a barazilok ellen akkor kicsit huzzos lesz a dolog:S

de szerintem nyerünk ideje viszavágni az oroszoknak (van mit) :)

a másik csoportban szerintem francia vagy kina ellen játszunk :)

csak kerüljük ell a norvégokat :)
vagy esetleg még a románok de inkább farncia meg kina xD

#89

 

2008. augusztus 14. 13:29:36

kovács gergő

szia.gratula a csapatnak..nagyon jól játszottak...ez a szív diadala volt...és remélem iylen lessz az oroszok ellen is...drukollok..azt megkérdezhetem hogy mikor lesznek fent a képek itt meg a vargabelán is..az olimpiáról a lányok meccsei..?írj

#88

 

2008. augusztus 14. 8:29:56

DRDB

Gratulálok a csapatnak! Hajdu úr! Mikor forgatja végre úgy a játékosokat,ahogy kell? Miért nem kap lehetőséget Herr Orsi,Borbás Rita és Pigniczki Krisztina? Miért maradhat a pályán Szamoránszky,Tóth és a többiek,akkor is ,ha fáradtak,vagy ha formán kívül játszanak.Ezzel ezeket a játékosokat is lejáratja.Sokáig védtem Önt,de ma be kell látnom,hogy azoknak volt igaza akik nem támogatták az Ön kinevezését,bár szerencsére azÖn megbizatása az Olimpia végén lejár(hála az égnek!).Ezt a véleményemet tartom akkor is,ha érmes lesz(reményeim szerint) a csapat.Hajrá Lányok! Hajrá Magyarország!

#87

 

2008. augusztus 13. 17:54:36

Ye T.2

...180 percből akart lenni...

#86

 

2008. augusztus 13. 17:54:00

Ye T.2

Teeee! Te Vak Bottyán! Húzd el innen magad nagyon gyorsan. Ezért felesleges ideírnod. "Ettől a nőtől.." Igazi p.araszt vagy.

És ha fejreállsz sem fog Triffa még a válogatott környékére sem kerülni, mert "ettől a nőtől" olyan messze van, mint te Kínától...

108 percből kapott hármat, így aztán lehet bizonyítani, te sügér.... Tűnés!

#85

 

2008. augusztus 13. 17:46:32

Czimer Zsolt

Húúú!
Ez nagyon izgalmas volt, de megérte elöbb eljönni a munkahelyről. Gratula csajok. Na nem a mutatott játékért, mert az szerintem az eddigi legrosszabb volt. Rengeteg hiba. Szerencse, hogy a németek sem voltak sokkal jobbak. (De ez nem biztos, hogy, hogy az oroszok és a koreaiak ellen elég lesz?) Viszont az akarat megvolt. És végre a szeremcse is velünk van eddig, ha ezt nevezhetem annak. A végén azért sok mindent visszaadtak a bírók, amikor nem adtak hetest. Igaz volt mit ellensúlyozni.
Mikor lesznek már olyan meccsek, amikor nem kell a bírókkal foglalkozni? Ezt most teljesen pártatlanul kérdezem.
A Herr Orsit pedig megvédeném. Mennyit szokott ő védeni a válogatottban tétmérkőzésen? És a győrben? Nem tudom pontosan, mert nem követem az összes meccset, de a BL-ben nem igen. Szóval neki is többet kellene talán játszania? Viszont külön öröm, hogy a cserepad több lehetőséget kapott.

Hajrá! Jönnek az Oroszok. Ők is majdnem megvoltak a VB-n!

#84

 

2008. augusztus 13. 17:24:49

amanda

koszi.jo meccs volt??

#83

 

2008. augusztus 13. 16:37:43

rika9213

a vége 25-24 nekünk
«« « 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 » »»